Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
2milutka napisał(a):

Witajcie
Zauważyłam przy dodawaniu przepisu że jest jakiś konkurs Letnia inspiracja...co to za konkurs bo nie widzę żadnej innej wzmianki o nim? hmn...?



To stary konkurs https://gotujmy.pl/regulamin-konkursu---letnia-inspiracja,artykuly,15536.html . Widocznie kategoria nie znikła ze spisu.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Witajcie
Zauważyłam przy dodawaniu przepisu że jest jakiś konkurs Letnia inspiracja...co to za konkurs bo nie widzę żadnej innej wzmianki o nim? hmn...?

Odp: Problem ze zdjęciem

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
zufikowo napisał(a):

Witam, jeste tu nowa, ciężko ogarnąć to wszystko a jeszcze ciężej uzyskać pomoc
Pisałam już wcześniej - zamieściłam zdjęcie które lata do góry nogami i chciałam je wymienić na inne, jak to zrobić? zrobiłam edycja- zastąp stare nowym itd ale nic nie działa, plisssssssssss o jakąś podpowiedź. No i oczywiście nie policzyło mi po raz drugi już że zdjęcie jest opisane? opisuję je słowo harcerza i wyświetla się zapunktowane a i tak nie nalicza punktów?
Będę wdzięczna za reakcję. Pozdrawiam nowicjuszy i resztę też


Zdjęcie musisz odwrócić na swoim komputerze Wejdź na zdjęcie na dole powinny być strzałki. Klikając na nie odwrócisz zdjęcie tak jak być powinno.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
misia5 napisał(a):

Promowane są dżemy, marmolady, konfitury i nalewki. A mus to chyba żadne z powyższych przetworów? Chyba, że się mylę.

Czyli jak bym inaczej to zatytułowała np jabłkowa marmolada punkty by były...bez sensu...

Problem ze zdjęciem

zufikowo
  • zufikowo

  • Posty: 1
  • Przepisy: 159
  • Artykuły: 0
Witam, jeste tu nowa, ciężko ogarnąć to wszystko a jeszcze ciężej uzyskać pomoc
Pisałam już wcześniej - zamieściłam zdjęcie które lata do góry nogami i chciałam je wymienić na inne, jak to zrobić? zrobiłam edycja- zastąp stare nowym itd ale nic nie działa, plisssssssssss o jakąś podpowiedź. No i oczywiście nie policzyło mi po raz drugi już że zdjęcie jest opisane? opisuję je słowo harcerza i wyświetla się zapunktowane a i tak nie nalicza punktów?
Będę wdzięczna za reakcję. Pozdrawiam nowicjuszy i resztę też

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Promowane są dżemy, marmolady, konfitury i nalewki. A mus to chyba żadne z powyższych przetworów? Chyba, że się mylę.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
https://gotujmy.pl/jabluszkowy-mus-do-szarlotki,przepisy,195533.html
czy ten przepis nie podlega kategorii premiowanej?

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
A teraz?

MP3-ka napisał(a):

Kołczu a punktów nadal nie ma

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

MP3-ka
  • MP3-ka

  • Posty: 45
  • Przepisy: 266
  • Artykuły: 0
Kołczu a punktów nadal nie ma

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Zrobione

MP3-ka napisał(a):

Witam, czy mogłabym dostać punkty za moje zdjęcie w newsletterze "Owocowy zawrót głowy" ? dziękuję

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy