Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

dodi1
  • dodi1

  • Posty: 5
  • Przepisy: 31
  • Artykuły: 4
Dziękuję za szybką odpowiedż

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
dodi1 napisał(a):

Witam!
Mam założony profil na innym portalu kulinarnym. Czy mogę dodawać przepisy tu i tu oczywiscie własnego autorstwa?

Witaj.
Możesz, tylko jeśli już gdzieś zamieściłeś przepis wcześniej, to na gotujmy musisz zredagować opis wykonania,tak by stanowił oryginalny nowy tekst . Zdjęcia i składniki - można pozostawić w niezmienionej formie.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

dodi1
  • dodi1

  • Posty: 5
  • Przepisy: 31
  • Artykuły: 4
Witam!
Mam założony profil na innym portalu kulinarnym. Czy mogę dodawać przepisy tu i tu oczywiscie własnego autorstwa?

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Babciagramolka napisał(a):

Mysiunia napisał(a):

Dziś po godzinie 9 dodałam 3 przepisy, 2 z nich zostały zaakceptowane a trzeci z godziny 9:45 dalej czeka na akceptacje... dlaczego? Dodałam ten przepis z myślą o konkursie, czy coś jest nie tak? nie dostałam, żadnej wiadomości od moderatora a inne przepisy widzę że są akceptowane w miarę na bieżąco, a mój dalej czeka od rana


Bardzo Cię przepraszam - po prostu przy wstawianiu został mi na stronie która wydawało mi się że jest cała sprawdzona - już wstawiłam



Dziękuję bardzo!

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Konczi napisał(a):

edit
ostatnio nie dostałam do https://gotujmy.pl/piwne-pomarancze,przepisy,182700.html prosiłam o sprawdzenie i wówczas doliczono a dzisiaj nie dostałam do
https://gotujmy.pl/kolorowa-tortilla-z-mandarynka-z-grilla,przepisy,182946.html ale teraz luknęłam że mi dodałaś już owe punkty
bardzo dziękuję


Bo to jest tak że sprawdzamy przepisy pod różnymi kątami ( teksty i zdjęcia ) , poprawiamy literówki i takie tam .Jednocześnie jest kategoria premiowana , konkurs . Niektórzy mylą kategorie . ,, Skaczemy" między panelem administracyjnym a stroną główna Gotujmy albo swoim profilem z którego piszemy i czasem coś się przegapi . Nie gniewajcie się więc tylko upominajcie o swoje ,, bez krępacji"

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Konczi
  • Konczi

  • Posty: 80
  • Przepisy: 1780
  • Artykuły: 135
edit
ostatnio nie dostałam do https://gotujmy.pl/piwne-pomarancze,przepisy,182700.html prosiłam o sprawdzenie i wówczas doliczono a dzisiaj nie dostałam do
https://gotujmy.pl/kolorowa-tortilla-z-mandarynka-z-grilla,przepisy,182946.html ale teraz luknęłam że mi dodałaś już owe punkty
bardzo dziękuję

zmieniono 2 razy (ostatnio 19 lut 2013 20:38 przez Konczi)

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Konczi napisał(a):

A ja mam pytanie dlaczego mimo zaznaczania kategorii cytrusy nie dostaje się zawsze + 10 pkt za kategorię promowaną


Dla tego że nie zawsze przepis spełnia wymogi przepisu w kategorii premiowanej. Musiała bym wiedzieć o który przepis konkretnie chodzi ( jeśli to z dziś ) bo się do tego odnieść .Np. kilka chwil temu nie zaakceptowałam kategorii premiowanej w przepisie gdzie w składnikach było pół łyżeczki soku z cytryny na całość potrawy.
Cytrusy muszą być decydującym składnikiem potrawy a nie cząstką która nie ma wpływu na smak potrawy.Napisz mi na PW o jaki przepis chodzi.

Już wiem- przegapiłam - nie zauważyłam mandarynek - sprawdź czy są punkciki.


zmieniono 1 raz (ostatnio 19 lut 2013 20:36 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Mysiunia napisał(a):

Dziś po godzinie 9 dodałam 3 przepisy, 2 z nich zostały zaakceptowane a trzeci z godziny 9:45 dalej czeka na akceptacje... dlaczego? Dodałam ten przepis z myślą o konkursie, czy coś jest nie tak? nie dostałam, żadnej wiadomości od moderatora a inne przepisy widzę że są akceptowane w miarę na bieżąco, a mój dalej czeka od rana


Bardzo Cię przepraszam - po prostu przy wstawianiu został mi na stronie która wydawało mi się że jest cała sprawdzona - już wstawiłam

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Dziś po godzinie 9 dodałam 3 przepisy, 2 z nich zostały zaakceptowane a trzeci z godziny 9:45 dalej czeka na akceptacje... dlaczego? Dodałam ten przepis z myślą o konkursie, czy coś jest nie tak? nie dostałam, żadnej wiadomości od moderatora a inne przepisy widzę że są akceptowane w miarę na bieżąco, a mój dalej czeka od rana

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Konczi
  • Konczi

  • Posty: 80
  • Przepisy: 1780
  • Artykuły: 135
A ja mam pytanie dlaczego mimo zaznaczania kategorii cytrusy nie dostaje się zawsze + 10 pkt za kategorię promowaną

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy