Gadźety w kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gadźety w kuchni

marietta
  • marietta

  • Posty: 57
  • Przepisy: 2157
  • Artykuły: 15
Straszny trochę ten słoik,gdyby jeszcze świecił w nocy,to...

Odp: Gadźety w kuchni

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Może to i nie gadżet ale zwykle jest w kuchni (u mnie w pokoju).
Jest to cookie jar, dosłownie słoik na ciastka, ale są te "słoiki" w najprzeróżniejszych formach.
obrazek

Odp: Gadźety w kuchni

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Może to i nie gadżet ale zwykle jest w kuchni (u mnie w pokoju).
Jest to cookie jar, dosłownie słoik na ciastka, ale są te "słoiki" w najprzeróżniejszych formach.
obrazek

Odp: Gadźety w kuchni

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
4zł. a to na Allegro wiesz ile ? 11,99zł jaka różnica prawda ?

Odp: Gadźety w kuchni

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Znalazłam Buniu na Allegro,,super dzieki ,też sobie zakupię

Odp: Odp: Gadźety w kuchni

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

cd Eggtimer

Jeju to jest świetne czy moge to kupic w Polsce Buniu ? Bardzo mi sie to podoba,bo zawsze jajko ugotuje albo za bardzo na miękko albo na twardo

Odp: Gadźety w kuchni

Babciagramolka
cd Eggtimer
obrazek obrazek

Odp: Gadźety w kuchni

Babciagramolka
Eggtimer :
Najnowszy nabytek . Eggtimer- czyli w wolnym tłumaczeniu jajeczny zegarek .Coś fantastycznego .Wkłada się razem z jajkami do garnuszka z zimną wodą i gotuje . Po jakimś czasie Eggtimer od brzegów zaczyna bieleć . Wygląda to tak jak byśmy oglądali jajko w trakcie gotowania przez przezroczystą skorupkę .Na ,, jajeczku ,, zaznaczone są 3 podstawowe poziomy i 2 pośrednie ( od lewej ):
- Soft czyli miękki
-Medium czyli średni
-Hard czyli twardy
Odpowiada to odpowiednio jajkom na lekko ścięte ( to znaczy białko ścięte , żółtko płynne ), na miękko ( białko całkowicie ścięte , żółtko płynne z lekko ściętą otoczką dotykającą białka ) i jajko na twardo ( białko i żółtko całkowicie ścięte .
Oczywiście można wybierać etapy pośrednie .
Mnie najbardziej odpowiada dokładnie Medium .
Gotując jajka wystarczy zalać jajka całkowicie wodą tak by nie wystawały ponad jej poziom i obserwować Eggtimer . Jak zbieleje do odpowiedniej kreseczki wstawiamy na chwilę garnek z jajkami pod bieżącą zimną wodę . Wyjmujemy jajka i już .
Eggtimer jak wystygnie znów wraca do pierwotnego wyglądu .
Kosztował 1 funta czyli niewiele ponad 4 zł - a ułatwienie i frajda niesamowite .
obrazek obrazek obrazek

Odp: Gadźety w kuchni

Gadżety w kuchni to temat rzeka. I każdemu podoba się co innego, bo przecież każdy ma inny gust i każdy widzi swoją kuchnię inaczej. Zgodzę się z innymi użytkownikami, że dzieki takim gadżetom kuchnia jest przyjemniejsza i "łatwiejsza" do obsługi.

Pozdrawiam fajnachata_pl

Odp: Gadźety w kuchni

Garnek24
  • Garnek24

  • Posty: 34
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Co do kuchennych gadżetów to ja również mam ich całe mnóstwo. Począwszy od rękawic kuchennych,różnych pojemników na przyprawy oraz dekoracyjnych obrusów i solniczek. Ale moim zdaniem dzięki takim dodatkom,kuchnia jest bardziej wyrazista.

Odpowiedz na/ edytuj Gadźety w kuchni