Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Greckie przysmaki

tlumaczenie-bardzo ladnie!nauczysz nas postepowania?poziomu zero!cos musial wiedziec moj maz,ze z zadna z was nie ozenil sie!zbieg okolicznosci-nie wydaje mi sie! zeby tlumaczyc trzeba znac raz napisalam po grecku,tego samego dnia przetlumaczylam,zeby nie bylo nieporozumien(to wlasnie to tlumaczenie)!wytlumacz mi wiec ,za co moze mnie ktos zrugac(jak piszesz). i nie piszemy do jednej osoby -καταλαβατε-,tylko -καταλαβες. w ktorym miejscu jest twoim zdaniem to nieparlamentalne slownictwo?zeby sie wypowiadac na temat jezyka wydaje mi sie ,ze trzeba go znac!a ty niestety nie masz zielonego pojecianie zgrywaj wiec z siebie znawce jezyka greckiego

Odp: Greckie przysmaki

Odp: Odp: Greckie przysmaki

Pablito napisał(a):

nie było mnie trzy dni na forum a tu taki ogień Szczurze, Barbara Malafouris może Analos Kopulos czy jak Ci tam, pamiętaj że czasy kiedy byłaś w necie anonimowa dawno temu minęły i sprawdzenie Twojego IP jest dla mnie kwestią kilku minut. Nie proś się o to żebym wkroczył z butami i zrobił z Tobą porządek. Zawijaj się stąd bo w przeciwnym razie nie będzie to jedyna strona na której upublicznie Twoje dane wraz z Twoim nieparalamentarnym słownictwem. I nie rób z siebie takiej greczynki grecką pisownią bo za pomocą google translete każdy może Cię tu zrugać po persku, jidysz, hebrajsku czy suahili co wcale nie będzie znaczylo że mamy tu międzynarodowe towarzystwo. καταλάβατε;

Odp: Greckie przysmaki

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
nie było mnie trzy dni na forum a tu taki ogień Szczurze, Barbara Malafouris może Analos Kopulos czy jak Ci tam, pamiętaj że czasy kiedy byłaś w necie anonimowa dawno temu minęły i sprawdzenie Twojego IP jest dla mnie kwestią kilku minut. Nie proś się o to żebym wkroczył z butami i zrobił z Tobą porządek. Zawijaj się stąd bo w przeciwnym razie nie będzie to jedyna strona na której upublicznie Twoje dane wraz z Twoim nieparalamentarnym słownictwem. I nie rób z siebie takiej greczynki grecką pisownią bo za pomocą google translete każdy może Cię tu zrugać po persku, jidysz, hebrajsku czy suahili co wcale nie będzie znaczylo że mamy tu międzynarodowe towarzystwo. καταλάβατε;

zmieniono 1 raz (ostatnio 26 paź 2010 10:25 przez Pablito)

Odp: Odp: Greckie przysmaki

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
mania napisał(a):

Ojojojojjjj CZY NAPRAWDE SPRAWIA WAM TO TAKA PRZYJEMNOSC ? LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE SZKODA CZASU I ZDROWIA NA COS TAKIEGO ! Jesli ktos "wlazi" na strone o gotowaniu i z marszu nie dodajac zadnego przepisu wszczyna awantury to juz wiadomo po co tu jest za takie "COS" PROPONUJE ZBANOWAC CALA TROJCE SWIETA I BEDZIE PO KLOPOCIE


Zgadzam się. Powinna być możliwość usuwania od razu osób które zachowują się w ten sposób

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
szczurek napisał(a):

o godz 17.35 napisalam,zeby nie dolewac oliwy do ognia!wydaje mi sie jednak ,ze jestes heniu osoba,ktora podszczuwa ,zeby byl tematwy tym zyjecie!jakie to smutne,pewnie bedziesz to ciagnela az znajdziesz nastepna ofiare,zeby ludzie zagladali na portal,bo pewnie slabo idzie!sztuczna intryga do pozalowania!jak widac dobrze sie bawisz!

Jeszcze takiej perfidii nie spotkałam!Szok!

Odp: Odp: Greckie przysmaki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Lechu007 napisał(a):

Pani Henia juz nie pierwszy raz się wymądrza i poucza innych. Niech Pani troche wyluzuje bo nie każdy życzy sobie Pani mądrości i niech Pani nie czepia się przepisow jakie inne osoby zamieszczają, to są ich przepisy, które im smakują i nie chcą Pani mądrości słuchać na temat ich sprawdzonych przepisów, zamieszczaj je u siebie

a teraz Pani Henia zacytuje wiadomość otrzymaną dzisiaj od tak tu elokwentnego(?)Pana Lecha007: "nie napinaj sie tak durna babo bo ci cos pęknie ;-)"
To jest poziom tego pana.Zgłosiłam do Tit o usuniecie go ze strony. Takim językiem tu się nie posługujemy. Ja sie tak do nikogo nie zwracam i w stosunku do siebie żądam tego samego!


Odp: Greckie przysmaki

Wlasnie za krytyke zachowania p.Basi i jej podobnym zarobilam od niej jedynke....a mowi o sobie ze taka inteligentna ,kulturalana znawczyni kuchni greckiej....wlasnie pokazuje ta swoja kulture....

Odp: Odp: Greckie przysmaki

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Lechu007 napisał(a):

dodam jeszcze, ze pisanie do znajomych i namawianie ich na wystawienie komus jedynki (tzn zwoływanie ferajny) powinno zakonczyc sie natychmiastowym usunieciem konta takiej osoby przez admina.



A pan "hurtownik" to tak SAM TUTAJ ?czy z FERAJNA?
Za wystawianie "hurtowo" jedynek rowniez usuniecie konta takiej osoby przez admina.

Odp: Greckie przysmaki

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Ojojojojjjj CZY NAPRAWDE SPRAWIA WAM TO TAKA PRZYJEMNOSC ? LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE SZKODA CZASU I ZDROWIA NA COS TAKIEGO ! Jesli ktos "wlazi" na strone o gotowaniu i z marszu nie dodajac zadnego przepisu wszczyna awantury to juz wiadomo po co tu jest za takie "COS" PROPONUJE ZBANOWAC CALA TROJCE SWIETA I BEDZIE PO KLOPOCIE

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki