Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

mala-madzia
Mam pytanko - czy mój pieczony schab ze śliwkami nie zalicza się do kategorii promowanej? W końcu jest w kategorii "mięsa" i je się go na kanapki...

Pozdrawiam

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Przykro mi. Niedługo powstanie regulamin dodawania porad analogiczny do tego dotyczącego przepisów, warto jednak przyłożyć się do ich pisania, a niektórzy traktują je tylko jako łatwe źródło punktów...

eliza135 napisał(a):

Dałam tak ponieważ niektórzy też mieli podobne o urodzie więc myślałam że można.



zmieniono 1 raz (ostatnio 05 mar 2013 21:24 przez kołczu)

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

eliza135
  • eliza135

  • Posty: 10
  • Przepisy: 164
  • Artykuły: 1
Dałam tak ponieważ niektórzy też mieli podobne o urodzie więc myślałam że można.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Porady:

Aloesowy żel zwalcza niedoskonałości
Błyszczyk na spierzchnięte usta
Różana kąpiel do nawilżenia skóry

Nie są poradami kulinarnymi, więc siłą rzeczy - nie mogę ich zaakceptować.


eliza135 napisał(a):

Napisałam trzy dni temu i jeszcze dziś jedną poradę lecz nic mi nie zapunktowano. Czekam i czekam i nie wiem czy w ogóle je pisać jak nie mogą być opublikowane i zapunktowane.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

eliza135
  • eliza135

  • Posty: 10
  • Przepisy: 164
  • Artykuły: 1
Napisałam trzy dni temu i jeszcze dziś jedną poradę lecz nic mi nie zapunktowano. Czekam i czekam i nie wiem czy w ogóle je pisać jak nie mogą być opublikowane i zapunktowane.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Jeden mój artykuł ze stycznia czeka i czeka proszę zerknąć w wolnej chwili na niego i zaakceptować lub nie. Miłego dnia

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
Dziękuję. Również miłej niedzieli życzę

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
pacpaw napisał(a):

zapomniałem odznaczyć kategorię wędliny w przepisie https://gotujmy.pl/salceson-z-dzika,przepisy,184092.html Jeśli przepis się kwalifikuje poproszę o punkty za kategorię promowaną


Oczywiscie , ze sie kwalifikuje - pieknie wygląda Zjadła bym takiego. Juz poprawiłam i punkty przyznane. Miłego dnia.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
zapomniałem odznaczyć kategorię wędliny w przepisie https://gotujmy.pl/salceson-z-dzika,przepisy,184092.html Jeśli przepis się kwalifikuje poproszę o punkty za kategorię promowaną

Odp: Tu zgłaszamy problemy

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
Dziękuję

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy