Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Dokładnie Edytko. Wstawiasz 1 to miej odwagę uzasadnić dlaczego. Nie jak piszesz " BO TAK ". Dobra sugestia aby zrezygnować z 1. Bo faktycznie wielu osobom robi się przykro. Widzę, że zaczyna się tu robić jak na jednym z portali tylko, że minusowano wypowiedzi na forum ( bo oceniać przepisy mogły osoby wybrane ). Zbędne funkcje tylko wprowadzają chaos i niesmak i brak chęci do udzielania się na stronie.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Mam w znajomych osobę, która 5 stawia tylko przepisom swoim i osób, które również tak oceniają jej przepisy - na zasadzie wzajemności. Zaś na niektórych użytkowników, mających świetne przepisy, rzetelnie, krok po kroku opisane, z pięknymi zdjęciami, jest niesamowicie zawzięta. Myślę, że to złośliwość, zawiść, niespełnienie?
Uważam, że skoro serwis jest już tak bardzo rozbudowany, to chyba można byłoby dodać funkcję sprawdzania kto ocenia nasze przepisy, ewentualnie z tych ocen całkowicie zrezygnować. Nie wszyscy użytkownicy mają grubą skórę i z pewnością niezasłużone negatywne oceny zniechęcają ich do aktywności na portalu.
Sama miałam sytuację, że dziewięć moich przepisów pod rząd dostało "pałkę" i z ciekawości długo szukałam, aż znalazłam kto to zrobił. W prywatnej wiadomości zapytałam o uzasadnienie tak niskich ocen, po czym dostałam odpowiedź "BO TAK". Było mi baaaardzo przykro
zewa napisał(a):

Ja mam takie pytanie i sugestię dla Redakcji. Otóż mamy możliwość zobaczenia kto ocenia przepis na 5. Ale już 4,3,2,1 nie. Nie chodzi o to, że mój akurat został oceniony na 1 ale o inne przepisy, które nijak się mają do dania przepisowi 1. Są to dobre przepisy, zrozumiale napisane, dodane dobre zdjęcia i jak widzę przy takim przepisie 1 to ręce opadają. Wiem, że to nie ma znaczenia ale odnoszę wrażenie, że taka osoba nie czyta przepisu a wali z nudy 1 za 1. Trochę to niefajne i osobiście wolałabym wiedzieć kto ocenia te przepisy. Bez obaw nie byłoby to zemstą na danej osobie ale wolałabym wiedzieć jeśli przepis oceniono na każdą ocenę a nie tylko na 5. Co Wy użytkownicy co tym sądzicie i co sądzi o tym Redakcja ?

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Rozumiem, dzięki Moniczko za wyjaśnienie.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
zewa napisał(a):

Ja mam takie pytanie i sugestię dla Redakcji. Otóż mamy możliwość zobaczenia kto ocenia przepis na 5. Ale już 4,3,2,1 nie. Nie chodzi o to, że mój akurat został oceniony na 1 ale o inne przepisy, które nijak się mają do dania przepisowi 1. Są to dobre przepisy, zrozumiale napisane, dodane dobre zdjęcia i jak widzę przy takim przepisie 1 to ręce opadają. Wiem, że to nie ma znaczenia ale odnoszę wrażenie, że taka osoba nie czyta przepisu a wali z nudy 1 za 1. Trochę to niefajne i osobiście wolałabym wiedzieć kto ocenia te przepisy. Bez obaw nie byłoby to zemstą na danej osobie ale wolałabym wiedzieć jeśli przepis oceniono na każdą ocenę a nie tylko na 5. Co Wy użytkownicy co tym sądzicie i co sądzi o tym Redakcja ?


Z tymi ocenami to jest tak. Można zobaczyć każdą ocenę pod warunkiem, że masz w znajomych osobę, która zaniża oceny czyli wstawia jak leci 1. Jeśli Twój znajomy nie dodaje tak niskich ocen nie zobaczysz ich w wykazie.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Ja mam takie pytanie i sugestię dla Redakcji. Otóż mamy możliwość zobaczenia kto ocenia przepis na 5. Ale już 4,3,2,1 nie. Nie chodzi o to, że mój akurat został oceniony na 1 ale o inne przepisy, które nijak się mają do dania przepisowi 1. Są to dobre przepisy, zrozumiale napisane, dodane dobre zdjęcia i jak widzę przy takim przepisie 1 to ręce opadają. Wiem, że to nie ma znaczenia ale odnoszę wrażenie, że taka osoba nie czyta przepisu a wali z nudy 1 za 1. Trochę to niefajne i osobiście wolałabym wiedzieć kto ocenia te przepisy. Bez obaw nie byłoby to zemstą na danej osobie ale wolałabym wiedzieć jeśli przepis oceniono na każdą ocenę a nie tylko na 5. Co Wy użytkownicy co tym sądzicie i co sądzi o tym Redakcja ?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Marika-
  • Marika-

  • Posty: 5
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 54
Dziękujemy za zgłoszenie! Pracujemy nad rozwiązaniem problemu wyświetlania komentarzy. Pozdrawiamy!

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Czy widzicie wszystkie komentarze do wpisów redakcji ? Nie widzę ich np. we wpisie odnośnie proponowanej kategorii promowanej na listopad i konkursie odnośnie urodzin użytkowników.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ania Hosz
  • Ania Hosz

  • Posty: 14
  • Przepisy: 198
  • Artykuły: 1
Dzięki,
zdjęcia zawsze zmniejszam, nie dodaje większych niż 130-150.
Problem ma stale, praktycznie każdy przepis od kilku dni wpisuje dwa razy i wchodzi za drugim razem.
Spróbuje dodawać jeszcze mniejsze zdjęcia.

Pozdrawiam
Ania

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Spróbuj dodać mniejsze zdjęcia do przepisu, bo to właśnie zdjęcia są najczęściej powodem, niezapisywania przepisu.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ania Hosz
  • Ania Hosz

  • Posty: 14
  • Przepisy: 198
  • Artykuły: 1
Dzień dobry,

mam problem z dodaniem przepisu?
Przeszłam wszystkie kroki, opisałam się i nie daje się opublikować?

Bardzo proszę o sprawdzenie.
Pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy