Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Wokalista napisał(a):

można zamieszczać więcej niż 1 dzieło ?


Jasne, jeśli masz głowę pomysłów to jak najbardziej! Zresztą w każdym konkursie można szaleć - pisać i gotować do woli

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Wokalista
  • Wokalista

  • Posty: 77
  • Przepisy: 543
  • Artykuły: 0
można zamieszczać więcej niż 1 dzieło ?

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Malwi88
  • Malwi88

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jedna zawsze świeża łyżka oleju wlewana do frytownicy Tefal Actifry daje nam cały wachlarz kolorowych, smacznych i przede wszystkim zdrowych potraw. Teraz bez obaw, szybko i tanio możesz zaprosić swoich bliskich w kulinarną podróż do świata wspomnień, przywołać smaki z dzieciństwa jak również odtworzyć specjały napotkane podczas podróży i menu niezapomnianych kolacji we dwoje.
Teraz będzie to jeszcze prostsze niż myślisz.
Wypróbuj a zobaczysz że świat leży u Twoich stóp.


Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Malwi88
  • Malwi88

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Chciałam mieć przyjaciółkę...
Chciałam, żeby w kuchni była niezastąpiona...
Chciałam jeść smacznie...
Chciałam jeść zdrowo...
Chciałam jeść tanio...
Szukałam, szukałam i znalazłam....
Od kiedy w mojej kuchni pojawiła się frytownica Tefal Actifry
mam to wszystko co chciałam.
1 łyżka oleju i nudne szare potrawy zmieniają się w szeroką gamę kolorystyczną i smakową.
Spróbujcie sami.

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Malwi88
  • Malwi88

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W 1987 roku rozpoczęła się produkcja frytownic Tefala. Całkowicie zmienił się wygląd, wprowadzono plastikową obudowę zmniejszając jednocześnie ryzyko poparzenia. Pojemności wynosiła 2.5 litra oleju. Jedną z ciekawszych wersji, była frytownica z wyjmowaną misą pokrytą powłoką nieprzywierającą był to rok 1994. Wiek XXI okazał się przełomem w świecie kuchni. Mając coraz bardziej wymagających klientów Tefal wprowadzał liczne zmiany i ulepszenia w stosunku do wcześniejszych modeli.Teraz stawia się przede wszystkim na kuchnie smaczną, zdrową i praktyczną.
Z frytownicą Actifry napędzaną 1 łyżką oleju każda potrawa staje się wykwintnym daniem przyrządzonym w zaciszu domowym. Od dzisiaj możesz zostać szefem w swojej kuchni. Nie zwlekaj.

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Malwi88
  • Malwi88

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Razem z moja "przyjaciółką" przygotowujemy pełen wachlarz smacznych i przede wszystkim zdrowych potraw. Począwszy od frytek skończywszy na wyśmienitych deserach. Myślę, że już czas, żeby wszyscy poznali tę złotą rączkę.
Uwaga uwaga. Oto frytownica Actifry porusza się za pomocą 1 łyżki oleju.
Takie rzeczy? - tylko TEFAL.

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Domownik
  • Domownik

  • Posty: 2
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 2
Oj jestem ciekawy czy bede miał zaszczyt sprobować frytek ztej wspaniałej napewno frytkownicy.

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

buciol78
  • buciol78

  • Posty: 1
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
no i po frytkach

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Wokalista
  • Wokalista

  • Posty: 77
  • Przepisy: 543
  • Artykuły: 0
Każdy co z pasją, zdrowo gotuje
Pichci i smaży, smacznie czaruje
Wiedzieć powinien czym jest tak zwana
Frytownica Actifry przez wszystkich uznana
W łyżce oleju przygotujesz wszystko
Co lubisz, co kochasz, na dodatek szybko!
Nasz Tefal wypuścił ja na rynek ostatnio
Zarażając wszystkich kulinarną manią
Zdrowo i pysznie - motto Tefala?
Teraz i moje, Tefalowi chwała!


""

Odp: Konkurs TEFAL - moja historia ;)

J0ANNA
  • J0ANNA

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W wiosce Galów nastał świt. Mieszkańcy zajmowali się plewieniem pól, karmieniem zwierząt i porządkami. Asparnoiks, jak na wodza przystało, bacznie przyglądał się im ze swojego drewnianego tronu, kiedy jego żona Dobromina pichciła obiad. Znając upodobania kulinarne męża musiała się przy tym zdrowo napocić, gdyż wódz był wiecznie głodny i musiał zjeść smacznie. Niebawem wioskę mieli nawiedzić Rzymianie, dlatego Panoramiks w pocie czoła przyrządzał wywar dla Asteriksa i Obeliksa, mieszając go stalową łyżką, raz po raz próbując swego specjału. Nagle w drzwiach stanęła Dobromina z pytaniem co przyrządzić dziś na wieczorną ucztę. Druid wiedział o łakomstwie Asparnoiksa, dlatego nie zastanawiając się odrzekł:

- Dobromino! Powinnaś natychmiast kupić frytownicę Actifry firmy Tefal, dzięki której sporządzisz ucztę z ziemniaków nie tylko dla męża,ale dla całej wioski i w końcu znajdziesz czas dla siebie! A teraz wybacz, ale lada chwila wpadną Rzymianie a ja jeszcze jemioły do wywaru nie dodałem.



Odpowiedz na/ edytuj Konkurs TEFAL - zapraszamy!