Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Noruas napisał(a):

Mam pytanie co do kategorii promowanej, a konkretnie dwóch składników za robionych za pomocą grilla. Mianowicie, np. jak zrobię boczek na grillu i kiełbaskę na grillu (mniejsza o przyprawy i takie tam), następnie zawinę kiełbaskę boczkiem to będzie podchodzić?
Wiem, że przepis mało ambitny, ale pytanie zadaje w celu zorientowania się jak ta kategoria będzie liczona


Ja rozumiem to tak- w potrawie muszą byc dwa składniki ( główne) tzn np kiełbasa przekładana boczkiem , owijana w boczek, zestaw warzyw grillowanych na tacce , ryba z bakłażanem itd. Nie zaliczyła bym samej kiełbasy grilowanej posmarowanej marynatą .

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Mam pytanie co do kategorii promowanej, a konkretnie dwóch składników za robionych za pomocą grilla. Mianowicie, np. jak zrobię boczek na grillu i kiełbaskę na grillu (mniejsza o przyprawy i takie tam), następnie zawinę kiełbaskę boczkiem to będzie podchodzić?
Wiem, że przepis mało ambitny, ale pytanie zadaje w celu zorientowania się jak ta kategoria będzie liczona

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
MagdaMM napisał(a):

Dzisiaj pokusiłam się na policzenie jedynek jakie dostałam w przeciągu 2 minut jak była jeszcze do niedawna opcja ,,gość,, Jednak człowiek potrafi czynić cuda - 83 jedynki w tak krótkim czasie.....dobrze że ten problem został rozwiązany.

Komuś się widocznie strasznie nudziło

Odp: Tu zgłaszamy problemy

MagdaMM
  • MagdaMM

  • Posty: 101
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Dzisiaj pokusiłam się na policzenie jedynek jakie dostałam w przeciągu 2 minut jak była jeszcze do niedawna opcja ,,gość,, Jednak człowiek potrafi czynić cuda - 83 jedynki w tak krótkim czasie.....dobrze że ten problem został rozwiązany.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

MagdaMM
  • MagdaMM

  • Posty: 101
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
zbysiowa napisał(a):

MagdaMM napisał(a):

Próbowałam jeszcze dodać przepis i pokazywał się komunikat że zapis przepisu się nie udał. Zaglądając póżniej w moje przepisy zobaczyłam że zapisał się aż 4 razy Myślę że ktoś zrobi z tym porządek

Jasne że zrobi, ale prośba, aby najpierw sprawdzić zanim kliknie się enty raz


zanim pomyślałam to kliknęłam .Dzięki zbysiowa

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
MagdaMM napisał(a):

Próbowałam jeszcze dodać przepis i pokazywał się komunikat że zapis przepisu się nie udał. Zaglądając póżniej w moje przepisy zobaczyłam że zapisał się aż 4 razy Myślę że ktoś zrobi z tym porządek

Jasne że zrobi, ale prośba, aby najpierw sprawdzić zanim kliknie się enty raz

Odp: Tu zgłaszamy problemy

MP3-ka
  • MP3-ka

  • Posty: 45
  • Przepisy: 266
  • Artykuły: 0
a ja poproszę o punkty za newsletter - jest tam mój przepis na wieprzowinę z pastą miso
dziękuję i życzę miłego dnia!
ja właśnie zbieram się do pracy

Odp: Tu zgłaszamy problemy

MagdaMM
  • MagdaMM

  • Posty: 101
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Próbowałam jeszcze dodać przepis i pokazywał się komunikat że zapis przepisu się nie udał. Zaglądając póżniej w moje przepisy zobaczyłam że zapisał się aż 4 razy Myślę że ktoś zrobi z tym porządek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Jesteśmy tym co jemy
zbysiowa napisał(a):

Jesteśmy tym co jemy napisał(a):

Mam problem z dodaniem przepisu. Wyskakuje mi błąd: "Niestety zapis przepisu nie powiódł się. " Dlaczego?

Przepisy na panelu są zdublowane, ( 12 razy)proszę o chwilę cierpliwości i sprawdzenie u siebie czy przepis oczekuje na akceptację.


faktycznie, oczekuje na akceptację

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Jesteśmy tym co jemy napisał(a):

Mam problem z dodaniem przepisu. Wyskakuje mi błąd: "Niestety zapis przepisu nie powiódł się. " Dlaczego?

Przepisy na panelu są zdublowane, ( 12 razy)proszę o chwilę cierpliwości i sprawdzenie u siebie czy przepis oczekuje na akceptację.

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 maj 2013 21:03 przez zbysiowa)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy