Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
pytanie przed świętami ukazał się magazyn świąteczny gotujmy który cały czas był po prawej stronie, nie miałam czasu, żeby zaglądnąć do niego ale teraz czas się znalazł ale teraz go nie widzę :/ gdzie go mogę znaleźć ?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
Justyna92 napisał(a):

dlaczego juz nie ma gamfi?





redakcja napisała:

Obecnie zespół Gamfi pracuje nad licytacją, dlatego też bąble znikną na jakiś czas z naszego serwisu. Pojawią się, gdy będzie można przeprowadzić licytację nagród.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Justyna92
  • Justyna92

  • Posty: 8
  • Przepisy: 951
  • Artykuły: 0
dlaczego juz nie ma gamfi?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Kochani,

od marca mogliście bawić się charakterystycznymi bąblami "Gamfi" widocznymi po lewej stronie serwisu.

Obecnie zespół Gamfi pracuje nad licytacją, dlatego też bąble znikną na jakiś czas z naszego serwisu. Pojawią się, gdy będzie można przeprowadzić licytację nagród.

Życzymy powodzenia w zdobywaniu upragnionych gadżetów.
Serdecznie pozdrawiamy!

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Beatris napisał(a):

Wczoraj i dzisiaj zostało dodanych mało przepisów i w związku z tym nie ma nic nowego do "przeczytania"

Zgadza się. Ilość zadań zależy od ilości dodanych m.in. przepisów.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Wczoraj i dzisiaj zostało dodanych mało przepisów i w związku z tym nie ma nic nowego do "przeczytania"

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Ekspert Gamfi napisał(a):

gosia56 napisał(a):

nie dzisiaj miały być pierwsze nagrody z zabawy a teraz obok nagród pisze za 2 miesiące coś się zmieniło ? i czemu od wczoraj nie ma zadnych nowych zadań .Mam taką nadzieję ze dostanę odpowiedz .Bo bardzo trudno się jej doczekać[/quote
Hej, chwilowo zostały przeniesione (niebawem wrócą). Musimy dokładnie przetestować, aby nie było problemów. Będę informował.

Wykonałaś wszystkie zadania z listy Misje?

Z zadaniami jestem na bieżąco oczywiście bez kategorii mięsa której się nie da dalej wykonać.
Dziękuję za szybką odpowiedz .

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56 napisał(a):

nie dzisiaj miały być pierwsze nagrody z zabawy a teraz obok nagród pisze za 2 miesiące coś się zmieniło ? i czemu od wczoraj nie ma zadnych nowych zadań .Mam taką nadzieję ze dostanę odpowiedz .Bo bardzo trudno się jej doczekać[/quote
Hej, chwilowo zostały przeniesione (niebawem wrócą). Musimy dokładnie przetestować, aby nie było problemów. Będę informował.

Wykonałaś wszystkie zadania z listy Misje?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Mam pytanie dzisiaj miały być pierwsze nagrody z zabawy a teraz obok nagród pisze za 2 miesiące coś się zmieniło ? i czemu od wczoraj nie ma zadnych nowych zadań .Mam taką nadzieję ze dostanę odpowiedz .Bo bardzo trudno się jej doczekać

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ankha
  • Ankha

  • Posty: 46
  • Przepisy: 120
  • Artykuły: 0
Hej, możecie coś z tym zrobić, w każdym poście reklama i zero przepisów własnych:
http://eizzy.ludzie.gotujmy.pl/profil-forum.html?offset=0

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy