przetwory - jakie

Obserwuj wątek

Odp: przetwory - jakie

aDzius04
  • aDzius04

  • Posty: 145
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 7
na zimę zawsze robię nalewki. niektóre zdrowotne, inne dla podniebienia

Odp: przetwory - jakie

a ja wcinam własne ogórki małosolne
zakisiłam w poniedziałek, są pyszne!

Odp: przetwory - jakie

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Ja robiłam w zeszlym roku taką sałatkę właśnie z netu i była pyszna
a w buteleczkach po soczkach miałam zalewę do barszczu.
Wtym roku muszę zrobić więcej , bo poszło szybko i smakowało.
Być może to był Twój przepis ,a jeśli tak to dzęki ,bo dobry!

Odp: Odp: przetwory - jakie

BEEA123
  • BEEA123

  • Posty: 89
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
ja lubie i moja rodzina buraczki(mam podany ten przepis na innym forum,a nie wiem czy mogę tu o tym pisac,wiec jaśli jest ktos chętny to prosze napisac do mnie na moją skrzynke podam link)
Jest z tego przepisu podwójna korzyśc bo zalewe odlewam do słoiczkow i mam na barszcz (nie zmienia koloru i super smakuje)

Odp: Odp: przetwory - jakie

BEEA123
  • BEEA123

  • Posty: 89
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
zgadzam się.Mam takie swoje przepisy na buraczki,kapustę czerwoną z jabłkiem i inne podałabym ,a sama chętnie skorzystałabym z jakis nowych przepisów .

Odp: Odp: przetwory - jakie

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
kluska napisał(a):

ja uwielbiam ogórki - krokodylki z dodatkiem chili, ale z curry są równie pyszne. robię kompoty z wiśni, truskawek, je również mrożę, kilka lat temu z nadmiaru winogron zrobiłam z nich dżem, sporo pracy bo zgotowane owoce trzeba było przetrzeć przez sito aby nie było pestek i skórek - ale warto było, dżem rozpływał się w ustach

ja 2 lata temu zrobiłam ogórki z chili tzw "ogórki wsciekłe" i do dzis stoją w piwnicy , muszę ich wynieść już wyrzucić ale kiedyś raem z tymi ogórkami chcieli mnie wyrzucić- były naprawdę wściekłe

Odp: Odp: przetwory - jakie

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Moja mama robi soki i dzemy winogronowe - cudowne

Odp: przetwory - jakie

kluska
  • kluska

  • Posty: 16
  • Przepisy: 135
  • Artykuły: 0
ja uwielbiam ogórki - krokodylki z dodatkiem chili, ale z curry są równie pyszne. robię kompoty z wiśni, truskawek, je również mrożę, kilka lat temu z nadmiaru winogron zrobiłam z nich dżem, sporo pracy bo zgotowane owoce trzeba było przetrzeć przez sito aby nie było pestek i skórek - ale warto było, dżem rozpływał się w ustach

Odp: przetwory - jakie

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
U mnie mozna znalezc: dzem truskawkowy i czeresniowy(ubogi w cukier),
ogorki kiszone , kapuste kiszona i buraczki. Przecierow szczawiowych nie robie, bo szczaw dlugo rosnie, a pozniej zamrazam go

Odp: przetwory - jakie

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Ja też większość przetworów robię sama. Kompotów nie robię,bo u mnie nikt oprócz mnie ich nie pije.Latem gotuję do obiadu z owoców,które akurat są na bieżąco.
A czy próbowaliście kompotu z winogron? Ja kiedyś włożyłam do słoiczków,bo miałam nadmiar owoców na działce.Pyszny, smakuje jak cukiereczki.

Odpowiedz na/ edytuj przetwory - jakie