Gadźety w kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Gadźety w kuchni

pepsicOLA
  • pepsicOLA

  • Posty: 48
  • Przepisy: 193
  • Artykuły: 1
a ja przymierzam się do zakupu silikonowej stolnicy i wałka. na razie obywałam się bez, a wałek wystarczył drewniany, ale coraz bardziej skłaniam się do zakupu silikonowej maty - zwłaszcza, że dziecko coraz częściej w kuchni pomaga...
a z innych rzeczy to: automat do chleba, parowar, patelnia grillowa jeśli można je znazwać gadżetami...
A i jeszcze gofrownico-grillo-toster mi się marzy..

Odp: Odp: Gadźety w kuchni

agawa789
  • agawa789

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
magos2 a to chłopiec czy dziewczynka?Widziałam gdzieś świetne sztućce w kształcie koparek, dźwigów itp. super, niestety moje pociechy już troszkę nie w tym wieku... (26 i 12 lat). Jednak dla praktycznych polecam forky, wielec grillowo-pieczeniowy. Jest tak fajnie wygięty, że łatwo się operuje mięsem na grillu i patelni a do tego nic nie spada.

Odp: Gadźety w kuchni

magos2
  • magos2

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jakie piękne pudełko! Gdzie można takie kupić?

Odp: Gadźety w kuchni

lanadel
  • lanadel

  • Posty: 16
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Bardzo ładny Przydatne te kieszonki.
Ja jestem miłośniczką herbat smakowych, dlatego dla mnie ważnym (aczkolwiek nowym) gadżetem jest pojemnik:
obrazek

Odp: Gadźety w kuchni

magos2
  • magos2

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Milcia mnie się najbardziej podoba ten fartuszek (z ilookandcook.pl) Klasyka w pepitkę
obrazek

Odp: Gadźety w kuchni

magos2
  • magos2

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja chyba się skłonię to zakupu tego gadżetu. Rozpoczynam kuchenną przygodę z dzieckiem Co o tym myślicie?
obrazek obrazek

Odp: Gadźety w kuchni

Milcia_86
  • Milcia_86

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja mam nietypowy gadżet.
Jakiś czas temu znalazłam w internecie http://ilookandcook.pl/464707/fartuch-kuchenny-red-bandana-225-js-208-jessie-steele.
Jestem kobiet i lubi dobrze wyglądać nawet w kuchni
Wiem z polecenia, że marka Jessie Steele jest naprawdę świetna. Na razie pluję na fartuch, ale w przyszłości pewnie pomyślę o innych ich gadżetach

Odp: Odp: Gadźety w kuchni

asia_z
  • asia_z

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
teresa_rm napisał(a):

Bardzo lubię moje silikonowe formy do pieczenia i silikonowe babeczki - kolorowe i bardzo przydatne oraz ekspres do kawy z funkcją spieniania mleka itd..


Co do spieniania mleka, uwielbiam mój kubek do ubijania cappucino. A o ekspresie ciągle marzę.
obrazek

Odp: Gadźety w kuchni

ewelinka sz.
ha a oto moje cudeńko:
http://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/30375-zestaw-narzdzi-kuchennych-bad-spoon.html
obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 21 wrz 2012 18:12 przez ewelinka sz.)

Odp: Gadźety w kuchni

teresa_rm
  • teresa_rm

  • Posty: 52
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 13
Bardzo lubię moje silikonowe formy do pieczenia i silikonowe babeczki - kolorowe i bardzo przydatne oraz ekspres do kawy z funkcją spieniania mleka itd..

Odpowiedz na/ edytuj Gadźety w kuchni