Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgNłaszamy problemy

WanilioweImprowizacj
A ja mam pytanie odnośnie nagród. Czy jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia można spodziewać się nowych nagród w katalogu, np. jakichś świątecznych gadżetów?

Odp: Odp: Tu zgNłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Dzień dobry,

już wszystko wiemy. Przesyłka z nagrodami została wysłana do Pani 23 października, niestety najprawdopodobniej osoba doręczająca nie zastała nikogo w domu, mamy informację, że była dwukrotnie awizowana i oczekiwała na odbiór we właściwym Urzędzie Pocztowym, niestety nie została odebrana i wróciła do naszego magazynu. Dziś nadajemy ją ponownie. Mamy nadzieję, że dotrze do Pani bez przeszkód. Pozdrawiam, Beata

Odp: Odp: Tu zgNłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
BSz napisał(a):

Dawno temu wymienilam pkt na nagrody.
Dlaczego jeszcze ich nie otrzymałam?
Nikt nie raczy nawet odp.na moje maile!


BSz, na jaki adres piszesz?

Odp: Tu zgNłaszamy problemy

BSz
  • BSz

  • Posty: 6
  • Przepisy: 225
  • Artykuły: 0
Dawno temu wymienilam pkt na nagrody.
Dlaczego jeszcze ich nie otrzymałam?
Nikt nie raczy nawet odp.na moje maile!

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
BozenaMatuszczyk napisał(a):

Mam takie pytanie ,ponieważ jeszcze nigdy nie miałam szczęścia dostać prezentu urodzinowego , czy takie prezenty niespodzianki urodzinowe będą w przyszłym roku ?


Postaramy się, aby były!

Odp: Tu zgłaszamy problemy

BozenaMatuszczyk
Mam takie pytanie ,ponieważ jeszcze nigdy nie miałam szczęścia dostać prezentu urodzinowego ,czy takie prezenty niespodzianki urodzinowe będą w przyszłym roku ?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Wilga napisał(a):

Witam,
pierwszy raz piszę na forum, bo mam pierwsze pytanie, a nawet dwa.

1. Czy jest możliwość zmiany nazwy listy ulubionych przepisów?

Dziś chciałam zmienić nazwę, ale nie wiedziałam jak. Postanowiłam dodać nową listę z nową nazwą i wszystkie przepisy ze starej listy (było ich chyba 10) dodać do nowej. Niestety przez przypadek kliknęłam na kosz obok starej listy i bez pytania stara lista została usunięta. W związku z tym mam drugie pytanie.

2. Czy jest możliwość odtworzenia starej listy dla konkretnego użytkownika?
Dzisiaj przez przypadek usunęłam listę "dipy".

Przy okazji sugeruję aby po kliknięciu na kosz pojawiło się jeszcze pytanie "Czy aby na pewno chcesz stracić wszystkie zapisane przepisy z listy ...?".

Pozdrawiam,
Wilga


Wysłałam wiadomość prywatną, prosimy o cierpliwość

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Wilga
  • Wilga

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam,
pierwszy raz piszę na forum, bo mam pierwsze pytanie, a nawet dwa.

1. Czy jest możliwość zmiany nazwy listy ulubionych przepisów?

Dziś chciałam zmienić nazwę, ale nie wiedziałam jak. Postanowiłam dodać nową listę z nową nazwą i wszystkie przepisy ze starej listy (było ich chyba 10) dodać do nowej. Niestety przez przypadek kliknęłam na kosz obok starej listy i bez pytania stara lista została usunięta. W związku z tym mam drugie pytanie.

2. Czy jest możliwość odtworzenia starej listy dla konkretnego użytkownika?
Dzisiaj przez przypadek usunęłam listę "dipy".

Przy okazji sugeruję aby po kliknięciu na kosz pojawiło się jeszcze pytanie "Czy aby na pewno chcesz stracić wszystkie zapisane przepisy z listy ...?".

Pozdrawiam,
Wilga

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
gosia47-47 napisał(a):

Mam takie pytanie. Czy jest taka możliwość, aby w pierwszym kroku dodawania przepisu można było dodawać więcej niż jedno zdjęcie? Tak aby zaznaczyć kilka z nich i żeby się załadowały wszystkie na raz i aby je podpisywać? Wprowadzanie każdego po kolei i czekanie aż się załaduje to jest trochę uciążliwe pozdrawiam


Gosiu, a czy problem nie wynika z wagi zdjęć? Być może warto je skompresować, wtedy wszystko ładuje się szybciej.

Co do prośby zaciągania większej ilości zdjęć za jednym razem, jest warta przedyskutowania. Czy są jeszcze jakieś życzenia a propos dodawania przepisów - coś jeszcze Was "gnębi", jest nieintuicyjne bądź niewygodne? Możemy zebrać więcej uwag, tak aby zająć się tym tematem kompleksowo

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
Mam takie pytanie. Czy jest taka możliwość, aby w pierwszym kroku dodawania przepisu można było dodawać więcej niż jedno zdjęcie? Tak aby zaznaczyć kilka z nich i żeby się załadowały wszystkie na raz i aby je podpisywać? Wprowadzanie każdego po kolei i czekanie aż się załaduje to jest trochę uciążliwe pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy