Jaką zmywarkę polecacie?

Obserwuj wątek

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

paprotka25
Ja mam zmywarkę Zelmera (kupiłam ją 2 lata temu za 999zł, do zabudowy) jestem z niej bardzo zadowolona. Mam tą szerszą (60 cm) na 3 osobową rodzinę ( w tym jeden maluch) i włączamy ją co drugi dzień. Nigdy nie lubiłam zmywać więc jest ona moją "przyjaciółką". Co prawda nie myję w niej garnków bo szkoda mi miejsca ale z nimi też sobie świetnie radzi (myłam w ramach testu). Używam kostek 3w1 z Lidla i wszystko mam zawsze pięknie umyte

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

janinka
  • janinka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A masz doświadczenia z jakąś firmą?

Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Eizzy
  • Eizzy

  • Posty: 23
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
janinka napisał(a):

właśnie o to chodzi, że nie wiem czego dokładnie szukam nie znam się na tym.. ale chciałabym coś w granicach 2000 zł.. myślicie, że w takim przedziale można już mieć coś naprawdę dobrego?


Jak najbardziej w takim przedziale kupisz zmywarkę, średni koszt takiego sprzętu to ok. 1 - 1,5 tys. złotych. Jeśli nie wiesz jaką zmywarkę kupić, to tu jest fajna rozpiska ze względu na potrzeby, liczbę członków rodziny, wielkość i oczywiście ilość naczyń itp. Polecam: http://zmywajwzmywarce.pl/jak-wybrac.php

zmieniono 3 razy (ostatnio 06 wrz 2013 13:08 przez Eizzy)

Odp: Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

janinka
  • janinka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
pozioma1 napisał(a):

janinka napisał(a):

właśnie o to chodzi, że nie wiem czego dokładnie szukam nie znam się na tym.. ale chciałabym coś w granicach 2000 zł.. myślicie, że w takim przedziale można już mieć coś naprawdę dobrego?


Kochaniutka, nawet do 1000zł coś znajdziesz


A czy taka do 1000 też będzie dobra i trwała?

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zmywarki maja swoje plusy i minusy. Przy zakupie wazne jest ...poza cena... ilosc zuzywanej energi i wody a takze funkcja mini programu...czyli szybkie pranie malej ilosci naczyn na 1 poziomie tylko. Zalety: wygoda
Wady: aluminiowe rzeczy oksyduja i robia sie czarne..... niektore naczynia robia sie matowe....niektore talerze traca wzorki malownicze dobre noze tepia sie (zle tym bardziej)..... niektore sztuccie dostaja plam i potem rdzewieja....garnki sa rzadko dobrze umyte.....srebrne sztucie sie nie nadaja...tabletki kosztuja ... a co zostaje na naczyniach po praniu.... to by nam jakis chemik napisal...
Mimo tylu wad... sam posiadam dlugo juz zmywarke firmy Bosch ktora "pierze" albo na 2 poziomach albo na 1 poziomie tylko i po dobrym obiedzie oblizuje talerz. Przyznaje sie, ze dla 1 osoby.. wlaczam ja raz na 2 tygodnie

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
.... zmywarki sa szczegolnie dobre do mycia ... dobrych nozy kuchennych.... po umyciu... sa tepe .. jak ten co je tam wlozyl

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Eizzy
  • Eizzy

  • Posty: 23
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam zmywarkę Indesit i również jestem zadowolona. Różnorodnych firm i funkcji jest tyle, że można wybierać całymi dniami. Czytałam ostatnio ciekawy artykuł właśnie na temat tego jak wybrać dobrą zmywarkę, może komuś się przyda: http://www.maxkuchnie.pl/artykuly/pozmywane-czyli-jak-wybrac-dobra-zmywarke-138.html

zmieniono 2 razy (ostatnio 30 cze 2013 14:08 przez Eizzy)

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

LIDZIA
  • LIDZIA

  • Posty: 25
  • Przepisy: 329
  • Artykuły: 14
Mam Boscha od 8 lat. Super.

Odp: Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

margareth
  • margareth

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Teraz zmywarkę faktycznie można mieć za niewielkie pieniądze, a będzie bardzo dobra z fajnymi funkcjami, np 6-tym zmysłem.

Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

janinka napisał(a):

właśnie o to chodzi, że nie wiem czego dokładnie szukam nie znam się na tym.. ale chciałabym coś w granicach 2000 zł.. myślicie, że w takim przedziale można już mieć coś naprawdę dobrego?


Kochaniutka, nawet do 1000zł coś znajdziesz


zmieniono 2 razy (ostatnio 23 cze 2013 18:57 przez pozioma1)

Odpowiedz na/ edytuj Jaką zmywarkę polecacie?