Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp:

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Kazik, a gdzie ktoś napisał, że pije czy też stawia tego szampana za zwycięstwo nad...no właśnie..nad czym? nad kim? że niby nad Tobą?!
Akurat w tym wypadku bardzo się pomyliłeś...to z Tobą nie miało nic wspólnego!




a miałam nic nie pisać...i nie wtrącać się...

Odp: Odp:

Msewciu.przepraszam widocznie źle Ciebie odczytałem , ale zasugerowałem się ciągiem innych "uśmiechów", co przy braku odzewu tutaj, w połączeniu z milczeniem na moje słowa w tym wątku, a "szampańskim upojeniem" się ze zwycięstwa w jeszcze jednym upokorzeniu mnie, przyzac musże zabrzmiało dla mnie tak jak je odczytałem.
Przepraszam Cię jeszce raz, wybacz

P.S.
Titt i pozostali, powstrzymajcie się z komentarzami w stylu: "...przestań sie użalać, weź się do konstruktywnej roboty..."
"Żeby móc trzeba chcieć" ... a mnie się już nie chce ...być też (epitetami obłożonym).

Odp: Odp:

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
W moim wydaniu była to zadowolona mina, z powodu końca kłótni i wyciągniętej do zgody dłoni.Nie wiem, czemu zostało to potraktowane przez Ciebie Kaziku jako forma wyśmiania.Od pewnego czasu nie wtrącam się do dialogów innych skłóconych osób i tym razem też się nie mieszałam do nich.I po przeczytaniu Twojego posta, o chęci zakończenia kłótni z Bahusem wstawiłam zadowoloną minkę.I to też źle.Ja już na tym forum nie będę się nawet uśmiechać, bo odebrane jest to nie tak, jak wyglądały moje intencje.
Chyba nie będę tu wogóle zaglądać.

Odp: Odp:

Zostałem wyśmiany.
Przyznam, że TAKIEJ reakcji nie spodziewałem się, no przynajmniej nie przez Wszystkich "uradowanych" z tego powodu.
Mimo wszystko smutne to.
Na szczerą propozycję zgody ironia, kpina, wyszydzenie LUDZKIEGO ODRUCHU.

Stachu-Bahusie, jednak Twoj styl życia i traktowania bliźnich (przedmiotowy) jest dziś bardziej pożądany ... Jak mówiłeś: cel uświęca środki, bądź więc Midasem.
Możesz otworzyć kolejną butelkę szampana.
Następne pole to "Wielkie Żarcie", no i po drodze "Moje gotowanie". Wygrasz i tam ...

Odp: Odp: Odp:

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

Oj ! na luzaka mamy cugle

Odp: Odp:

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Oj ! na luzaka mamy cugle

Odp: Odp: Odp:

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

dzięki

Bahus, ale się wyluzowałeś !

Odp: Odp:

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
dzięki
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp:

Bahus napisał(a):

A co oznacza ikonka w okularach?

Oznacza luz ,cool coś w tym rodzaju.

Odp: Odp:

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
A co oznacza ikonka w okularach?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|