Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
Czy nagrody będą dodawane w każdym miesiącu o takich porach?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Kochani,

jak widać chyba większości osób konkretny termin dodawania nagród się podoba, zatem pierwszą pulę nagród udostępnimy 10 kwietnia (w środę). Dla części z Was odpowiednie są godziny poranne, dla innych wieczory, jeszcze ktoś zaznaczył okolice południowe, więc zrobimy tak, że w środę podzielimy pulę na 3 tury: pierwsza część nagród pojawi się rano, druga część między godziną 13 a 15, trzecia część między 20 a 220. Zobaczymy, jak nam to zadziała Mamy nadzieję, że uda Wam się zamówić fajne nagrody

PS prosimy nie zdziwcie się, jeśli przy danej nagrodzie będzie widniała mała ilość np. 1 czy 2 sztuki - to nie musi oznaczać, że nagroda nie pojawi się np. w drugiej turze: wszystko po to, by jak najwięcej osób mogło zamówić dany produkt, a nie, by jeden mający więcej szczęścia użytkownik zamówił cały zapas wielu sztuk naraz.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Babeczka35
  • Babeczka35

  • Posty: 19
  • Przepisy: 1769
  • Artykuły: 0
Super pomysł z dodawaniem nagród w jednym terminie. Dobrze by było gdyby nagrody pojawiały się cały dzień, wtedy wszyscy mieli by równe szanse aby coś dla siebie upolować i bez konkretnej godziny, bo wtedy uda się temu kto ma szybszy internet i żeby tych nagród było sporo.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

jagoda59
  • jagoda59

  • Posty: 22
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 0
Mnie odpowiadają godziny południowe godz. 12

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Uważam, że dodanie nagród do puli w dwóch lub trzech turach jest super pomysłem, ale fajnie znać wcześniej konkretne godziny pojawiania się nagród. Fajnie też by było, aby tych nagród było więcej tak jak kiedyś... Bo teraz są one rozbierane natychmiast po pojawieniu się i naprawdę ciężko cokolwiek upolować.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

migotka28
  • migotka28

  • Posty: 11
  • Przepisy: 1303
  • Artykuły: 0
Też jestem za tym aby nagrody były w dwóch turach, jedna roano druga po południu bo zawsze ktoś pracuje od rana a inni na popołudnie.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elisa
  • Elisa

  • Posty: 3
  • Przepisy: 79
  • Artykuły: 0
Według mnie to świetny pomysł aby ustalić jeden konkretny termin. Co do godzin to lepiej żeby właśnie partiami się pojawiały. Wtedy będą większe szanse, że każdy coś dla siebie upoluje

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
Mi godziny są obojętne. Ale chciałabym wiedzieć kiedy i o której będą się pojawiały. Fajnym pomysłem jest wrzucanie partiami np z rana po południu i wieczorem. Wtedy każdy będzie miał możliwość odebrania nagrody.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
Dla mnie jeden dzień w każdym miesiącu na dodawanie nagród byłby ok. Wtedy każdy wiedziałby kiedy się ich spodziewać i nie zasypywalibyśmy was pytaniami odnośnie terminu pojawienia się nagród. Jeśli chodzi o godzinę to mi najbardziej pasowałyby godziny poranne np. 8-10 lub popołudniowe 14-16

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

slodkokwasnakuchnia1
Myślę, że dobrze będzie aby nagrody w katalogu pojawiały się przez cały dzień ( w partiach), najlepiej od rana. Wtedy więcej osób będzie miało możliwość coś sobie zamówić i może nie będzie problemów z systemem

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!