Gadźety w kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Gadźety w kuchni

Boloo
  • Boloo

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mój gadzet nr 1 to SPEEDCOOK.

Odp: Odp: Gadźety w kuchni

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
malgorzata napisał(a):

Nozyce.

ha..ha...nożyce superanckie, chciałabym takie mieć :O)

Wielkanoc praktycznie i pysznie :)

ekspert_nokaut.pl
Wolnymi krokami zbliżają się święta, a co za tym idzie pieczenie wielkanocnych bab . Nie wiem jak Wy, ale moje stare blaszane foremki zużyły się już na tyle, że nierozważnie byłoby ryzykować jakością wielkanocnych wypieków. Zastanawiam się więc czy nie warto zainwestować w coś praktycznego i długotrwałego np. silikonową formę do babekMarienburg lub coś nieco tańszego ale równie użytecznego jak ta. Co o tym myślicie?

Odp: Gadźety w kuchni

fajnachata-pl
A co powiecie na detektor, który poinformuje was, czy mięso na pewno jest świeże? Albo śpiewający nóż do krojenia ciasta?

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2012 15:13 przez fajnachata-pl)

Odp: Gadźety w kuchni

pszczolkaanulka
Świetne foremki, mnóstwo kształtów. Muszę też sobie poszukać takiego zestawu

Odp: Gadźety w kuchni

edi999a
  • edi999a

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
podobaj mi się te foremki- szczególnie gdy chcemy czymś zająć nasze pociechy- super sprawa

Odp: Gadźety w kuchni

No takie foremki do kuchni z całą pewnością się przydają.zapraszam Was też na moją stronę fajnachata.pl gdzie znajdziecie mnóstwo takich dodatków oraz gadżetów do kuchni.

Odp: Gadźety w kuchni

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
a to moje nowe foremki....i radełko do małych kółek...i foremki do piernikowych bombek....i foremki(babeczki) do kokosek wydmuszek...jest też foremka na ule i dziurkacz do robienia otworów
obrazek

Odp: Odp: Gadźety w kuchni

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Netka napisał(a):

Lody,lody,komu lody

Lody zrobione,musze napisac,ze foremki sprawdzily sie na piatke.Dodatkowym plusem jest ta rurka z boku,jesli lod zaczyna sie topic to splywa do miseczki na dole a boczna rurka mozna je sobie potem wypic

Ja poprosze o lodzika fajne ustrojstwo

Odp: Gadźety w kuchni

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Lody,lody,komu lody

Lody zrobione,musze napisac,ze foremki sprawdzily sie na piatke.Dodatkowym plusem jest ta rurka z boku,jesli lod zaczyna sie topic to splywa do miseczki na dole a boczna rurka mozna je sobie potem wypic
obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Gadźety w kuchni