Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Greckie przysmaki

Trzosik
  • Trzosik

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moje drogie Panie, dam wam sposób na takich delikwentów.Wystarczy ignorowac i nie wdawac się z nimi w dyskusję , traktowac jak powietrze.

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
mania napisał(a):

elzbieta8960 napisał(a):

Ktos wyraznie robi tu specjalnie zamieszanie chcac swoim zachowaniem sklocic uzytkownikow tej strony ,,,mam tylko nadzieje ze beda szybko i skutecznie podjete odpowiednie kroki aby do tego nie doszlo.



Nie sadze zeby nawet usuniecie TYCH GRECZYNEK i innych macicieli cos dalo wystarczy ze zaloguja sie pod innym nickiem i od nowa hulaj dusza piekla nie ma

No, niestety, dopóki bany nie będą zakładane na komputer lub modem, będziemy mieli taką sytuację jak obecnie.

Odp: Odp: Greckie przysmaki

szczurek napisał(a):



cytat: szczyt glupoty zdobywa sie bez wysilku (K. Chyla)

Odp: Greckie przysmaki

Odp: Odp: Greckie przysmaki

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
elzbieta8960 napisał(a):

Ktos wyraznie robi tu specjalnie zamieszanie chcac swoim zachowaniem sklocic uzytkownikow tej strony ,,,mam tylko nadzieje ze beda szybko i skutecznie podjete odpowiednie kroki aby do tego nie doszlo.



Nie sadze zeby nawet usuniecie TYCH GRECZYNEK i innych macicieli cos dalo wystarczy ze zaloguja sie pod innym nickiem i od nowa hulaj dusza piekla nie ma

Odp: Greckie przysmaki

Ktos wyraznie robi tu specjalnie zamieszanie chcac swoim zachowaniem sklocic uzytkownikow tej strony ,,,mam tylko nadzieje ze beda szybko i skutecznie podjete odpowiednie kroki aby do tego nie doszlo.

Odp: Odp: Greckie przysmaki

Pablito napisał(a):

nie było mnie trzy dni na forum a tu taki ogień Szczurze, Barbara Malafouris może Analos Kopulos czy jak Ci tam, pamiętaj że czasy kiedy byłaś w necie anonimowa dawno temu minęły i sprawdzenie Twojego IP jest dla mnie kwestią kilku minut. Nie proś się o to żebym wkroczył z butami i zrobił z Tobą porządek. Zawijaj się stąd bo w przeciwnym razie nie będzie to jedyna strona na której upublicznie Twoje dane wraz z Twoim nieparalamentarnym słownictwem. I nie rób z siebie takiej greczynki grecką pisownią bo za pomocą google translete każdy może Cię tu zrugać po persku, jidysz, hebrajsku czy suahili co wcale nie będzie znaczylo że mamy tu międzynarodowe towarzystwo. καταλάβατε;



Brawo pablito !

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
szczurek napisał(a):

bardzo mi przykro!pierwszy dzien kiedy weszlam na ten polski portal i bardzo chetnie chcialam tez zaproponowac jakies przepisy.niestety slowa mojego meza sie potwierdzaja!polki to przekupy,ktore nie maja taktu.nie mozecie sobie nawet stanac przy greckich kucharach!αντε γεια!

Ciekawe gdzie sie tak po polsku pisac nauczylas GRECZYNKO OD SIEDMIU BOLESCI HAHAHAH
Cale szczescie ze twoj maz wziol sobie za zone taka taktowna i dobrze znajaca sie na kuchni greczynke no i inteligentna INACZEJ HEHEHE, ZADNA POLKA GO NIE CHCIALA TO DORWAL BYLE CO

Odp: Greckie przysmaki

wyniki byly ok!

Odp: Greckie przysmaki

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
szczurek pewnie uciekl z laboratarium, po ciezkich badaniach

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki