Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
Udało mi się zamówić suszarkę do sałaty. Z nagród widziałam; wyciskarkę do soku, wyciskacz do czosnku, zestaw talerzy, miskę porcelanową, szklanki, garnek, sosjerkę, karafkę, cukiernicę, pędzelek, suszarkę do sałaty.Uważam, że dodawanie nagród pojedyńczo w czasie 2 godzin nie jest dobre, dla nas to marnowanie czasu w szczególności że nagrody są wystawiane po jednej sztuce. Jednej osobie się uda a reszta zmarnuje niepotrzebnie czas. Według mnie lepiej by było aby była informacja co będzie i w jakich ilościach i wystawione o jednym czasie ale w tych trzech przedziałach dziennych. I oczywiście ilość nagród powinna byc większa, myślę że lepiej dodać 2-3 nagrody w większej ilości niż dużo a pojedyńczo.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
A gdyby tak wrócić do takiej formuły, że wiadomo będzie jakie nagrody będą w danej puli? Wtedy było fajnie. Niech będzie konkretny termin, ale z informacją, na jakie nagrody można liczyć i ile ich będzie. Byłby to wyraz szacunku dla naszego czasu. Gdybym wiedziała, ze dziś będą takie nagrody i w takiej ilości to inaczej spędziłabym popołudnie i wieczór.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
A czy jest szansa, aby w maju tych nagród było ciut więcej? Bo jeśli ma być tak jak dziś to chyba szkoda czasu...

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

renatka1
  • renatka1

  • Posty: 64
  • Przepisy: 558
  • Artykuły: 4
Ja widziałam w 3 turze cukiernicę, wyciskacz do czosnku i pędzel silikonowy, ale tak szybko zniknęły że nic nie zdążyłam zamówić.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Mnie udało się upolować wyciskarkę do czosnku, sosjerkę i wyciskarkę do cytrusów. Polowałam na talerze i karafkę ale się nie udało, wyskoczył błąd. Garnka wcale nie widziałam.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

ziutula
  • ziutula

  • Posty: 23
  • Przepisy: 1019
  • Artykuły: 0
Próbowałam zamówić do czosnku a potem garnek, i brak możliwości na ilość, puste martwe pole.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
Mi się nie udało nic zamówić i nawet większości nagród nie zobaczyłam mimo że byłam w podanych godzinach w domu i co chwilę sprawdzałam katalog nagród. Przy takiej ilości nagród i aktywnych użytkowników zamówienie nagród to nie lada wyczyn, zwłaszcza że jak czytałam tym razem były bardziej przydatne nagrody.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

kuchenny świat
Jak dla mnie podanie godzin jest dobre. Udało mi się coś zamówić rano. Niestety nagród bardzo mało jak na liczbę uczestników. Ciekawe jak to będzie w maju?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

ziutula
  • ziutula

  • Posty: 23
  • Przepisy: 1019
  • Artykuły: 0
Witam, kliknęłam zamówienie i za nic nie mogłam wpisać ilość, wszystkie dane poza tym wypełnione tylko brak możliwości na ilość...

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Kochani,

3 tura nagród za nami. Dajcie znać, co sądzicie o dzisiejszym rozwiązaniu: szczerze. Wiem już, że występowały błędy (niestety tak się dzieje, kiedy dany produkt jest właśnie zamawiany przez innego użytkownika), nie wiem czy jesteśmy to w stanie przeskoczyć :/

Czy uważacie, że kolejnym razem podawanie konkretnych ram czasowych jest dobre czy wręcz przeciwnie?

Widziałam, że pojawiło się pytanie o AGD. Sprzęt trafi do katalogu w maju (niestety z przyczyn od nas niezależnych nie zdążyliśmy z umieszczeniem go w katalogu przed 10 kwietnia).

PS i oczywiście dajcie znać co zamówiliście, bo słyszę, że nagrody znikały tak prędko, że nie każdy zdążył się na nie napatrzeć

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!