Noże w kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Noże w kuchni

Ammelia
  • Ammelia

  • Posty: 11
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
thegrooba - ten duży nóż jest jakoś dziwnie wygięty wygodny? tych firm nie znam, Gerlacha oczywiście tak - i właśnie o czymś takim myślę, nawet znalazłam baardzo podobne (te na zdjęciu) tylko są firmy Vinzer. Bardzo mi zależy na nie drewnianych rączkach.
obrazek

Odp: Noże w kuchni

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
A ja mam polskie Gerlachy i jestem bardzo zadowolona. Nie są tanie (300zł), ale warte tej ceny!
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 16 mar 2011 09:07 przez Henia)

Odp: Noże w kuchni

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Ja używam nożów Solingen Germany i są rewelacyjne

Odp: Noże w kuchni

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
ja polecam noże Kuhn Rikon, są obłędnie ostre i są dostepne w różnych kolorach- cała tęcza, mają osłonki na ostrze. Obierając i krojąc świeżego ananasa byłam w szoku, ze nie trzeba bylo prosic żadnego faceta do pomocy
obrazek

Odp: Noże w kuchni

Ammelia
  • Ammelia

  • Posty: 11
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Ja jakbym miała kupować to jakiś dobry zestaw ze stojakiem za jakieś 300zł. Myślałam też o ceramicznych, przynajmniej dwóch sztukach. Używacie ceramicznych?

Odp: Odp: Noże w kuchni

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Znajoma kupowała noże, z których jest zadowolona, a nie były drogie, bo chyba ok.80-90 zł kosztowały. Jeśli się nie mylę to z firmy Stallman

Odp: Noże w kuchni

gość1111
Witam.

Zapraszam serdecznie na http://www.centrumnozy.pl

Duży wybór noży znanych producentów.

Odp: Noże w kuchni

Ammelia
  • Ammelia

  • Posty: 11
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
U mnie w domu są kiepskie noże, zawsze się namęczę nad ostrzeniem. Coś też muszę kupić nowego, i koniecznie z jakimś małym do warzyw.

Odp: Noże w kuchni

karola7888
Ostatnio kupiłam noże Mifune, korzystam z nich codziennie polecam są super http://www.homus.pl/pl/category/235/Noze-kuchenne

Odp: Noże w kuchni

Martyn@
  • Martyn@

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W załączniku zdjęcie mojego zestawu. To linia Proffession.
Ceny nie będę podawała, bo kupiłam je po rabacie. Do tej pory urzytkują się rewelacyjnie... Czas pokaże jak się będą dalej sprawowały
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Noże w kuchni