Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Greckie przysmaki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
yola napisał(a):

a hi,hi..Te trzy słynne panie udają greka, jak to się u nas w Polsce mawia.Skoro są takie "do przodu" to dlaczego nie popisują się swoimi przepisami(takie popisy są tu mile widziane),tylko ubliżają i zachowują się ,ze szkoda gadać.Mam nadzieję,ze moderatorzy nie będą tego zbyt długo tolerować[/quote
Tylko Tit usuwa konta.To jest jej decyzja . Myślę,że wkrótce sprawa się rozwiąże, bo nie może być tak,że 3 obce osoby, w zmowie, przychodzą na stronę i wywołują awanturę, rozbijają forum, obrażają użytkowników.W wypowiedziach padły słowa, których cywilizowany człowiek nie wypowiada.A najobrzydliwsze jest to, że Polki obrażają Polki.Po tym co Sandra i szczurek napisali, nie wyobrażam sobie, aby mogli być tu, z nami, Polkami.Myślę, że wyrażam zdanie wielu użytkowniczek i że Tit po dokładnym przeanalizowaniu tego, co te osoby napisały podejmie stosowne decyzje.

Odp: Odp: Greckie przysmaki

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
elzbieta8960 napisał(a):

Luna te zakompleksione ,,greczynki ,,przyszly sie tu dowartosciowac....ignorujcie je a znudzi im sie tu chec zablysniecia....traktujcie je jak powietrze a jesli beda rozrabiac zabanujcie i po krzyku...

a teraz Luna i nie przejmuj sie...



masz rację
obrazek

Odp: Odp: Greckie przysmaki

nie wiem co masz na mysli,wlasnie zapytalam sie meza,to cos to jest kaganiec po polskutakich slow moge nie znac,ale mysle ze i w polsce bez czegos takiego nie mozna psa tak sobie wyprowadzac.ja nikogo nie krytykuje,tylko wypowiadam swoje zdanie,jak zapisujesz sie na jakis portal,to najpierw ogladasz co na nim jest.tak wypadlo,ze zagladnelam na kuchnie grecka z ciekawosci,wypowiedzialam sie a tu od razu wojnaja w ten sposob nie jestem nauczona walczyc.nie podoba sie czyjes wypowiedzenie?to bez komentarzu!w ten sposob zatrzymuje sie a nie dolewa sie oliwy do ognia!bardzo mi przykro !

Odp: Greckie przysmaki

Luna te zakompleksione ,,greczynki ,,przyszly sie tu dowartosciowac....ignorujcie je a znudzi im sie tu chec zablysniecia....traktujcie je jak powietrze a jesli beda rozrabiac zabanujcie i po krzyku...

a teraz Luna i nie przejmuj sie...

Odp: Greckie przysmaki

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
szczurek... a czemu mamy przytakiwać komus kogo nie znamy i kto nie dal ani jednego przepisu dla przykaldu....... a skrytykowalyście cały dzial przepisów na stronie...

To prawda co sie mowi... Polak ktory wyjechal za granice jest bardziej zagraniczny niz ten kto za granicą od urodzenia mieszka..

Spotkalam tam kiedys polakow na plazy... rozmawiali po polsku a kiedy podeszlam stali sie nagle anglikami . Ladnie to tak wlasnego kraju sie wyżekac?
I na swoich psioczyć?
Zadna z Was 3 nie pokazala sie z dobrej strony ... i nie powinna oczekiwac głaskania i pochwał.
--a propo tego co tam zakladacie psu na głowe.... u nas sie nie stosuje takich dziwacznych praktyk, mozna za nie przed sądem odpowiadac.

zmieniono 1 raz (ostatnio 24 paź 2010 17:25 przez luna19)

Odp: Odp: Greckie przysmaki

mania napisał(a):

NIE DAJCIE SIE WCIAGAC W TE GIERKI ,PRZECZYTALAM KILKA POSTOW I TO POPROSTU PROWOKACJA , KOMUS SIE NUDZI
JAK SA TAKIE MADRE I ZNAJA GRECKA KUCHNIE DLACZEGO SWOJEGO PRZEPISU NIE WSTAWIA JA CHETNIE POCZYTAM I OCENIE ICH KULINARNE DOKONANIA NA TEMAT KUCHNI GRCKIEJ



Mania ma racje ,badzcie madrzejsze od tych pseudo greczynek..

Odp: Odp: Greckie przysmaki

znasz greczynke ,ktora nie zna greckiej kuchni zniechecilo mnie takie zachowanie,ja nie zapisalam sie na portal,zeby sie klocic,tylko zeby dac jakis przepis!najpierw wmieszalam sie do awantury,biorac strone pani barbary(gdzie zastanawia mnie dlaczego nie mozna komus przytaknac?)nie wiem czy znacie historie Grecji,ale stad pochodzi demokracja,wolnosc mowienia to bardzo powazna sprawa.jak sie nazywa to,co zakladaja psu na glowe?fymotro to nazywamy tutaj.mozecie przy zapisywaniu nowej osoby na portal rozdawac w prezencie.a jak chodzi o mnie to kto jest taki madry,ze musi mnie koniecznie dopasowywac,do pani barbary i do tej sandry.mysle ,e to nieladnie,kazdy moze miec swoje zdanie,a nie musi byc wcale znajomym!pozdrawiam

Odp: Greckie przysmaki

Ale jazda hi,hi..Te trzy słynne panie udają greka, jak to się u nas w Polsce mawia.Skoro są takie "do przodu" to dlaczego nie popisują się swoimi przepisami(takie popisy są tu mile widziane),tylko ubliżają i zachowują się ,ze szkoda gadać.Mam nadzieję,ze moderatorzy nie będą tego zbyt długo tolerować

Odp: Odp: Greckie przysmaki

ma pani racje!

Odp: Greckie przysmaki

gorace pozdrowienia z przepieknej Grecji

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki