Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
zewa napisał(a):

gosia47-47 napisał(a):

czy redakcja ma problem z akceptacją porad? pisaliście że do 14 dni zostaną akceptowane, a u mnie jeszcze z 1 marca nie są :/


U mnie porady jeszcze z lutego wiszą. Myślę, że to ma związek z nową szatą graficzną strony i dlatego porady czekają.


no dziwne... :/ miejmy nadzieję, że jak nowa szata ruszy to porady będą akceptowalne wg regulaminowych 14 dni...

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
zewa napisał(a):

gosia56 napisał(a):

Od bardzo dawna nie otrzymuję Newslettera Gotujemy .pl nie wiem dlaczego?


Gosiu ja miałam taki sam problem jak Ty dawno temu. Ale kiedyś na potrzeby jednego z konkursów musiałam założyć maila na wp.pl i na ten mail newsletter przychodzi bez problemu. Nie wiem jaką masz pocztę ale ja miałam utrudnienia na onecie. Teraz jest wszystko okey. oczywiście zgłosiłam to jeszcze do Kołczu jak był i normalnie mam maila na onecie a newsletter tylko na wp.pl. Myślę, że jak zgłosisz do redakcji, że chcesz newsletter na inną pocztę nie będzie problemu chyba, że nie chcesz zakładać nowego maila.


Bardzo dziękuję Ewa za podpowiedz

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
gosia56 napisał(a):

Od bardzo dawna nie otrzymuję Newslettera Gotujemy .pl nie wiem dlaczego?


Gosiu ja miałam taki sam problem jak Ty dawno temu. Ale kiedyś na potrzeby jednego z konkursów musiałam założyć maila na wp.pl i na ten mail newsletter przychodzi bez problemu. Nie wiem jaką masz pocztę ale ja miałam utrudnienia na onecie. Teraz jest wszystko okey. oczywiście zgłosiłam to jeszcze do Kołczu jak był i normalnie mam maila na onecie a newsletter tylko na wp.pl. Myślę, że jak zgłosisz do redakcji, że chcesz newsletter na inną pocztę nie będzie problemu chyba, że nie chcesz zakładać nowego maila.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
gosia47-47 napisał(a):

czy redakcja ma problem z akceptacją porad? pisaliście że do 14 dni zostaną akceptowane, a u mnie jeszcze z 1 marca nie są :/


U mnie porady jeszcze z lutego wiszą. Myślę, że to ma związek z nową szatą graficzną strony i dlatego porady czekają.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Mniam1 napisał(a):

Gosia, a nie masz go w spamie? Bo mi ostatnio tam ląduje

sprawdzałam ale niestety nie ma . Dziękuję Mniam1

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
czy redakcja ma problem z akceptacją porad? pisaliście że do 14 dni zostaną akceptowane, a u mnie jeszcze z 1 marca nie są :/

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mniam1
  • Mniam1

  • Posty: 41
  • Przepisy: 871
  • Artykuły: 1
Gosia, a nie masz go w spamie? Bo mi ostatnio tam ląduje

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Od bardzo dawna nie otrzymuję Newslettera Gotujemy .pl nie wiem dlaczego?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Oferta SUBSKRYPCJA NEWSLETTERA GOTUJMY.PL nie powinna się pojawiać jeśli już się tą subskrybcję ma.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Raftaj
  • Raftaj

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
gosia47-47 napisał(a):

pytanie przed świętami ukazał się magazyn świąteczny gotujmy który cały czas był po prawej stronie, nie miałam czasu, żeby zaglądnąć do niego ale teraz czas się znalazł ale teraz go nie widzę :/ gdzie go mogę znaleźć ?
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy