Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Czemu od wczoraj nie ma zadnych nowych zadań w zabawie

a tak jeszcze nic nie zrobiliście z kategorią mięsa.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ok, dzięki za info. Siadamy do tego.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
WWWiola napisał(a):

Może ja pomogę. Jak się wchodzi w niewykonane i przekierowuje do przepisu, a należy on do kategorii mięsa, ( zaznaczone na czerwono), to znika wszystko i nie zlicza tych przepisów jako przeczytane i trzeba wchodzić na stronę główną, żeby znów się pojawiły.


Dokładnie tak... Ten problem dotyczy wszystkich przepisów, przy których jest zaznaczona kategoria mięsna np. schab, kurczak itp... A takie przepisy są np. w "Sałatkach", "Grill" itp... wszędzie tam, gdzie do danej potrawy zostało użyte mięso i dodający przepis wybrał taką kategorię (przy każdym przepisie można wybrać trzy kategorie np. w przypadku sałatki mogą to być warzywa, kurczak, szybkie i smaczne)...

No i właśnie pisząc ten komentarz przypomniałam sobie o jeszcze jednej sprawie, która dla mnie jest delikatnie mówiąc (pisząc) problematyczna... Wyskakujące powiadomienia o zdobytym punkcie, które wyskakują dosłownie co 5 sekund... Jak jestem zalogowana do tej zabawy z boku (przepraszam, nie wiem jak ją nazwać), to te wyskakujące powiadomienia bardzo przeszkadzają np. w pisaniu przepisu, komentarza itp... Przeszkadzają też w czytaniu przepisów czy artykułów, bo wciąż zasłaniają tekst Może dało by się to poprawić

Odp: Tu zgłaszamy problemy

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
Może ja pomogę. Jak się wchodzi w niewykonane i przekierowuje do przepisu, a należy on do kategorii mięsa, ( zaznaczone na czerwono), to znika wszystko i nie zlicza tych przepisów jako przeczytane i trzeba wchodzić na stronę główną, żeby znów się pojawiły.
obrazek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56 napisał(a):

nic nie jest ok jest tak samo jak było wyświetli się przepis z kategori mięsa znikają z boku bąble i trzeba wchodzoć na głowną stronę aby się znowu pokazały.

A pomijając te problemy to polubiłam zabawę szkoda ze tak wolno są dodawane nowe zadania.

W jaki sposób docierasz do przepisu z kategorii "mięsa"? Możesz zrobić screenshota gdzie to znajdujesz?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Danusia19671
Ja stanełam na 212 pkt Gamfi i już więcej nie mam żadnych pytań, ani nic.
Widzę że inni mają już ponad 1000 pkt to muszą mieć i zadania do wykonania

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Miejmy nadzieję, że w kwietniu wszystko będzie sprawnie działało Bo jakby nie było marzec (jak można wyczytać w artykule o zabawie) jest miesiącem testowym...

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
WWWiola napisał(a):

Nawet jeżeli są w innej kategorii, ale też z mięsem, to wszystko znika i nic nie da się z tym zrobić.

Wiola ja już piszę o tych problemach o kilku dni ale na razie nie widać poprawy .

Odp: Tu zgłaszamy problemy

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
Nawet jeżeli są w innej kategorii, ale też z mięsem, to wszystko znika i nic nie da się z tym zrobić.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
nic nie jest ok jest tak samo jak było wyświetli się przepis z kategori mięsa znikają z boku bąble i trzeba wchodzoć na głowną stronę aby się znowu pokazały.

A pomijając te problemy to polubiłam zabawę szkoda ze tak wolno są dodawane nowe zadania.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy