Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp:

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
A moj..... mimo edytowania.. nadal zawiera bledy.. Po co wogole ta edycja? skoro i tak niczego nie daje sie zmienic..
http://test.gotujmy.pl/jesienna-zupa-z-dyni-,przepisy,51644.html

Odp: Odp:

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Bahus, muszę cię zmartwić, od czasów studenckich trochę czasu już upłynęło , więc to zdjęcie w indeksie to historia...

A ja z innej beczki: uwaga dziś zlikwidowałam wszystkie kopie przepisów wykorzystywane do testu edycji. Niektóre osoby mogą mieć zmiany w punktacji!

Buziaki,
Tit

Tit, mój przepis podany jako test edycji nadal istnieje.Sprawdzałam.

Odp:

Bahus, muszę cię zmartwić, od czasów studenckich trochę czasu już upłynęło , więc to zdjęcie w indeksie to historia...

A ja z innej beczki: uwaga dziś zlikwidowałam wszystkie kopie przepisów wykorzystywane do testu edycji. Niektóre osoby mogą mieć zmiany w punktacji!

Buziaki,
Tit

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

Lucy napisał(a):

Doro napisał(a):


Ach, to nieprawda...juz przeciez jest jego zdjecie na Forum...wprawdzie , male, z broda, ale widac Bahusa


dla mnie ciasteczko
a jak bedziecie tworzyly fanklub bahusika to wpiszcie mnie tez prosze
buziaczki i caluski
lucy

O.K Lucy.Może dla fanklubu dostarczy aktualne , większe fotki

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Lucy napisał(a):

Doro napisał(a):


Ach, to nieprawda...juz przeciez jest jego zdjecie na Forum...wprawdzie , male, z broda, ale widac Bahusa


dla mnie ciasteczko
a jak bedziecie tworzyly fanklub bahusika to wpiszcie mnie tez prosze
buziaczki i caluski
lucy

O.K Lucy.Może dla fanklubu dostarczy aktualne , większe fotki

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

Lucy
  • Lucy

  • Posty: 193
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
Doro napisał(a):


Ach, to nieprawda...juz przeciez jest jego zdjecie na Forum...wprawdzie , male, z broda, ale widac Bahusa


dla mnie ciasteczko
a jak bedziecie tworzyly fanklub bahusika to wpiszcie mnie tez prosze
buziaczki i caluski
lucy

Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Doro napisał(a):

Misia, stawiasz mnie w sytuacji bez wyjscia az taki straszny to on nie jest:ale na zdjeciu widac ze jest pewny siebie...Zreszta , kazdy ma wady i zalety.......dobre i zle dni...i Bahus do tych ludzi tez nalezy

no, to tak jak ja

Odp: Tu serwis ganimy :|

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Misia, stawiasz mnie w sytuacji bez wyjscia az taki straszny to on nie jest:ale na zdjeciu widac ze jest pewny siebie...Zreszta , kazdy ma wady i zalety.......dobre i zle dni...i Bahus do tych ludzi tez nalezy

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Doro napisał(a):

misia53 napisał(a):

msewka napisał(a):

Bahus napisał(a):

Tit napisał(a):

Nie wiem do czego ten komentarz... do zdjęcia? do przepisu? Do artykułu? Że niby na czym się nie znam? Nie trzeba mieszkać w Tokio, żeby napisać artykuł o tofu. Tofu pochodzi z Chin i jest wykorzystywane na rozmaite sposoby. A jeśli chodzi o Chiny to studiowałam kulturę i filozofię chińską, mam piątki w indeksie z egzaminów. Czy mam ci okazać?


Ja poproszę o okazanie, z przyjemnością zobaczę choć wolałbym stronę indeksu na której jest zdjęcie.

Bahus a ja chętnie zobaczyłabym Twoje zdjęcie.Co Ty na to?

Nie pokaże - jest wstydliwy

Ach, to nieprawda...juz przeciez jest jego zdjecie na Forum...wprawdzie , male, z broda, ale widac Bahusa

I co Dorcia , Widać po nim ,że taka zadziora

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

msewka napisał(a):

Bahus napisał(a):

Tit napisał(a):

Nie wiem do czego ten komentarz... do zdjęcia? do przepisu? Do artykułu? Że niby na czym się nie znam? Nie trzeba mieszkać w Tokio, żeby napisać artykuł o tofu. Tofu pochodzi z Chin i jest wykorzystywane na rozmaite sposoby. A jeśli chodzi o Chiny to studiowałam kulturę i filozofię chińską, mam piątki w indeksie z egzaminów. Czy mam ci okazać?


Ja poproszę o okazanie, z przyjemnością zobaczę choć wolałbym stronę indeksu na której jest zdjęcie.

Bahus a ja chętnie zobaczyłabym Twoje zdjęcie.Co Ty na to?

Nie pokaże - jest wstydliwy

Ach, to nieprawda...juz przeciez jest jego zdjecie na Forum...wprawdzie , male, z broda, ale widac Bahusa

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|