Od moderatorki

Obserwuj wątek

Odp: Od moderatorki

mysliwa
  • mysliwa

  • Posty: 253
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
...jak ti dzisiaj Zagladnelam...to zaczelam sie zastanawiac:
Czy trafilam na strone Przedszkolakow..?

Pozdrawiam Wszystkie "Dzieciaczki"

Odp: Od moderatorki

majgrz11maja
Aż miło popatrzeć

Odp: Odp: Od moderatorki

msewka napisał(a):

Kazik ja nie mam żadnych powodów ,żeby Cię wywalać ze znajomych. Pewnych sprzeczek nie komentuję,bo po co się podkręcać niepotrzebnie.Wystarczy że w pracy spotykam różnych ludzi,których zachowania nie potrafię sobie często wytłumaczyć.A po pracy wolałabym odetchnąć a nie dalej zagłębiać się w spory.
Czasami tylko żałuję ,że głupota nie boli, bo co niektórzy mieliby ostre migreny.I broń Boże nie o Ciebie mi chodzi.Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych.



Pychol

Odp: Od moderatorki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Kazik ja nie mam żadnych powodów ,żeby Cię wywalać ze znajomych. Pewnych sprzeczek nie komentuję,bo po co się podkręcać niepotrzebnie.Wystarczy że w pracy spotykam różnych ludzi,których zachowania nie potrafię sobie często wytłumaczyć.A po pracy wolałabym odetchnąć a nie dalej zagłębiać się w spory.
Czasami tylko żałuję ,że głupota nie boli, bo co niektórzy mieliby ostre migreny.I broń Boże nie o Ciebie mi chodzi.Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych.

Odp: Odp: Od moderatorki

msewka napisał(a):

Poradziłam sobie już dziękuję. Usuwam najbardziej dowcipnych użytkowników gotujmy.pl. Tych,którzy sobie robią jaja z nas.Co niektórzy albo występują pod różnymi loginami,albo mają równie dowcipnych kolegów. Wg. mnie lepiej byłoby ich eliminować,ale pewnie zalogują się jako inna osoba,więc chociaż ze znajomych mogę ich wyrzucić.Mam 4 takie "kwiatki", jeden to nawet bardzo dowcipne wiadomości mi wysyła.


Już bałem sie, że mnie wywalisz z innych powodów co prawda niż te które wymieniłaś. Ja niedawno dwie osoby usunąłem, zareagowały bardzo szybko w swoim stylu.
A przegląd chyba znów trzeba zrobić niektóre sa znajomosciami tylko "punktowymi"

Odp: Od moderatorki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
ja tez nie odpisuję na głupie wiadomości, bo nie bawią mnie takie pogadanki

Odp: Od moderatorki

MADZIALENKA
współczuje . ja osobiście nie spodziewałam sie tu dostawac propozycji towarzysko - matrymonialnych . za wszystkie serdecznie dziekuje i grzecznie bede idnorowac

Odp: Od moderatorki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Poradziłam sobie już dziękuję. Usuwam najbardziej dowcipnych użytkowników gotujmy.pl. Tych,którzy sobie robią jaja z nas.Co niektórzy albo występują pod różnymi loginami,albo mają równie dowcipnych kolegów. Wg. mnie lepiej byłoby ich eliminować,ale pewnie zalogują się jako inna osoba,więc chociaż ze znajomych mogę ich wyrzucić.Mam 4 takie "kwiatki", jeden to nawet bardzo dowcipne wiadomości mi wysyła.

Odp: Od moderatorki

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
napisz prosze do mnie na priv
nie powinno byc z tym problemu, ale postaram sie Ci pomoc

Odp: Od moderatorki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Napiszcie mi jak usunąć kogoś ze znajomych.Mam opcję usuń i kilka razy próbuję i nic,niepożądany znajomy nadal tam jest.Czy to też wymaga czasu tak jak dodanie przepisu czy zdjęcia?

Odpowiedz na/ edytuj Od moderatorki