Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
zewa napisał(a):

Kolejna prośba. czy znaczek przekierowujący na cykl video można umieścić w innym miejscu ? Bardzo przeszkadza w dodawaniu kategorii. gdy chcę ją rozwinąć to otwiera się video i nie mogę zaznaczyć tego co chcę.


Bardzo prosimy o doprecyzowanie, o który znaczek przekierowujący na cykl video chodzi?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
zewa napisał(a):

Kolejna prośba. czy znaczek przekierowujący na cykl video można umieścić w innym miejscu ? Bardzo przeszkadza w dodawaniu kategorii. gdy chcę ją rozwinąć to otwiera się video i nie mogę zaznaczyć tego co chcę.

Po kilku próbach udało się ale i tak to chyba nie trafione miejsce z tym umiejscowieniem.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Kolejna prośba. czy znaczek przekierowujący na cykl video można umieścić w innym miejscu ? Bardzo przeszkadza w dodawaniu kategorii. gdy chcę ją rozwinąć to otwiera się video i nie mogę zaznaczyć tego co chcę.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Noruas napisał(a):

Nie, najmniejsze jakie robi mój aparat. Teraz jakoś wchodzą. Może to był przejściowy problem.


To super! W takim razie cieszymy się, że ten problem zniknął

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Nie, najmniejsze jakie robi mój aparat. Teraz jakoś wchodzą. Może to był przejściowy problem.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Witajcie, pracujemy nad nowym wyglądem serwisu. Wszystkie postulaty omawiamy i staramy się wprowadzić zmiany, o których piszecie. Bądźcie cierpliwi



Noruas czy nie dodajesz bardzo dużych zdjęć?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Ja też bym chciała aby były takie opcje i podziały byłoby fajnie i przejrzyście...

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
ooo to ja się podpisuję pod prośbami Zewy i Darmiony, też bym tak chciała

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
darmiona napisał(a):

A ja chciałabym zaproponować opcję wyszukiwania przepisu u konkretnego użytkownika. Np. wchodzę na profil osoby u której kiedyś widziałam fajny przepis na chleb ale ta osoba ma tysiące przepisów. Także w przypadku wyszukania swojego przepisu byłoby to ułatwienie. Wyszukiwarka wiele by pomogła:-)


To ja poproszę przy okazji, ulubione w grupach

Odp: Tu zgłaszamy problemy

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
A ja chciałabym zaproponować opcję wyszukiwania przepisu u konkretnego użytkownika. Np. wchodzę na profil osoby u której kiedyś widziałam fajny przepis na chleb ale ta osoba ma tysiące przepisów. Także w przypadku wyszukania swojego przepisu byłoby to ułatwienie. Wyszukiwarka wiele by pomogła:-)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy