Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

renatka1
  • renatka1

  • Posty: 64
  • Przepisy: 558
  • Artykuły: 4
Babciagramolka napisał(a):

renatka1 napisał(a):

Ale zaznaczałam Warzywa tylko może system nie zapisał. Ale mam zaliczony tylko jeden przepis, czy drugi sie nie kwalifikuje?


Ten drugi nie podlega pod kategorię premiowaną . Składnikami głównymi sa ser i szproty - szczypior i natka to tylko dodatki . Przykro mi.

Ale ja nie o ten przepis pytam tylko o dorsza W warzywach lib sałatke z sardynkami bo za jeden z nich dostałam punkty a za drugi nie

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
renatka1 napisał(a):

Ale zaznaczałam Warzywa tylko może system nie zapisał. Ale mam zaliczony tylko jeden przepis, czy drugi sie nie kwalifikuje?


Ten drugi nie podlega pod kategorię premiowaną . Składnikami głównymi sa ser i szproty - szczypior i natka to tylko dodatki . Przykro mi.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

renatka1
  • renatka1

  • Posty: 64
  • Przepisy: 558
  • Artykuły: 4
Ale zaznaczałam Warzywa tylko może system nie zapisał. Ale mam zaliczony tylko jeden przepis, czy drugi sie nie kwalifikuje?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
renatka1 napisał(a):

Proszę o dodanie punktów za kategorię premiowaną. Przepis sałatka z sardynkami i dorsz W warzywach. Dziękuję


Dodałam , ale po to by przepis był zaliczony do kategorii premiowanej powinien mieć zaznaczoną kategorię Warzywa ( samo słowo Warzywa ) a tego nie było. Poprawiłam .

Prosze pilnujcie tego

Odp: Tu zgłaszamy problemy

renatka1
  • renatka1

  • Posty: 64
  • Przepisy: 558
  • Artykuły: 4
Proszę o dodanie punktów za kategorię premiowaną. Przepis sałatka z sardynkami i dorsz W warzywach. Dziękuję

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Witam,

Ponawiam swoje pytanie - kiedy zostaną wysłane nagrody z pisankowego konkursu?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
madzik323 napisał(a):

Witam
mój przepis https://gotujmy.pl/pulpety-w-sosie-koperkowym,przepisy,189652.html zapisał się 2 razy mimo iż pojawił się komunikat błąd zapisu, bardzo proszę o usunięcie jednego z nich. pozdrawiam


Usunęłam dubel. Nie jeden zresztą.

Dzisiaj też są problemy z akceptacją przepisów oraz edycji. Proszę więc o cierpliwość i wyrozumiałość. Będę poprawiała i akceptowała przepisy co jakiś czas o ile panel oraz Gotujmy będą działały, bo godzinę temu miałam z tym ogromne problemy.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

madzik323
  • madzik323

  • Posty: 17
  • Przepisy: 576
  • Artykuły: 1
Witam
mój przepis https://gotujmy.pl/pulpety-w-sosie-koperkowym,przepisy,189652.html zapisał się 2 razy mimo iż pojawił się komunikat błąd zapisu, bardzo proszę o usunięcie jednego z nich. pozdrawiam

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Noruas napisał(a):

Dziękuję za szybką odp
Dodatkowo pragnę zauważyć, ze moderatorki muszą pracować jak szalone. Spodziewałam się, ze moje przepisy zostaną zaakceptowane jutro, albo później, a to już
Dziewczyny! Dziękujemy!

zbysiowa napisał(a):

zewa napisał(a):

Noruas napisał(a):

To mam jeszcze jedno pytanko, domyślam się, ze aktualnie akceptacja troszkę trwa.
W tym momencie wrzucam przepisy, czy mogę je opublikować na moim blogu przed akceptacją (zawsze czekałam, więc nie wiem czy wtedy wszystko będzie ok)?

Myślę, że możesz bo i tak godzina dodania będzie godziną dodania a nie moderacji. No chyba, że znajdzie się ktoś tak miły i zgłosi to jako naruszenie. Ale wszystko jest do sprawdzenia. Bo skoro stronka ma problemy to oczekiwanie na akceptację jest znacznie wydłużone.

Dokładnie jak pisze Ewcia


Poprawiło się, więc siedzę i poprawiam Jutro misia5...dobrej nocki

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Dziękuję za szybką odp
Dodatkowo pragnę zauważyć, ze moderatorki muszą pracować jak szalone. Spodziewałam się, ze moje przepisy zostaną zaakceptowane jutro, albo później, a to już
Dziewczyny! Dziękujemy!

zbysiowa napisał(a):

zewa napisał(a):

Noruas napisał(a):

To mam jeszcze jedno pytanko, domyślam się, ze aktualnie akceptacja troszkę trwa.
W tym momencie wrzucam przepisy, czy mogę je opublikować na moim blogu przed akceptacją (zawsze czekałam, więc nie wiem czy wtedy wszystko będzie ok)?

Myślę, że możesz bo i tak godzina dodania będzie godziną dodania a nie moderacji. No chyba, że znajdzie się ktoś tak miły i zgłosi to jako naruszenie. Ale wszystko jest do sprawdzenia. Bo skoro stronka ma problemy to oczekiwanie na akceptację jest znacznie wydłużone.

Dokładnie jak pisze Ewcia

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy