Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem związany z reklamami. Jest to dla nas argument, który może nam pomóc w ograniczeniu ilości reklam wyświetlanych na naszym serwisie. Błędy, które wkradły się w artykułach zostały poprawione.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
Czy możecie te wstrętne reklamy umieszczać tak, aby nie utrudniały normalnego korzystania z serwisu ? Przecież to już jest paranoja, aby przy otwarciu kolejnej nowej strony trzeba było zamykać te natrętne okienka ! Rozumiem, że chcecie zarobić, ale przez takie postępowanie tylko zniechęcacie ludzi do korzystania z serwisu. I szczerze już się nie dziwię, że Wasza popularność wśród serwisów kulinarnych spada teraz na łeb na szyję. Druga kwestia ta mało rzetelne artykuły, które się tutaj co chwilę pojawiają, jak choćby byk przy ogłoszeniu konkursu na naleśniki czy polecanie wegetarianom dań rybnych.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

k.tyczynski
Nie wiem czy tutaj powinienem to napisać czy gdzie, ale już trudno.

Chciałem zaproponować, aby trochę inaczej zadawać pytania w sondach

Czy przygotowujecie słodkości na Halloween?
-Tak, to bardzo fajna zabawa dla całej rodziny
-Nie, to święto nie jest obchodzone w moim domu 


A jak ktoś obchodzi, ale nie przygotowuje słodkości to co ma zaznaczyć? Proponuję, aby odpowiedzi były mniej skrajne Bo czasami trudno jest zaznaczyć cokolwiek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Prosimy o przesłanie na adres: uwagi@gotujmy.pl starego adresu e-mail oraz nowego adresu e-mail, czyli tego na który mamy podmienić dotychczasowy. W wiadomości prosimy również podać swój nick.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

ziutula
  • ziutula

  • Posty: 23
  • Przepisy: 1019
  • Artykuły: 0
witam...jak mam zmienić email?, tem na który jestem do logowania jest zlikwidowany, jak mam dodac nowy mail?

Odp: zdjęcia do przepisów

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
joanna3 napisał(a):

Dlaczego pomimo dodania zdjęć do przepisu nie wyświetlają nam się ?


Joanna, zerknij na pocztę.

zdjęcia do przepisów

joanna3
  • joanna3

  • Posty: 3
  • Przepisy: 38
  • Artykuły: 1
Dlaczego pomimo dodania zdjęć do przepisu nie wyświetlają nam się ?

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
redakcja napisał(a):

zewa napisał(a):

Chodzi mi o znaczek zaznaczony w kółku


Serdecznie dziękujemy za przesłany screen. Zgłosiliśmy ten problem do działu technicznego i niedługo powinien zostać rozwiązany. U nas ten znaczek nie wyświetla się w tym miejscu, dlatego wcześniej nie dostrzegaliśmy tego problemu.

Mamy jeszcze jedną prośbę, mogłabyś sprawdzić, czy po odświeżeniu strony znaczek pozostaje w tym samym miejscu?

Znaczka już nie ma. Dziękuję za szybką reakcję

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
zewa napisał(a):

Chodzi mi o znaczek zaznaczony w kółku


Serdecznie dziękujemy za przesłany screen. Zgłosiliśmy ten problem do działu technicznego i niedługo powinien zostać rozwiązany. U nas ten znaczek nie wyświetla się w tym miejscu, dlatego wcześniej nie dostrzegaliśmy tego problemu.

Mamy jeszcze jedną prośbę, mogłabyś sprawdzić, czy po odświeżeniu strony znaczek pozostaje w tym samym miejscu?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Chodzi mi o znaczek zaznaczony w kółku
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy