Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

spoxing21
  • spoxing21

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zapraszam do włoskiej restauracji Gallo d'oro . Chodze tam od kąd pamiętam, a byłem w kilkunastu miejscach. Ta restauracja jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o kuchnie jak i o obsługę. mieści się na ul Francuskiej 14
Serdecznie zapraszam

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Przełamując falę reklam i spamerów odpowiem na pytanie zawarte w temacie wątku na podstawie doświadczenia

Nie da się!

Albo tanio i szybko, albo dobrze

Dziękuję

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Sofia
  • Sofia

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja wolę zakupy grupowe. Wchodzę na jakąś stronę... powiedzmy www.Snuper.pl lub jakąś inną i szukam oferty, która mnie zainteresuje. Tak ostatnio za sushi zapłaciłam mniej niż pół ceny

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Sandra_Potocz
Pizze mają bardzo dobre lecz ceny mogliby mieć trochę niższę

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

ptys
  • ptys

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
a mnie bardzo smakuje jedzenie w Dominium. Może dlatego, że jestem wielką fanką pizzy, ale też ogólnie włoskiej kuchni i przyznam, że jedzenie, jakie podają jest bardzo smaczne, no i też ważne dla mnie, że mają zniżki i promocje, dzięki temu nie wydaję mnóstwa pieniędzy na jeden obiad.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

kaczor
  • kaczor

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dobrze sobie podjesz tylko w Brooklyn Bakery & Wine. Jest to tania restauracja, a potrawy mają świeże i smaczne. Staram się często przychodzić do niej, bardziej się opłaca jeżć w niej niż samemu gotować w domu. Polecam

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

KatarzynaW
Z pewnością restauracja Ten Sushi przypadnie do gustu każdemu kto lubi dania w stylu japońskim. Nie jest drogo a bardzo smacznie- takie połączenie nie zdarza się często; jestem więc zachwycona tym odkryciem! Ten Sushi swoje restauracje ma na Bemowie i Legionowie, ale można zamawiać dania do domu- jak kto woli .

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
E tam sfinx i inne sieciówy, polecam pizzerię Renesans na Francuskiej (Saska Kępa) - pizza na kawałki z boskim sosem (4 złote) i najlepsze frytki w Warszawie Przy okazji można zwiedzić najpiękniejszą część Warszawy, czyli Saską Kępę właśnie - w sobotę mamy jej święto!

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

kasieeek
  • kasieeek

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja czasami odwiedzam Sphinxa. Mam tam znajomego który tam pracuje i z tego co wiem to jedzenie jest dobrej jakości... mam nadzieję że nie kłamie, a do złotych mam blisko w Warszawie

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

mal_wa
  • mal_wa

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dobre jedzenie m.in. w Warszawie możecie zamówić poprzez portal http://www.skubacz.pl/ - portal daje nam możliwość wyboru najlepszej dla siebie promocji i w błyskawiczny sposób zamówienia, bez konieczności rejestracji

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??