Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

tu się nie przeklina, zwłaszcza osoby w odpowiednim wieku powinny dawać przykład poprawnego i kulturalnego słownictwa pani P

Persik, od kiedy się zaczyna wiek odpowiedni? Bo ja taka niedoinformowana!
A przykład to dają rodzice i nauczyciele a nie znajomi z netu.Ale może inni mają inaczej?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Glumanda napisał(a):

Slowo "cholera" umknelo mojej uwadze.. ale to tez nie "mieso" raczej - choroba -


Właśnie zobaczyłam świeżo dodane artykuły P. I znowu skopiowane zdjęcia - to już standart u tego użytkownika. Jestem oburzona bo wychodzi na to, że wolno i nalezy tak robić - kraść cudze zdjęcia z innych stron i wklejac je jako własne. Zgłaszałam już ten problem do Dobrego i do Tit - odpowiedź była bardzo mętna i wymijająca, nic konkretnego w żadną stronę. Pytam więc: po jaką cholerę jest oświadczenie pod ramką z adresem zdjęcie przy wstawianiu przepisu lub artykułu? Bo właśnie wyszło na to, że można je lekceważyć i nikt nic takiej osobie nie zrobi. Moderatorzy w tym wypadku popierają złodzieja.
przeczytaj tekst powyżej

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Slowo "cholera" umknelo mojej uwadze.. ale to tez nie "mieso" raczej - choroba -

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Persik napisał(a):

Pyza napisał(a):

Persik napisał(a):

tu się nie przeklina, zwłaszcza osoby w odpowiednim wieku powinny dawać przykład poprawnego i kulturalnego słownictwa pani P


Ty, Persik, nie masz prawa uczyć mnie czegokolwiek! Jesteś nieuczciwa i wredna do szpiku kości więc lepiej zamilcz

Starsza pani a ciska mięsem i wulgaryzmami jak jakiś menel a śmiesz zwracać uwagę innym, zastanów się czasem nim coś napiszesz
ja przynajmniej nie klnę jak ty bo zdaję sobie sprawę że mogą to czytać młodzi ludzie
więc pani P weź na wstrzymanie i klnij gdzie indziej

Przepraszam Persiku... ale gdzie Ty w wypowiedzi Pyzy widzisz "miesne wyrazenia" ? Ani nie napisala "menel" ani nic wulgarnego.. jedno slowo jakiego sie doszukalam.. to okreslenie "werdne" .. ale jesli to jest to "mieso" o ktorym piszesz... to ja nie wiem, co Ty w tej swojej kuchni gotujesz, wyraznie mylisz okreslenia.
Faktem jest jednak, ze duzo Twoich zdjec jest skopiowanych skads z internetu.. nie mowiac o tym artykule, o ktorym dyskutowalysmy na gg.
A moze, to przez to, ze dajesz dostep do twojego konta innym... i oni wpisuje te rzeczy..a Ty za nich swiecisz oczami?

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
misia53 napisał(a):

Persik napisał(a):

tu się nie przeklina, zwłaszcza osoby w odpowiednim wieku powinny dawać przykład poprawnego i kulturalnego słownictwa pani P

No właśnie Persik , naucz nas poprawności.....
:

niech tu nie klnie ta pani P czy to tak wiele?

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Pyza napisał(a):

Persik napisał(a):

tu się nie przeklina, zwłaszcza osoby w odpowiednim wieku powinny dawać przykład poprawnego i kulturalnego słownictwa pani P


Ty, Persik, nie masz prawa uczyć mnie czegokolwiek! Jesteś nieuczciwa i wredna do szpiku kości więc lepiej zamilcz

Starsza pani a ciska mięsem i wulgaryzmami jak jakiś menel a śmiesz zwracać uwagę innym, zastanów się czasem nim coś napiszesz
ja przynajmniej nie klnę jak ty bo zdaję sobie sprawę że mogą to czytać młodzi ludzie
więc pani P weź na wstrzymanie i klnij gdzie indziej

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Persik napisał(a):

tu się nie przeklina, zwłaszcza osoby w odpowiednim wieku powinny dawać przykład poprawnego i kulturalnego słownictwa pani P


Ty, Persik, nie masz prawa uczyć mnie czegokolwiek! Jesteś nieuczciwa i wredna do szpiku kości więc lepiej zamilcz

Odp: Odp: Odp: : Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

Właśnie zobaczyłam świeżo dodane artykuły P. I znowu skopiowane zdjęcia - to już standart u tego użytkownika. Jestem oburzona bo wychodzi na to, że wolno i nalezy tak robić - kraść cudze zdjęcia z innych stron i wklejac je jako własne. Zgłaszałam już ten problem do Dobrego i do Tit - odpowiedź była bardzo mętna i wymijająca, nic konkretnego w żadną stronę. Pytam więc: po jaką cholerę jest oświadczenie pod ramką z adresem zdjęcie przy wstawianiu przepisu lub artykułu? Bo właśnie wyszło na to, że można je lekceważyć i nikt nic takiej osobie nie zrobi. Moderatorzy w tym wypadku popierają złodzieja.

Pyzo , żeby przeżyć w zdrowiu musisz się już tylko śmiać

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

tu się nie przeklina, zwłaszcza osoby w odpowiednim wieku powinny dawać przykład poprawnego i kulturalnego słownictwa pani P

No właśnie Persik , naucz nas poprawności.....
:

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 paź 2009 11:11 przez misia53)

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
tu się nie przeklina, zwłaszcza osoby w odpowiednim wieku powinny dawać przykład poprawnego i kulturalnego słownictwa pani P

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu