Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: : Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Właśnie zobaczyłam świeżo dodane artykuły P. I znowu skopiowane zdjęcia - to już standart u tego użytkownika. Jestem oburzona bo wychodzi na to, że wolno i nalezy tak robić - kraść cudze zdjęcia z innych stron i wklejac je jako własne. Zgłaszałam już ten problem do Dobrego i do Tit - odpowiedź była bardzo mętna i wymijająca, nic konkretnego w żadną stronę. Pytam więc: po jaką cholerę jest oświadczenie pod ramką z adresem zdjęcie przy wstawianiu przepisu lub artykułu? Bo właśnie wyszło na to, że można je lekceważyć i nikt nic takiej osobie nie zrobi. Moderatorzy w tym wypadku popierają złodzieja.

Odp: : Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Ja też zgłosiłam już jakiś czas temu skopiowane zdjęcia do przepisów i artykułów...
Cisza w temacie, zdjęcia wiszą na stronie nie dostałam nawet odpowiedzi, że sprawa wyjaśniona a ja np. się pomyliłam...chociaż kopie są ewidentne...

: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

BEEA123
  • BEEA123

  • Posty: 89
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

W przypadku kopiowania treści z książek lub periodyków drukowanych usuwamy skopiowane wpisy na podstawie dowodu, najczęściej jest to ksero przefaksowane do nas lub skan przysłany mailem.
Pozdrawiam serdecznie, Tit

Przesłałam e-mailem ksera wszystkich skopiowanych przepisów i dalej nic nie zostało zrobione w tej sprawie A to już jakieś dwa tygodnie minęły.

zmieniono 1 raz (ostatnio 22 paź 2009 14:33 przez BEEA123)

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

tosiek17
  • tosiek17

  • Posty: 41
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 1
Następna kopiarka OoOlusiaa2706, proszę o wytłumaczenie...
https://gotujmy.pl/jablka-w-ciescie-,przepisy,49017.html#comments

http://www.dobrakuchnia.com/content/view/251/45/

http://gotowanienaekranie.blog.onet.pl/Jablka-w-ciescie,2,ID210835932,n.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
dla Sarenki za takt .

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Kochane kobietki, wiecie co, wszystkie Was lubie i ciesze sie, ze kazda ma swoje zdanie i potrafi je wyrazic. Dla Was
obrazek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

hoffija44
  • hoffija44

  • Posty: 38
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
mamqa napisał(a):

No cóż... ja mam ogólnie wrażenie że hoffija44 po prostu uczepiła się tej biednej pani Tereski i chyba tak czy siak będzie na nią uczulona... Choć może się mylę? Mam nadzieję.

Nie uczepiłam się Pani Tereski!Przeczytaj sobie tekst Babcigramolki z poprzedniej strony.
Pani Tereska tak będzie robić co uważa za stosowne i tak.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Buniu

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
No cóż... ja mam ogólnie wrażenie że hoffija44 po prostu uczepiła się tej biednej pani Tereski i chyba tak czy siak będzie na nią uczulona... Choć może się mylę? Mam nadzieję.

Odp: Odp: odp

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

hoffija44 napisał(a):

Dlaczego potrzebne jest ksero? podam link :
http://www.oetker.pl/fa507be13ec120617162ddab4cce5e86
i proszę sprawdzić przepisy kulinarne wstawiane przez "Pani Tereska"
( już dowiedziałam się ,że to za zgodą portalu , ale powinny być opatrzone adnotacją ,że są zaczerpnięte z tego żródła - łącznie ze zdjęciami , a jak wynika z zachowań "Pani Tereska" są to jej własne przepisy i zdjęcia )


Pani Tereska to ambasador marki Oetker na Gotujmy.pl - a dodawane przepisy są wlasnoscią tej wlasnie marki wiec moim zdaniem jest ok.
pzdr
dobry

Ja lubię przepisy pani Tereski.Każdy jest opatrzony w zdjęcie i danie na nim wygląda apetycznie.Poza tym można się czegoś nowego nauczyć.Pani Tereska zresztą nie tylko wstawia przepisy ,ale również ocenia innych.Co znaczy,że ten portal Jej się podoba.Nie widzę powodu,by się czepiać.Bardziej drażnią mnie przepisy na bezczelnego ściągnięte kropka w kropkę z kogoś,czasami z cudzym zdjęciem, albo takie przepisy,po których przeczytaniu zastanawiam się czy osoba je wstawiająca cokolwiek (oprócz wody) w życiu ugotowała.
Ale to jest tylko moje zdanie.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu