Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp:

Prowokujesz Kazik, prowokujesz!

Odp: Odp: Odp:

misia53 napisał(a):

Skoro przepisy na bieżąco sa akceptowane to dlaczego zdjęcie jest tak cięzko wstawić ? Na zadnym portalu tak długo bez odpowiedzi się nie czeka


Na innych portalach bardziej wierzy się Użytkownikom, szanuje się Ich, dlatego i Moderatorzy mają tam większy szacunek. Powinnaś to zauważyć.

Odp: Odp: Odp:

kokolata napisał(a):

A ja się zastanawiam ile mam czekać na odpowiedź od moderatorki. Maila do niej wysłałam kilka razy, pierwszy był miesiąc temu, nic nie widać, nic nie słychać, a może moją skrzynkę zasypało? wezmę chyba łopatę i odśnieżę tu i ówdzie Pozdrawiam serdecznie naszych moderatorów.


Nasz kochana Tit raczej woli odpowiadać dopiero jak prośba/uwaga staje się"ironicznie zgryźliwa". Niestety, mój zasób ironii prawie wyczerpał się i nic z tego.

Odp: Odp: Odp:

misia53 napisał(a):

Skoro przepisy na bieżąco sa akceptowane to dlaczego zdjęcie jest tak cięzko wstawić ? Na zadnym portalu tak długo bez odpowiedzi się nie czeka



Misiu, zaczynasz zauważać, że coś nie gra i krytykować! ... nieładnie. No ale to chodzi o CIEBIE o TWÓJ dorobek przecież

Odp: Odp:

kokolata
  • kokolata

  • Posty: 12
  • Przepisy: 57
  • Artykuły: 15
A ja się zastanawiam ile mam czekać na odpowiedź od moderatorki. Maila do niej wysłałam kilka razy, pierwszy był miesiąc temu, nic nie widać, nic nie słychać, a może moją skrzynkę zasypało? wezmę chyba łopatę i odśnieżę tu i ówdzie Pozdrawiam serdecznie naszych moderatorów.

Odp: Odp:

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Ja też już nie mówie ile czekam na akceptacje zdjęcia-tak trudno to zrobić

Odp: Odp:

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Skoro przepisy na bieżąco sa akceptowane to dlaczego zdjęcie jest tak cięzko wstawić ? Na zadnym portalu tak długo bez odpowiedzi się nie czeka

Odp: Odp:

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Moderatorów zaskoczyła chyba zima i mrozy-dlatego tak wolno reagują.
Do mojego miodownika zdjęcie też czeka na akceptacje.
https://gotujmy.pl/miodownik,przepisy,34740.html

Odp: Odp:

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Nie lubie sie uzalac, ale we wrzesniu 2009 , dodalam zdjecie do mojego przepisu. Po miesiacu napsalam do Dobrego ze jeszcze zadnej punktacji za nie nie otrzymalam, nie powiem ze nie odpowiedzial, ale konkretnej odpowiedzi nie dostalam. I tak zeszlo do dzis, nie sadzicie ze to juz jest szczyt lekcewazenia? Do wrzesnia 2010 jeszcze 8 miesiecy zostalo, moze doczekam sie tych 5 marnych punktow Sorry, nie chcialam tego pisac , bo mi na tym nie zalezy...ale .....chodzi o zasade.

Odp: Odp:

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Ja chciałam się przypomnieć ,że moje zdjęcie na torcik oczekuje już cały tydzień na akceptację.

https://gotujmy.pl/torcik-miodowy,przepisy,37971.html

zmieniono 1 raz (ostatnio 25 sty 2010 08:03 przez misia53)

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|