Tu serwis chwalimy :D

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
tokijka napisał(a):

Etna napisał(a):

Jak widzę; to po kubeczek nie warto startować...Mój mąż (Bahus) zdobył kilka...ale wydał je...został tylko prezent od Sarenki...tego powiedział, że nikomu nie da

No to ,ze Bahusa prezentami mozna przekupic to nie wiedzialam.Czy ten od Sarenki zaczyna sie na A? bo ja za dobry przepis moge podeslac na S....

Bahus dostał prezent,a nie łapówkę,to nie przekupstwo,ja zażartowałam sobie,jak i Etna z Bahusem,a tu proszę,Sarenka to fajna dziewczyna i jeśli komuś coś sprezentowała to z potrzeby serca,a nie spekulowanych korzyści,zarówno ona jak i Bahus,to wspaniali i dobrzy kucharze

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Tokijko mylisz się...Bahusa nie można przekupić...Sarenka sprezentowała mi kubeczek z serca...a to sobie cenię najbardziej....Bo nie kubek w tym wszystkim jest najważniejszy (swoje wydałem znajomym hobbystom), ważny jest gest jakim pokierowała się Sarenka. Jest to na prawdę bardzo wrażliwa i pełna pogody ducha dziewczyna.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Etna napisał(a):

Jak widzę; to po kubeczek nie warto startować...Mój mąż (Bahus) zdobył kilka...ale wydał je...został tylko prezent od Sarenki...tego powiedział, że nikomu nie da

No to ,ze Bahusa prezentami mozna przekupic to nie wiedzialam.Czy ten od Sarenki zaczyna sie na A? bo ja za dobry przepis moge podeslac na S....

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Etna napisał(a):

Jak widzę; to po kubeczek nie warto startować...Mój mąż (Bahus) zdobył kilka...ale wydał je...został tylko prezent od Sarenki...tego powiedział, że nikomu nie da

A dlaczego uważasz,ze po kubeczek nie wartp startowac?Nie uzasadniłaś tego,a szkodaTo,ze Twój mąż zdobył kilka i je wydał to jest jego sprawa,o prezencie od Sarenki większosc z nas napewno nie ma pojecia,ale skoro to prezent to samą siłą rzeczy nie powinno się go pozbywć

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Etna napisał(a):

Jak widzę; to po kubeczek nie warto startować...Mój mąż (Bahus) zdobył kilka...ale wydał je...został tylko prezent od Sarenki...tego powiedział, że nikomu nie da

pozdrawiam,gratuluję kubeczków,może uda Ci się podwędzić jeden,choć na małą kawę,zresztą połowa jest Twoja-wspólnota małżeńska się kłania Bahus szaleje z pomysłami,ma chłopak talent,to zdobędzie kolejny na bank

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Etna napisał(a):

Jak widzę; to po kubeczek nie warto startować...Mój mąż (Bahus) zdobył kilka...ale wydał je...został tylko prezent od Sarenki...tego powiedział, że nikomu nie da


Proszę nie wykorzystywać rodzinnych powiązań
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Etna
  • Etna

  • Posty: 7
  • Przepisy: 83
  • Artykuły: 0
Jak widzę; to po kubeczek nie warto startować...Mój mąż (Bahus) zdobył kilka...ale wydał je...został tylko prezent od Sarenki...tego powiedział, że nikomu nie da

Odp: Tu serwis chwalimy :D

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Macie problem poproście moderatorów,na nich można liczyćPrzekonałam się,ludzie na poziomie,z klasą
obrazek

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
iwi69 napisał(a):

Ja kubeczka nie dostane bo mieszkam daleko tak mysle((((

Iwi,a może podasz adres rodziny i ona prześle go Tobie

Odp: Tu serwis chwalimy :D

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Ja kubeczka nie dostane bo mieszkam daleko tak mysle((((

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis chwalimy :D