Jaką zmywarkę polecacie?

Obserwuj wątek

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

janinka
  • janinka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
właśnie o to chodzi, że nie wiem czego dokładnie szukam nie znam się na tym.. ale chciałabym coś w granicach 2000 zł.. myślicie, że w takim przedziale można już mieć coś naprawdę dobrego?

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

ginowski75
cóż nie mam pojęcia jakie są dostępne widzę że są polecane różne marki, ja mam Beco szybki program zmywania cicha i nie narzekam, wszystko zależy ile chcesz wydać bo powiem że znakomita marką AGD jest SMEG ale ceny są szokujące to zależy co szukasz i ile chcesz wydać

Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
darmiona napisał(a):

witam, ja też mam bosch. Ma 4 programy i sama rozpoznaje, kiedy jest połowa ładunku. Jest cicha i jestem z niej baaardzo zadowolona. Jak ja żyłam, kiedy jej nie było:-)


ja żyję a zmywarki nie posiadam i długo nie będę mieć...nie czuję potrzeby

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

janinka
  • janinka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czy wszystkie wymienione tutaj programy są niezbędne? planuję kupić zmywarkę i właśnie nie wiem czy powinnam zwracać uwagę na takie czy jak będzie trochę "skromniejsza" to też będzie dobra..?

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Joasiagotuje
A ja używam takiej zmywaczki http://www.profi-kuchnia.pl/bosch-sgi-56e55eu-p8560.html, bardzo dobra i pojemna. Radzi sobie nawet z zaschniętymi naczyniami. Kupiłam ją w profi-kuchnia.pl,cena też jest bardzo dobra i adekwatna do jakości

Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Madzik209
  • Madzik209

  • Posty: 7
  • Przepisy: 15
  • Artykuły: 1
No cóż ze zmywarkami to rzecz prosta, trzeba patrzeć czy ma : szybki program,program 3w1,program do szkła,program do silnych brudów, funkcję1/2 wsadu.I najważniejsze jaki pobór prądu i wody. Moja matka ma Boscha (należ zwrócić uwagę aby był czerwony znaczek, bo z niebieskim to buble), jest ok, zmywarka jest cicha. Ja korzystam z Amica i też nie narzekam, bo dobrze myje jest ekonomiczna i ma sensowne kosze - jest baardzo pakowna.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

oszude
  • oszude

  • Posty: 55
  • Przepisy: 183
  • Artykuły: 0
Ja mam mastercook elektronic jest superowa,myje cicho i zużywa 10l wody na cykl mycia,jestem zadowolony choć mam ją wąską ze względu na miejsce.Polecam

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Gambino
  • Gambino

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Whirpool robi dobre zmywarki, jest oszczędny, lecz mnie martwi czas pracy tych zmywarek. Najbardziej odpowiadają mi nowe zmywarki Bosha, które chociaż są dość drogie, to w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków. Najwiekszym atutem jest brak hałasu, oraz czas pracy. Zmywarka w kilkanaście minut wykonuje całą swoją pracę
Kupiłam ją tutaj -> http://www.nokaut.pl/zmywarki-do-zabudowy/

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 paź 2012 12:30 przez Gambino)

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

kasperki2
  • kasperki2

  • Posty: 40
  • Przepisy: 255
  • Artykuły: 47
Witam,
Co do zmywarki, to od 2 miesięcy jestem w posiadaniu używanej zmywarki PRIVILEG, jest głównie importowana do Niemiec, ale u nas możesz ją już też znaleźć.
Jestem bardzo zadowolona.
Miałam do wyboru również indesit i osoba pracująca na co dzień przy ich produkcji nie poleca ich bo słabo domywają.
Moja mama ma siemensa i jest zadowolona no prawie, jeśli chodzi o mycie to w zasadzie ok, ale do zmywarki 45 cm nie włożysz dużych ( wysokich ) garnków czy innych naczyń.
Mój jest 60 cm szeroki i 80 cm wysoki.
Tak jak dla 4 osobowej rodziny z 2 małych dzieci jest super
Jeśli masz miejsce zastanów się też nad szerokością, chyba, że masz ograniczone pole manewru.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

karyzeusz
  • karyzeusz

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zajmuję sie agd od kilku lat i osobiście polecam electrluxa ma program szybki 30min w tem 60 stopni i pobiera 9 litrów wody do tego zmywa bardzo dokładnie. program ten opisałem w krótkim wpisie http://www.agdforumopinie.pl/zmywarka-electrolux-esl-65070r/

Odpowiedz na/ edytuj Jaką zmywarkę polecacie?