Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Jakiś czas temu pytałam o to czy nie można zrobić w formularzu tak aby etapy przygotowania były oddzielnie. Pisząc opis przygotowania piszemy np.
Biszkopt
Masa
Wykonanie
I co ? Wszystko zlewa się w jedną całość. Etapy są mało widoczne, bo cały przepis dodaje się jak leci. Dopiero gdy przepis zostanie edytowany lub moderatorki same to ustawią przepis wygląda dobrze.
Prośba miała być spełniona ale jak dotąd nic z tego nie wyszło.
Proszę o rozpatrzenie tej sprawy.
Mam nadzieję, że nie tylko mi to przeszkadza.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Mam problem ze zdjęciami.
Dodałam wczoraj przepis. I patrzę, nie ma żadnych zdjęć. Dodałam drugi raz. Dziś widzę, że jest jedno zdjęcie.
Kiedyś miałam podobnie, wtedy była tylko część zdjęć.
Czy też macie taki problem? Wydaje mi się, że nie robię nic inaczej niż wcześniej, nie wiem czemu zdjęcia się nie zapisują, ale opisuje je już z 4 raz i trochę zaczyna mnie to irytować )

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Dziękuję

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Magdalenaa
Noruas napisał(a):

Ile czeka się obecnie na zaakceptowanie porady? Kiedyś był regulamin, że max 7 dni roboczych. Mój czeka już 12 i nie wiem czy a) zmienił się czas oczekiwania b) porada po prostu nie została zaakceptowana
Proszę o info, bo nie wiem czy czekać


Czas oczekiwania na akceptację nie zmienił się. Bardzo przepraszamy za opóźnienia. Artykuł pt. "Bento czyli wiem co jem w pracy!" spełnia wymogi, więc został opublikowany

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Ile czeka się obecnie na zaakceptowanie porady? Kiedyś był regulamin, że max 7 dni roboczych. Mój czeka już 12 i nie wiem czy a) zmienił się czas oczekiwania b) porada po prostu nie została zaakceptowana
Proszę o info, bo nie wiem czy czekać

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemycu

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Noruas napisał(a):

Witam,
mam problem. Dziś weszłam na konto i miałam mniej pkt niż wczoraj. Szukałam, szukała, nic w historii nie było, żeby było odjęte. W końcu znalazłam. Miałam przepis zaakceptowany, a teraz jest odakceptowany. To tak można zmienić zdanie? Myślałam, że fakt zaakceptowania przepisu oznacza, że wszystko z nim ok. Oczywiście nie dostałam żadnej wiadomości.
Dodatkowo moje przepisy przestały być kwalifikowane do kategorii promowanych mimo użycia porzeczek.
Dziwne rzeczy się tu dzieją...


Dodałaś dwa przepisy w których porzeczki nie grały głównej dominującej roli. Stanowiły niewielki akcent.

Decyzję o nie przyznaniu przepisom kategorii promowanej podjęłam po zasięgnięciu opinii drugiego moderatora, który tak samo jak ja uznał, że tym przepisom nie należy się promowana kategoria.

Jeśli chodzi o przepis, który został zablokowany to wysyłałam wiadomość czemu tak się stało. Widocznie zaginęła po drodze. Wyślę ją ponownie.

Odp: Tu zgłaszamy problemycu

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Witam,
mam problem. Dziś weszłam na konto i miałam mniej pkt niż wczoraj. Szukałam, szukała, nic w historii nie było, żeby było odjęte. W końcu znalazłam. Miałam przepis zaakceptowany, a teraz jest odakceptowany. To tak można zmienić zdanie? Myślałam, że fakt zaakceptowania przepisu oznacza, że wszystko z nim ok. Oczywiście nie dostałam żadnej wiadomości.
Dodatkowo moje przepisy przestały być kwalifikowane do kategorii promowanych mimo użycia porzeczek.
Dziwne rzeczy się tu dzieją...

Odp: Tu zgłaszamy problemy

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Cały czas nie dociera do mnie newsletter. Nie wiem dlaczego.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
zewa napisał(a):

Nie mogę dodać przepisu - wyskakuje, że wystąpił nieoczekiwany błąd

Udało się z innej przeglądarki.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Nie mogę dodać przepisu - wyskakuje, że wystąpił nieoczekiwany błąd

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy