Jaką zmywarkę polecacie?

Obserwuj wątek

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Eizzy
  • Eizzy

  • Posty: 23
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja kupując zmywarkę kierowałam się poradami na tej stronie: http://www.zmywajwzmywarce.pl/jak-wybrac.php .

Dużo zależy od rozmiaru kuchni - to w kwestii wielkości i typu. Druga kwestia to jakość. Tu nie radzę oszczedzać. Przed zakupem miałam okazję widzieć kilka tańszych modeli w działaniu i efekty nie zawsze były zadowalające. Oczywiście duże znaczenie mają też środki czystości, ale to już inna bajka.

Podsumowując nie radze oszczędzać na zakupie i traktować go jako inwestycję bo zwraca się w rachunkach

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

mikasia
  • mikasia

  • Posty: 3
  • Przepisy: 67
  • Artykuły: 2
ja polecam bosch, mam 45cm i zmywa bez zarzutu, 10 kompletów się mieści i zamiast kosza na sztućce mam szufladę u góry,fajna sprawa

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

janinka
  • janinka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A na jakich stronach są te promocje? I jakie sprzęty dokładnie?

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Gastosklep_pl
Chyba chodzi tutaj tylko i wyłącznie o zużycie prądu,ale sama zmywarka podczas pracy i tak nie zużywa jej zbyt wiele,pamiętajmy również o oszczędności wody,to ma dla mnie kluczowe znaczenie,a tera zw promocji można wybrać naprawdę ciekawe modele w sklepach internetowych.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

janinka
  • janinka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ile mniej więcej zaoszczędzasz? I po jakim czasie jest to odczuwalne?

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

ambrossia
  • ambrossia

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
o wadach i zaletach możecie poczytać np. tutaj http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-zmywarke/357/ ja osobiście wybrałam energooszczędną i jestem zadowolona, jak dla mnie największym plusem jest mniejsze zużycie wody no i czas

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

janinka
  • janinka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Z tego co wiem, to teraz są takie programy, że nawet jak brud zaschnie to i tak się domywa bez problemu wiec można potrzymać te dwa dni:-)

Odp: Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

paprotka25
janinka napisał(a):

Czyli jednak większa zmywarka nadaje się i do mniejszej rodziny. Myślę, że gdybyś wkładała garnki to pewnie mogłabyś ją włączać codziennie.

No wiesz, rodzinka kiedyś się jeszcze powiększy i nie będę musiała kupować większej zmywarki
Mam na tyle szkła i sztućców że spokojnie na dwa dni nam starcza ( i jeszcze zostaje) i nie przeszkadza mi to że nie włączam jej codziennie.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

janinka
  • janinka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czyli jednak większa zmywarka nadaje się i do mniejszej rodziny. Myślę, że gdybyś wkładała garnki to pewnie mogłabyś ją włączać codziennie.

Odp: Jaką zmywarkę polecacie?

Oleksa
  • Oleksa

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przed kupnem zmywarki polecam ten artykuł
https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/pozmywane-czyli-jak-wybrac-dobra-zmywarke-138.htm







zmieniono 1 raz (ostatnio 11 wrz 2013 09:25 przez Oleksa)

Odpowiedz na/ edytuj Jaką zmywarkę polecacie?