Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
pytanie: czy zdjęcie w tle mogłoby być bardziej widoczne? strasznie ciemne i niewidoczne :/

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Hrabina w kuchni
gosia47-47 napisał(a):

i znowu:
dodałam 6 zdjęć łącznie (4 krok po kroku + 2 główne) i 2 są dodane a te 4 nie chociaż opis miał ponad 40 znaków....


U mnie również nie dodało zdjęć krok po kroku ani opisu.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
kochani, co widzę to zgłaszam, kolejne:
- w składnikach nieraz są odsyłacze do słownika kulinarnego, każdy odsyła do PAPAJA.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
i znowu:
dodałam 6 zdjęć łącznie (4 krok po kroku + 2 główne) i 2 są dodane a te 4 nie chociaż opis miał ponad 40 znaków....

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
i kolejne błędy:
- pisząc na forum nowy post po zatwierdzeniu go przenosi nas na ostatnią stronę, chociaż post i tak pojawia się u góry na pierwszej stronie,
- przepisy krok po kroku jak podpisujemy zdjęcia nie odlicza się ile znaków zostało do końca i nie wiadomo ile jeszcze trzeba napisać.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
zewa napisał(a):

Szkoda, że nie można ustawiać zdjęcia w tle przesuwając w górę lub w dół. gdy ustawia się zdjęcie w tle ( tapetę ) nie potrzebne jest tło zdjęcia bo zdjęcie jest wtedy mało wyraźne. I nie dodawałam jeszcze przepisu w nowej odsłonie ale mam nadzieję, że wcześniejsze sugestie i prośby będą spełnione i etapy przygotowania potraw będą oddzielone i nie będą w jednym ciągu jak to było do tej pory



Z tego co zauważyłam to w drugim kroku jest możliwość napisania krok po kroku no ale wtedy który sie ukaże przepis, ten krok po kroku czy ten z pierwszego kroku?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Szkoda, że nie można ustawiać zdjęcia w tle przesuwając w górę lub w dół. gdy ustawia się zdjęcie w tle ( tapetę ) nie potrzebne jest tło zdjęcia bo zdjęcie jest wtedy mało wyraźne. I nie dodawałam jeszcze przepisu w nowej odsłonie ale mam nadzieję, że wcześniejsze sugestie i prośby będą spełnione i etapy przygotowania potraw będą oddzielone i nie będą w jednym ciągu jak to było do tej pory

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
Bardzo ładna nowa grafika. Ale co mnie jedno martwi... Składniki i obowiązkowy sposób przygotowania są osobno... Wczesniej było razem i dało sie zaglądać na listę składników czy w sposobie przygotowania sie o wszystkim nie zapomniało, a tu teraz osobno... :/ powinny te pola być razem. Zamienić np. Krótki opis ze składnikami miejscami... A poza tym pierw pisze się składniki do dania a nie jak go zrobić...

Pomyślcie nad zmianą tego i dodatkowo gdzie w spisie swoich potraw w profilu użytkownika jest info o ilości komentarzy do danego przepisu? Było i nie ma chyba że nie widzę. :/

Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Kochani,

W związku z zapytaniami dotyczącymi znacznego opóźnienia w publikacji porad śpieszymy z informacją, że w okresie przedświątecznym zostaliśmy dosłownie zasypani poradami wielkanocnymi - ze względu na specyfikę tego czasu, one były moderowane w pierwszej kolejności.

Każdego dnia staramy się dodawać nowe porady - czyli te, które dodawane były według kolejności. Robimy co w naszej mocy, aby jak najszybciej Wasze porady ukazały się w dziale, prosimy jednak jeszcze przez chwilę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Za utrudnienia przepraszamy!

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
U mnie też z lutego

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy