Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

Bahus napisał(a):

Tit napisał(a):

Nie wiem do czego ten komentarz... do zdjęcia? do przepisu? Do artykułu? Że niby na czym się nie znam? Nie trzeba mieszkać w Tokio, żeby napisać artykuł o tofu. Tofu pochodzi z Chin i jest wykorzystywane na rozmaite sposoby. A jeśli chodzi o Chiny to studiowałam kulturę i filozofię chińską, mam piątki w indeksie z egzaminów. Czy mam ci okazać?


Ja poproszę o okazanie, z przyjemnością zobaczę choć wolałbym stronę indeksu na której jest zdjęcie.

Bahus a ja chętnie zobaczyłabym Twoje zdjęcie.Co Ty na to?

Nie pokaże - jest wstydliwy

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Tit napisał(a):

Nie wiem do czego ten komentarz... do zdjęcia? do przepisu? Do artykułu? Że niby na czym się nie znam? Nie trzeba mieszkać w Tokio, żeby napisać artykuł o tofu. Tofu pochodzi z Chin i jest wykorzystywane na rozmaite sposoby. A jeśli chodzi o Chiny to studiowałam kulturę i filozofię chińską, mam piątki w indeksie z egzaminów. Czy mam ci okazać?


Ja poproszę o okazanie, z przyjemnością zobaczę choć wolałbym stronę indeksu na której jest zdjęcie.

Bahus a ja chętnie zobaczyłabym Twoje zdjęcie.Co Ty na to?

Odp: Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Tit napisał(a):

Nie wiem do czego ten komentarz... do zdjęcia? do przepisu? Do artykułu? Że niby na czym się nie znam? Nie trzeba mieszkać w Tokio, żeby napisać artykuł o tofu. Tofu pochodzi z Chin i jest wykorzystywane na rozmaite sposoby. A jeśli chodzi o Chiny to studiowałam kulturę i filozofię chińską, mam piątki w indeksie z egzaminów. Czy mam ci okazać?


Ja poproszę o okazanie, z przyjemnością zobaczę choć wolałbym stronę indeksu na której jest zdjęcie.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

Nie wiem do czego ten komentarz... do zdjęcia? do przepisu? Do artykułu? Że niby na czym się nie znam? Nie trzeba mieszkać w Tokio, żeby napisać artykuł o tofu. Tofu pochodzi z Chin i jest wykorzystywane na rozmaite sposoby. A jeśli chodzi o Chiny to studiowałam kulturę i filozofię chińską, mam piątki w indeksie z egzaminów. Czy mam ci okazać?

Odp: Tu serwis ganimy :|

Wyszukiwarka przepisow! Czasami wchodze na nia aby niepotrzebnie dodawac przepisy i sprawdzam.... Niestety po kilku stronach mam kompletny zamet i dziwne uczucie ze pokazuja mi sie ta same przepisy tylko na innych stronach i gdyby pewne nie mialy tego samego zdjecia to moze myslala bym ze to inne przepisy.

Odp: Tu serwis ganimy :|

TIT prosze napisz o czyms na czym sie znasz ,bo przepisac z innych zrodel mozna i ci co sie lepiej nie znaja nic nie powiedza ale ci bardziej wtajemniczeni.....
Ta zupa to zupa z miso z d o d a t k i e m tofu.

Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

Takie sprawy zgłaszaj na priv do moderatora - Tit. Podaj mi nicka koleżanki, to sprawdzę, czy przepisy są zaakceptowane. Pozdrawiam, Tit.

Odp: Tu serwis ganimy :|

pusieczek2@wp.pl
Proszę o dodanie mi punktów za zaproszenie do Gotujmy,koleżanka już dodała 5 swoich przepisów.Dziękuje

Odp: Tu serwis ganimy :|

Tomasz Rodzik
Dzień Dobry,

nazywam się Tomek Rodzik i jestem wydawcą portalu gotujmy.pl .

W dniu wczorajszym nasi administratorzy dokonali migracji portalu gotujmy.pl na większy serwer. Zmiana ta była podyktowana faktem, iż w ostatnich tygodniach obserwowaliśmy przypadki niewydolności (przeciążenia) "starego serwera" - o czym sami pisaliście na forum (m.in "błąd servera 503"). Jestem przekonany, że od dzisiaj wszyscy odczujemy poprawę działania portalu.

W razie wystąpienia nieprawidłowości w działaniu gotujmy.pl (a takowe, co nie jest wykluczone mogą się pojawiać w pierwszych dniach po migracji) proszę bez wahania opisujcie te przypadki na forum.

Podaję także mego służbowego maila: tomasz.rodzik@infor.pl

pozdrawiam
Tomek

Wizyty we własnym profilu sa TEŻ rejestrowane?

StaryZET
  • StaryZET

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mam trzy wizyty we własnym profilu. To tak ma być, czy jest przypadkowo, z racji migracji na ten inny serwer? I czasowo?

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|