Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Hrabina w kuchni
To ja nie widziałam ani garnka ani karafki, ale za to widziałam cukiernicę, wyciskarkę do cytrusów, silikonowy pędzel i wyciskacz do czosnku...ale stwierdziłam że mi nie potrzeba.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
błąd wyskoczył bo ktoś zdążył zamówić przed tobą, też tak miałam jak próbowałam zamówić karafkę

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Był m.in. garnek. Próbowałam go zamówić, ale znów wyskoczył komunikat o błędzie

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
Co było w 3 turze oprócz karafki i talerza bo tylko to udało mi się zauważyć ale niestety zamówić już i tak nie zdążyłam

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
Cytuję redakcję ,,Wśród nagród mamy dla Was zarówno naczynia jak i komplety, mniejsze sprzęty potrzebne w kuchni na co dzień i większe AGD ''

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
agd, a gdzie była taka informacja? śledzę forum ale nie zauważyłam takiej wzmianki. Ale zgadzam się że nagród jest zdecydowanie za mało. Powinno być ich znacznie więcej przy takiej ilości użytkowników aby nie trzeba było na nie polować.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
Zgadzam się, kiedyś było fajnie teraz nawet nie ma chęci na wstawianie przepisów bo wiadomo ze nagród nie będzie albo nic sensnego albo znikną niezauważalne. Podobno miało być agd....

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Przy pojawianiu się nagród bez zapowiedzi też jest loteria i też nie jest to fajne. Fajnie było kiedyś, jak wiedziało się czego i kiedy się spodziewać, ale nagród było na tyle dużo, że jeszcze wisiały przez jakiś czas w katalogu (zresztą niektóre wiszą do dziś).

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
mi też nic się nie udało zamówić, nawet nic nie zauważyłam a często zaglądam. Chyba jednak wolałabym aby nagrody pojawiały się bez zapowiedzi.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Od 13 do 15 ciągle odświeżałam stronę, a i tak nie udało mi się nic upolować, bo jak już byłam blisko to wyskoczył błąd. Strasznie szkoda, że nagród znów było jak na lekarstwo. Kiedyś było fajnie, bo nagrody wisiały w większej ilości w katalogu i spokojnie można było wymienić punkty, a i same nagrody były fajniejsze. Szkoda, że tak to się popsuło i szkoda, że, pewnie m.in. przez te trudności ze zdobyciem nagród, z portalu znikają osoby, które kiedyś dodawały dużo fajnych przepisów.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!