Pytanie do wlascicieli strony.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Prawy dolny róg - projekt i wykonanie,
pzdr
dobry

Odp: Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
hgg napisał(a):


Info w stopce lub napisz na pr (at) gotujmy.pl,


Stopkę przestudiowałam, może nie dostrzegłam? Mogłabyś dokładnie mi wskazać?
Ale aż tak ciekawa nie jestem by do kogoś pisać z tym na maila

Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

mamqa napisał(a):

To ja przy okazji dowiedziałabym się chętnie gdzie mogę znaleźć informacje o firmie lub osobach prowadzących ten serwis

Info w stopce lub napisz na pr (at) gotujmy.pl,
pzdr
hgg

Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

jovi napisał(a):

No właśnie... Ja ostatnio zauważyłam, że od kilku dobrych dni nie mogę w ogóle oceniać przepisów, ani też żadnego nowego przepisu dodać do ulubionych? Pomijam już fakt, że nawet za wstawienie zdjęcia do mojego przepisu nie zostały dodane mi punkty, choć to nie jest tak ważne. Jak mam korzystać z tej strony skoro nie mogę nawet dodawać przepisów do ulubionych?!

Jezeli nie mozesz occeniac przepisow wyslij prosze swoja konfiguracje sprzetowo-programowa do Dobrego lub Borubara, a jezeli źle zostaly naliczone punkty - napisz do Dobrego i podaj konkretny nr przepisu,
pzdr
hgg

Odp: Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

karita napisał(a):

Pomijam fakt wygrywania kubeczków, bo wcale nie są dla mnie ważne, ale nie widzę na stronce gotujmy.pl żadnego moderatora, żadnych zasad... Niekótre osoby wstawiają bezndziejne przepisy na kanapki, herbate itp. Po co? Czy jakaś osoba moderująca nie mogłaby tego sprawdzać i odrzucać? Przez takie rzeczy ta strona jest trochę niedorzeczna. A konkurecja nie śpi... Gotujmy.pl spada na dno ... A mogło być tak pięknie ...


To, ze dany przepis jest beznadziejny mozesz stwierdzic np. w komentarzu do niego albo dajac mu niską ocene. A moderator jest i oprocz stwierdzonych kopii przepisow lub ewidentnych bzdur (herbata z cukrem) reszte przepisow akceptuje - bo czesc nawet bardzo prostych receptur uzytkownicy cenia za pomysl
A czy Gotujmy spada na dno? Miom zdaniem rozwija sie bardzo intensywnie, ale oczywiscie kazdy ma wlasna opinie
pzdr
hgg

Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

Izabella napisał(a):

Witam
Chcialabym wstawiac swoje przepisy i brac udzial w konkursie,w zwiazku z tym mam pytanie.
Czy jest szansa ze kiedys wygram kubek?

Mam taką nadzieje Ale o ile wiem kiwi prosi innych uzytkownikow serwisu o wysokie oceny jej przepisu - i stad ma tyle wysokich not. W rankingu biora udzial takze inne przepisy, no i kazdy ma mozliwosci ocenienia ich wg wlasnego sumienia (stad ja np. w pewnym momencie agitowalam za wysokim ocenianiem jednego z przepisow Glumandy, bo wydawal mi sie on lepszy od przepisu kiwi - niestety Glumanda wtedy nie wygrala) - pozostaje mi wiec tylko zyczyc duzej ilosci wysokich not i duzo zyczliwych osob na Gotujmy,
pzdr
hgg

Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
To ja przy okazji dowiedziałabym się chętnie gdzie mogę znaleźć informacje o firmie lub osobach prowadzących ten serwis

Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

jovi
  • jovi

  • Posty: 135
  • Przepisy: 436
  • Artykuły: 0
No właśnie... Ja ostatnio zauważyłam, że od kilku dobrych dni nie mogę w ogóle oceniać przepisów, ani też żadnego nowego przepisu dodać do ulubionych? Pomijam już fakt, że nawet za wstawienie zdjęcia do mojego przepisu nie zostały dodane mi punkty, choć to nie jest tak ważne. Jak mam korzystać z tej strony skoro nie mogę nawet dodawać przepisów do ulubionych?!
obrazek

Odp: Pytanie do wlascicieli strony.

karita
  • karita

  • Posty: 376
  • Przepisy: 217
  • Artykuły: 2
Pomijam fakt wygrywania kubeczków, bo wcale nie są dla mnie ważne, ale nie widzę na stronce gotujmy.pl żadnego moderatora, żadnych zasad... Niekótre osoby wstawiają bezndziejne przepisy na kanapki, herbate itp. Po co? Czy jakaś osoba moderująca nie mogłaby tego sprawdzać i odrzucać? Przez takie rzeczy ta strona jest trochę niedorzeczna. A konkurecja nie śpi... Gotujmy.pl spada na dno ... A mogło być tak pięknie ...

Pytanie do wlascicieli strony.

Izabella
  • Izabella

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam
Chcialabym wstawiac swoje przepisy i brac udzial w konkursie,w zwiazku z tym mam pytanie.
Czy jest szansa ze kiedys wygram kubek? bo z tego co zauwazylam wygrywa tylko jedna osoba ,non stop.
Ta osoba chyb musi miec kilka kont i glosuje sama na siebie,uwazam ze to nie sprawiedliwe ze inni wstawiaja bardzo dobre przepisy ,a Kiwi zbiera nagrody za swoje beznadziejne .
Czy ta osoba jest na stalym etacie do kubeczkow? inni nie maja szansy?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Izabella.


zmieniono 1 raz (ostatnio 27 maj 2009 19:14 przez dobry)

Odpowiedz na/ edytuj Pytanie do wlascicieli strony.