Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

pacpaw
  • pacpaw

  • Posty: 190
  • Przepisy: 1427
  • Artykuły: 0
proszę o weryfikację przepisów:
https://gotujmy.pl/cannelloni-z-dziczyzna-pod-beszamelem,przepisy,183928.html
oraz
https://gotujmy.pl/sos-beszamelowy-do-cannelloni-i-lazanii,przepisy,183921.html
Wydaje mi się, że kategoria promowana powinna być albo przy dwóch przepisach albo przy żadnym. Obecnie jest przy jednym.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Dzisiaj postaram się znaleźć parę chwil na porady Przepraszam i dziękuję wszystkim za cierpliwość

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
IGGI napisał(a):

misia5 napisał(a):

eminka15 napisał(a):

Witam, co z moimi punktami za porady?


Jeśli zostaną sprawdzone to punkty dostaniesz. Wystarczy odrobina cierpliwości. Przecież na poprzednie pytanie o to samo dostałaś wyczerpującą odpowiedź. Od tego czasu nic się nie zmieniło.


A tak z ciekawości - jest jakiś określony czas na przyznanie punktów za poradę?
Bo pamiętam, że jedna moja porada się kiedyś ukazała dopiero po ponad miesiącu i byłam strasznie wtedy wystraszona, że jest źle napisana albo coś w ten deseń.


Nie ma. To zależy od tego jak dużo porad się pojawia i ile pracy ma osoba, która zajmuje się ich sprawdzaniem i zatwierdzaniem. Ta osoba naprawdę nie siedzi z nogami w górze.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

IGGI
  • IGGI

  • Posty: 39
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 9
misia5 napisał(a):

eminka15 napisał(a):

Witam, co z moimi punktami za porady?


Jeśli zostaną sprawdzone to punkty dostaniesz. Wystarczy odrobina cierpliwości. Przecież na poprzednie pytanie o to samo dostałaś wyczerpującą odpowiedź. Od tego czasu nic się nie zmieniło.


A tak z ciekawości - jest jakiś określony czas na przyznanie punktów za poradę?
Bo pamiętam, że jedna moja porada się kiedyś ukazała dopiero po ponad miesiącu i byłam strasznie wtedy wystraszona, że jest źle napisana albo coś w ten deseń.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
eminka15 napisał(a):

Witam, co z moimi punktami za porady?


Jeśli zostaną sprawdzone to punkty dostaniesz. Wystarczy odrobina cierpliwości. Przecież na poprzednie pytanie o to samo dostałaś wyczerpującą odpowiedź. Od tego czasu nic się nie zmieniło.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

eminka15
  • eminka15

  • Posty: 11
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 1
Witam, co z moimi punktami za porady?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
ja nawet nie mogłam zgłosić problemu bo na forum nie dało się wejśc. w przepisy swoje też nie mogłam.
ciągle się home.pl pokazywało...
teraz mi się w końcu udało

miejmy nadzieję, że szybko wróci do normy
jeśli stronka ma być szybsza to warto się pomęczyć dzień czy dwa

Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Przepraszamy, przejście miało być bezbolesne, ale jednak zabolało Pocieszenie takie, że dzięki temu strona ma działać szybciej

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
monikaT83 napisał(a):

Witajcie
cały dzień mam problem z zalogowaniem się na gotujmy bo wyskakuje mi jakaś reklama home.pl,czy ktoś też ma ten problem?

Mnie dzisiaj też przekierowywało na home.pl, i to we wszystkich przeglądarkach. Już nie pierwszy raz zdarza się takie dziwo. Myślałam, ze mnie coś trafi

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
monikaT83 napisał(a):

Witajcie
cały dzień mam problem z zalogowaniem się na gotujmy bo wyskakuje mi jakaś reklama home.pl,czy ktoś też ma ten problem?

Tak Moniko są dziś problemy. Ja miałam dobrze a po jakimś czasie miałam to co u Ciebie. Na razie jest dobrze.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy