Pytanie do wlascicieli strony.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

kinga napisał(a):

jezeli znasz prawo to zobaczymy administrator zostal powiadomiony czekam na jego ruch a ja prawo znam jezeli przerobiles moje zdjecie i wystawiles je to jest naruszenie praw autorskich


Oj dziewczyno daj sobie spokój, Nie znasz prawa i widać to jak na dłoni. Gdyby tak było to nie likwidowałabyś swojego awatarka. Rozjaśnienie zdjęcia nie jest równoznaczne z jego przerobieniem. Ja mam to Twoje zdjęcie (to ciemne) i nikt nie może zarzucić mi, że coś poprzerabiałem. Jeszcze raz Ci powtarzam: jeśli Ty masz "prawa" na forum to i inni je mają. Poczytaj swoje posty "atakujące" właśnie administratorów i pomyśl.....

Poczytaj swoje posty "atakujące" właśnie administratorów i pomyśl.....
Reka reke myje czyz nie tak

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
miema sprawy chcesz sie przekonac

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
kinga napisał(a):

jezeli znasz prawo to zobaczymy administrator zostal powiadomiony czekam na jego ruch a ja prawo znam jezeli przerobiles moje zdjecie i wystawiles je to jest naruszenie praw autorskich


Oj dziewczyno daj sobie spokój, Nie znasz prawa i widać to jak na dłoni. Gdyby tak było to nie likwidowałabyś swojego awatarka. Rozjaśnienie zdjęcia nie jest równoznaczne z jego przerobieniem. Ja mam to Twoje zdjęcie (to ciemne) i nikt nie może zarzucić mi, że coś poprzerabiałem. Jeszcze raz Ci powtarzam: jeśli Ty masz "prawa" na forum to i inni je mają. Poczytaj swoje posty "atakujące" właśnie administratorów i pomyśl.....


zmieniono 1 raz (ostatnio 30 maj 2009 01:17 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
jezeli znasz prawo to zobaczymy administrator zostal powiadomiony czekam na jego ruch a ja prawo znam jezeli przerobiles moje zdjecie i wystawiles je to jest naruszenie praw autorskich

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
kinga napisał(a):

jezeli jestes taki zorientowany to powinienes wiedziec ze przerabianie zdjec bez zgody wlascicela jest karalne bede interweniowac najpierw u moderatora a mam kopie tej strony zapisana



Ja nic nie przerabiałem...poprawiłem tylko jakość...znam prawo....i akurat tutaj nic nie możesz zrobić Sama widzisz Ty możesz mieć "prawa" na forum....inni nie
PS zdjęcia nie powiększałem ...sama podałaś go w takim "rozmiarze"

zmieniono 1 raz (ostatnio 30 maj 2009 00:52 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
jezeli jestes taki zorientowany to powinienes wiedziec ze przerabianie zdjec bez zgody wlascicela jest karalne bede interweniowac najpierw u moderatora a mam kopie tej strony zapisana

Odp: Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
kinga napisał(a):

Bahus napisał(a):

Pozwolę sobie zacytować Twoje słowa: "Wydaje mi sie ,ze moge swoje zdanie wyrazic i napisac co mi sie nie podoba,po to chyba sa co niektore fora". Koniec cytatu.
Ja też mogę swoje zdanie wyrazić: zrobiłem to wykorzystując zdjęcie, które sama dodałaś...Zgodnie z Twoją teorią też mogę robić to co mi się podoba (lub nie podoba) bo po to jest to forum
Bahus

PS. Jak mocno poprosisz to może post zlikwiduję...ale nie obiecuję

To nie jest smieszne
Swoje zdanie kazdy ma prawo miec i kazdy ma prawo wyrazic,natomiast to ,ze dodalam swoje zdjecie,to nie znaczy,ze mozesz z nim robic co Ci sie podoba.


Nie masz racji...ja nic z nim nie zrobiłem, poprawiłem tylko jego jakość. Zdjęcie sama dodałaś....Chciałem Ci w ten sposób pokazać, że "wolność" na forum działa w obie strony. Ty masz "prawo" no to i ja też je mam. Ale czy o to chodzi?
Zastanów się. Jak się chce mieć jakieś "prawa" trzeba też szanować je u innych.

A życzyć sobie możesz co najwyżej WESOŁYCH ŚWIĄT

zmieniono 1 raz (ostatnio 30 maj 2009 00:28 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Pozwolę sobie zacytować Twoje słowa: "Wydaje mi sie ,ze moge swoje zdanie wyrazic i napisac co mi sie nie podoba,po to chyba sa co niektore fora". Koniec cytatu.
Ja też mogę swoje zdanie wyrazić: zrobiłem to wykorzystując zdjęcie, które sama dodałaś...Zgodnie z Twoją teorią też mogę robić to co mi się podoba (lub nie podoba) bo po to jest to forum
Bahus

PS. Jak mocno poprosisz to może post zlikwiduję...ale nie obiecuję

To nie jest smieszne
Swoje zdanie kazdy ma prawo miec i kazdy ma prawo wyrazic,natomiast to ,ze dodalam swoje zdjecie,to nie znaczy,ze mozesz z nim robic co Ci sie podoba.

Odp: Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Sarenka napisał(a):

Komu Bahusie? Fakt, ladna twarz, czyzby wpadla w oko?


Pewnie "wpadła"

Wiec bedzie lepiej jesli;wypadnie:
Jeszcze raz powtarzam nie zycze sobie,abys powiekszal moje zdjecie

Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Sarenka napisał(a):

Komu Bahusie? Fakt, ladna twarz, czyzby wpadla w oko?


Pewnie "wpadła"
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Pytanie do wlascicieli strony.