Noże w kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Noże w kuchni

Garnek24
  • Garnek24

  • Posty: 34
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No to czekamy na zdjęcia Twojego kompletu noży,pochwal się an forum A jeżeli można wiedziec to w jakiej cenie były? Bo te z bazaru faktycznie nie zachwycają swoja jakościa...

Odp: Noże w kuchni

Martyn@
  • Martyn@

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Noże Fissler to mój najnowszy nabytek. Do tej pory miałam zestaw noży – taki z bazaru… Niby wszystko okej, ale szybko się tępiły. Mąż czasami wpadał w białą gorączkę jak co chwilę trułam mu głowę i prosiłam, aby je naostrzył.
Sprzedawca zapewnił mnie, że o ostrzeniu mogę teraz zapomnieć (bynajmniej na kilka lat). A mężuś sam dorzucił trochę grosza – widocznie ma już dość ciągłego mojego marudzenia W sumie i dobrze się stało, bo mam nowe noże w kuchni.

Odp: Noże w kuchni

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
miałam ostatnio w rękach noże Fiskars, takie z rękojeścią w tworzywa sztucznego przypominającego gumę i powiem, że zachorowałam na nie...bardzo mi się podobają

Odp: Noże w kuchni

Andzia82
  • Andzia82

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
NÓŻ A NÓŻ!
Te fiskars-y to chyba podróbki Fisslera!

Odp: Noże w kuchni

dani
  • dani

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dzisiaj przegladalam niektore stronki gdzie moge kupic naprawde dobre noze. Takie wlasnie kupila kolezanka w zeszlym roku. Chwali sobie i mowi, ze teraz dopiero wie co to jest dobry noz. Pomimo, ze uzywa ich juz rok czasu sa tak samo ostre. Takich wlasnie nozy potrzebowalam, poniewaz w moim domu nie ma komu ich ostrzyc. Ja juz wlasnie wyslalam zamowienie. Ciesze sie, ze w koncu i ja bede je miala. Noze i inne ciekawe rzeczy mozecie wyszukac na stronie http://www.homus.pl/

Odp: Noże w kuchni

lilalo
  • lilalo

  • Posty: 36
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
Jakos ostatnio bez planowania maz kupil mi noz porcelanowy, bo zawsze nazekam na tepe noze :-) Musze przyznac ze mile mnie zaskoczyl, noz okazal sie na tyle ostry ze przymierzalam sie do niego jakies 2 tygodnie, jak juz sie oswoilam tak teraz zadnego innego nie uzywam. Chociaz zastanawia mnie jak i czy wogole sie ostrzy pozniej takie porcelanowe noze :-/

Odp: Odp: Odp: Noże w kuchni

nowoczesny
Ja ostatnio stałem się wielkim fanem akcesoriów kuchennych i noży Fiskars. Uważam że warto zainwestować w dobry komplet noży kuchennych Ostatnio znalazłem naprawdę super ceny na noże Fiskarsa. Zachęcam do odwiedzenia sklepu nowoczesna-kuchnia.pl i sprawdzenie oferty. Ja używam zestawu FF czyli Functional Form i jestem bardzo zadowolony
obrazek

Odp: Odp: Noże w kuchni

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

No to chyba jestem dziwolągiem - nie znoszę super ostrych noży .Ostre tak ale bez przesady .Jak widzę reklamy jak to na nożu kuchennym kartka papieru w locie rozpada się na pół to mnie ciarki przechodzą bo widzę domowników którzy przez przypadek dotykają nim do skóry. Może i zawodowcom którzy muszą wyfiletować tonę ryb czy rozebrać całego prosiaka nóż o takiej ostrości jest niezbędny do życia ale w domu ? Ma być na tyle sprawny by spokojnie bez ,, pitolenia " można było nim pracować .Oczywiście warto mieć kilka noży do różnych rzeczy ( mięsa, ryb , warzyw, pieczywa )- ale kupowanie ekstra noży jeszcze nie da umiejętności gotowania .Nawet ryby dobrze się nie wyfiletuje ekstra nożem jak się nie wie jak to robić .

Masz rację, nie marka noża decyduje o jakości potrawy.Mimo,że mam "lepsze" noże, nie mogę rozstać się ze starutkim gerlachem.Najlepiej mi"leży" w ręce. Lubię bardzo ostre noże.

Odp: Noże w kuchni

Babciagramolka
No to chyba jestem dziwolągiem - nie znoszę super ostrych noży .Ostre tak ale bez przesady .Jak widzę reklamy jak to na nożu kuchennym kartka papieru w locie rozpada się na pół to mnie ciarki przechodzą bo widzę domowników którzy przez przypadek dotykają nim do skóry. Może i zawodowcom którzy muszą wyfiletować tonę ryb czy rozebrać całego prosiaka nóż o takiej ostrości jest niezbędny do życia ale w domu ? Ma być na tyle sprawny by spokojnie bez ,, pitolenia " można było nim pracować .Oczywiście warto mieć kilka noży do różnych rzeczy ( mięsa, ryb , warzyw, pieczywa )- ale kupowanie ekstra noży jeszcze nie da umiejętności gotowania .Nawet ryby dobrze się nie wyfiletuje ekstra nożem jak się nie wie jak to robić .

Odp: Odp: Noże w kuchni

Darth Vader
i ja nie wiem jakiej mam firmy

Odpowiedz na/ edytuj Noże w kuchni