Jaką zmywarkę polecacie?

Obserwuj wątek

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Moja już pracuje od trzech dni. Miałem problem z podłączeniem , bo mój "majster hydraulik ZAWODOWIEC! kolega z lat szczenięcych)) tak mi poinstalowal rury pod szafką, że syfon nowego zlewoozmywaka, przy wszystkich kombinacjach; właził na końce rur , uniemożliwiając montaż zlewu i połączenia ze zmywarką. Jak wymienialiśmy rury i mówiłem żeby instalował inaczej to był "mądruśki", że tak jest dobrze. Teraz żona mówiła : wezwij Z... niech teraz sam zamontuje. No ale znając mnie wiedziała, że to "do lampy gadanie", uparłem się i połączyłem wszystko. Żona pod moją nieobecność kilkugodzinną poprosiła zawodowca z pracy by sprawdził czy czegoś nie sknociłem.
Facet stwierdził fachową robotę. Okazało się, że moje Szczęście nie powiedziało że to ja zainstalowałem, tylko że hydraulik jakiś i nawstawiał tyle rakichś pierdoł, że obawiala się... No i facet stwierdził że inaczej nie można było i że jest oki ... Wówczas dopiero przyznała się, że to moja robota. Urosłem do 243cm ( więcej nie da rady, sufit przeszkadza.
Co do zużycia wody to na razie robimy testy (szkoda, że poszczególne programy mają tak skąpe opisy, a i instrukcja sama jako taka jest na odpieprz napisana)., nie pomyslałem, że niektóre programy mają aż 2,5 godziny.
O tyle dziwne, że tej samej firmy(mastercook) kupiliśmy kuchenkę i ma instrukcję/opis super (Mastercook KGE 3485 X FUTURE).

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

przy wyborze zmywarki zwroc uwage na to,czy w srodku jest stalowa,czy plastikowa.Na stali nie osadza sie tak szybko brud i kamien, a jesli sie juz osadzi,to latwiej go usunac.Poza tym jest cichsza.Wazne tez jest,moim zdaniem,zeby nie miala zbyt wielu programow,bo i tak ich nie bedziesz uzywac,a im wiecej "cudow" tym wiecej musisz wylozyc,a nie zawsze jest warto.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Ja mam Boscha od ponad 10 lat i nie wyobrazam sobie zycia bez niej.Dbam o nia jak o najlepsza przyjaciolke,bo jest tego warta.Czesto czyszcze sitka i jej nie " przeladowuje",zeby sie przepracowala.To jeden z najlepszych wynalazkow czlowieka.

Odp: Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Bogusia napisał(a):

Persik napisał(a):

ręczną

A moja ręczna zmywarka marki "Andrzej" zbuntowała się i kupiła sobie Bosch,szer45cm,bo na taką mieliśmy miejsce.Słyszę ją tylko wtedy, gdy wypuszcza wodę- syfon gulgocze.Ma 46 decybeli, jesteśmy zadowoleni.

Ja mam również Bosch,ale 60 cm.Jest naprawdę cichutka i mało wody pobiera.Jestem z niej bardzo zadowolona.

Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Bogusia
  • Bogusia

  • Posty: 72
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

ręczną

A moja ręczna zmywarka marki "Andrzej" zbuntowała się i kupiła sobie Bosch,szer45cm,bo na taką mieliśmy miejsce.Słyszę ją tylko wtedy, gdy wypuszcza wodę- syfon gulgocze.Ma 46 decybeli, jesteśmy zadowoleni.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
Ja na razie nie mam zmywarki, ale bym chciała kupić taka nie drogą do 1 tyś zł. i szerokości 45 cm, bo inna się nie mieści, bo to kuchnia blokowa.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Od wczorajszego popołudnia jestem posiadaczem: Mastercook ZWE-1447X, muszę tylko zrobić lekkie przemeblowanie kuchni, dokupić kształtki i zawór dodatkowy, podłączyć i ... mieć spokój "ze statkami" .
O tyle dobrze, że mogłem wstawić zmywarkę pod blat nad szafkami, zdejmując ten standardowy, zamontowany na niej.
Jeszcze czekam na zlewozmywak 1,5 komorowy, akurat w Castoramie był ale zdekompletowany( brak oryginalnego syfonu), zamówiłem dokonując wpłaty zaliczkowej. Zamontuję wówczas chyba wszystko za jednym zamachem.

zmieniono 1 raz (ostatnio 03 lut 2010 17:58 przez Kazik45)

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Miron
  • Miron

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mam zmywarkę Candy CDF8 60E10- S i służy mi bardzo długo bo MIJA JUŻ 3 rok. Bardzo ważne żeby czyścić zmywarki. to klucz do długowieczności zmywarki.
Oprócz tego ma 5 lat gwarancji na nią.
Czyści bardzo porządnie. ponad 10 funkcji mycia, dżwiękowy sygnał zakończenia mycia. opóznienia startu. zmywarka godna polecenia

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
ręczną

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

kasiuniek145
Najlepsze są z bosha

Odpowiedz na/ edytuj Jaką zmywarkę polecacie?