Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Znowu będę ta niedobra ale bardzo razi mnie jedna sytuacja. Mam zarzut do konkretnych przepisów na pierogi jednej z użytkowniczek. Rozumiem, że dodając zdjęcia z etapów przygotowania dodajemy zdjęcia np. ciasta, farszu, surowych pierogów, ewentualnie ugotowanych i jak główne z dekoracją na talerzu. A tu w tym przypadku mamy : zdjęcie 1 - cebula, zdjęcie 2 - cebula na patelni, zdjęcie 3 - cebula z boczkiem. W drugim przypadku mamy : zdjęcie 1 - jabłko, zdjęcie 2 - masło na patelni, zdjęcie 3 - cukier na patelni. Jest to ewidentne jak dla mnie nabijanie punktów. Co to za etapy przygotowania ? Wiem, że się narażam ale obok tych zdjęć nie można przejść obojętnie.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
zewa napisał(a):

Moje pytanie jest raczej do Redakcji.
Jak to jest z produktem widocznym na zdjęciach i reklamującym daną firmę lub produkt ?
Pytam dlatego, bo jakiś czas temu omyłkowo dodałam zdjęcie z produktem jednej z firm. Zostałam poproszona o podmianę zdjęcia. Oczywiście nie było problemu, zdjęcie zamieniłam. Ale mam pytanie dlaczego takie zdjęcia jedni mogą dodawać a inni nie ? Skoro nie może być takiego typu zdjęć to powinno dotyczyć każdego.


Zależy nam na tym, by wszyscy byli traktowani jednakowo Dotyczy to także kwestii zdjęć zawierających produkty różnorakich firm.
Za akceptację przepisów odpowiadają nasze moderatorki. Dziewczyny zostały poproszone o zwracanie większej uwagi na tego typu sytuacje.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Moje pytanie jest raczej do Redakcji.
Jak to jest z produktem widocznym na zdjęciach i reklamującym daną firmę lub produkt ?
Pytam dlatego, bo jakiś czas temu omyłkowo dodałam zdjęcie z produktem jednej z firm. Zostałam poproszona o podmianę zdjęcia. Oczywiście nie było problemu, zdjęcie zamieniłam. Ale mam pytanie dlaczego takie zdjęcia jedni mogą dodawać a inni nie ? Skoro nie może być takiego typu zdjęć to powinno dotyczyć każdego.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Hrabina w kuchni napisał(a):

Dziękuję za info





Proszę bardzo

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Hrabina w kuchni
Dziękuję za info



Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja dostałam.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Hrabina w kuchni
Czy był wczoraj newsletter, bo nie mam nic na poczcie?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Beatris napisał(a):

Może nie jest to taki duży problem, ale od kilku tygodni nie dociera do mnie newsletter...


Prosimy prześlij nam na skrzynkę redakcyjną swój adres e-mail. Sprawdzimy, dlaczego tak się dzieje.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Może nie jest to taki duży problem, ale od kilku tygodni nie dociera do mnie newsletter...

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
k.tyczynski napisał(a):

Nie wiem czy tutaj powinienem to napisać czy gdzie, ale już trudno.

Chciałem zaproponować, aby trochę inaczej zadawać pytania w sondach

Czy przygotowujecie słodkości na Halloween?
-Tak, to bardzo fajna zabawa dla całej rodziny
-Nie, to święto nie jest obchodzone w moim domu 


A jak ktoś obchodzi, ale nie przygotowuje słodkości to co ma zaznaczyć? Proponuję, aby odpowiedzi były mniej skrajne Bo czasami trudno jest zaznaczyć cokolwiek


Wzięliśmy pod uwagę Twoją propozycję, dotyczącą innego sposobu zadawania pytań i dzisiaj podmieniliśmy sondę Mamy nadzieję, że tym razem znajdziesz odpowiedź dla siebie

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy