Moja działka

Obserwuj wątek

Odp: Moja działka

majgrz11maja
Papryka bardzo lubi pikowanie ,i jedna doświadczona osoba powiedziała mi że najlepszy sposób na ładne sadzonki to pikowanie co każdy listek , a wysadza się dopiero gdy podłoże ma min.15C.

Odp: Moja działka

Grzesiek, to już zrobiłem, ale nowe nasiona wsadziłem swoja drogą. W tm roku powsadzałem w takie nasiąkane woda krążki do nasadzeń. Po nasiąknieciu zwiekszają się na wysokośc pięciokrotnuie i w nich te nasiona chyba tak "bujają do nieba". Z paprykami nie śpieszę się, dopiero po dwa listeczki mają.

Odp: Odp: Moja działka

majgrz11maja
Nic innego ci nie pozostało tylko pikowanie to trochę zahamuję ich wybujałość

Odp: Moja działka

No śniegi topnieją, papryczki ostre już mi wschodzą, niedlugo reszte wysiewam, rącznik też wyłazi. Niektóry już ma po 12 cm, chyba za szybko wsadziłem nasiona, bedę musiał jeszcze raz posadzić bo te za bardzo mi wyrosną do czasu "namiotowego" by je w nim przechować przed wysadzeniem.

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 lut 2010 23:56 przez Kazik45)

Odp: Odp: Odp: Moja działka

od razu cieplej na duszy,jak sie na taki obrazek patrzy

Odp: Odp: Moja działka

Muzykus
  • Muzykus

  • Posty: 46
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
albertynka napisał(a):

wstyd i hanba Ogrodniku! Potwierdzasz regule,ze szewc bez butow chodzi

Kajam się i z pokorą przyjmujęTwe słowa.
A na dowód, że coś drgnęło to powiem, że już mam "działka" plan do realizacji w tym roku.
Jak śniegi zejdą ruszam do roboty - dzięki Wam Kochani.
PS.
Serwis fotograficzny dołączę z pewnością.
Póki co, wspomnienie ubiegłej wiosny.
obrazek

Odp: Moja działka

wstyd i hanba Ogrodniku! Potwierdzasz regule,ze szewc bez butow chodzi

Odp: Moja działka

Muzykus
  • Muzykus

  • Posty: 46
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
Patrząc na Wasze zdjęcia działek odezwało się we mnie sumienie. Jestem bowiem z zawodu ogrodnikiem, ale moja działka? Pożal się Panie Boże. Złożyłem sobie więc postanowienie, że jak tylko lody zejdą i zima popuści biorę się za robotę. Oj! Będzie jej co niemiara, ale jak widzę po Waszych fotach będzie warto.
Pozdrawiam
Muzykus.
obrazek

Odp: Moja działka

majgrz11maja
BARDZO TRAFNA UWAGA , ALE JAK JUŻ JĄ ZAGOSPODARUJEMY ,TO POZOSTAJE NA PIELĘGNACJA , KTÓRA JEST CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ POD WARUNKIEM ŻE KOCHAMY TO ROBIĆ

Odp: Odp: Odp: Moja działka

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
Piękna działka, taka wypieszczona, wypielęgnowana.
To trzeba po prostu lubić, bo ten, co by tylko wpadał na nią na weekend, by takiego efektu nie osiągnął.

Odpowiedz na/ edytuj Moja działka