Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
O draństwach na stronie coś wiemy,
lecz odpowiedzi od Szefostwa chcemy.
Wszyscy tak się tutaj wysilamy,
lecz odpowiedzi wcale nie mamy.
Moderatorzy, cóż Wy robicie?
Uwag użytkowników nie widzicie?
Jeszcze dokładniej przedstawić je mamy?
Czy też ze stroną się pożegnamy?

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

teresa.rembiesa
popieram Glumandę w całości.
przeczytałam wszystkie strony w tym forum i wiecie co już mnie Gotujmy.pl tak bardzo nie cieszy żałuje że weszłam na to forum ,ale z drugiej strony to może i dobrze bo nie byłam świadoma że można tak kopiować przepisy pytam po co żeby mieć więcej punktów można je zdobyć inaczej i jeszcze się przy tym pobawić.
do kierownictwa ja myślę że punkty powinno się zdobywać tylko za przepisy i artykuły,lub zaproszenie kogoś na Gotujmy.pl a resztę traktować jak dobrą zabawę
przemyślcie moją propozycję.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Jeśli jest to Twoja ostateczna decyzja, to i ja zacznę się zastanawiać. Na jednej stronie dostałem bana, po wielu chamskich prowokacjach. Tu myślałem, że będzie uczciwie, że dbać się będzie o uczciwość w działaniach ale i tu jest to czwarta prawda pewnego Księdza, ...czyli "... g***o prawda ..."
Moderatorzy nie dają sobie rady, a moze my za mało walczymy sami z trollami, które dążą do zniszczenia konkurencji wszelkimi sposobami i specjalnie wklejają plagiaty by doprowadzado niemiłych dyskusji na forum a tym samym blokowaś ine rozmowy, życie na naszej stronie.
Nie wiem juz co myśleć o tym wszystkim, niby strona w porzo ale chamstwo zaczyna brac górę.Niektóre z osób zamknęły "buzie" po kilku wystepach (Lucy, Skarb i inne trolle).

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
No i co z tego, ze sie wszyscy zgadzamy... w dalszym ciagu istnieja plagiaty, ktore kilka dni temu zglosilam do sprawdzenia.. a jesli nimi nie sa... w co nie wierze, bo nasza Kindzia, musialaby miec kilka kont na onecie... i podawac tam "swoje" przepisy pod roznymi nickami...
Nikt tu sie niczym nie przejmuje, z Tych ktorzy maja wladze... ze strona przedstawia kradzione zdjecia i przepisy...
Strona bylaby wspaniala, gdyby nie te czarne owieczki, ktorym ciagle udziela sie tutaj schronienia.. a one podgryzaja autorytet strony.
Wydaje mi sie, ze zawadzam tutaj wszystkim, moim ciagnieciem w strone uczciwosci..
Moje przepisy wymagaja szczegolnego zaangazowania w kuchni i zawsze troche serca, zeby wyszly tak jak ja je przedstawiam. Nie wydaje mi sie, ze maja duzo zwolennikow a Ci , ktorym sie podobaja i maja zamiar je wykorzystac, przed nimi klaniam sie nisko i zycze powodzenia.
Poza tym mozna moje konto smialo zlikwodowac, jednak nie mam zamiaru pozostawac w dalszym ciagu w towarzystwie niektorych nieuczciwych osob.
Jesli istnieje taka koniecznosc, odesle otrzymane nagrody.
Wszystkim pozostalym zycze duzo radosci z korzystania ze strony.
Pozdrawiam Glumanda.

p.s. Jesli uwazacie, ze to tylko internet i tutaj nie trzeba byc uczciwym.. to ja mysle poprostu inaczej.
W internecie zalatwia sie mnostwo transakcji pienieznych, handlowych.. i co? one tez nie podlegaja prawom
Moze mysle inaczej niz reszta.. wszystko mozliwe.

zmieniono 1 raz (ostatnio 17 kwi 2009 16:49 przez Glumanda)

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
ja tez jestem za

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Borubar napisał(a):

Myślę, ze lepiej sprawdziłoby sie 1 ostrzeżenie i pozniej ew. zablokowanie konta. Zablokowane konto bedzie dzialalo jakos odstraszasz a po skasowanym koncie nie pozostanie sladu.

Super pomysł !

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

siwa12345
  • siwa12345

  • Posty: 130
  • Przepisy: 41
  • Artykuły: 0
Jestem za.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Borubar napisał(a):

Myślę, ze lepiej sprawdziłoby sie 1 ostrzeżenie i pozniej ew. zablokowanie konta. Zablokowane konto bedzie dzialalo jakos odstraszasz a po skasowanym koncie nie pozostanie sladu.


Propozycja nawet warta wprowadzenia od ręki, należałoby jeszcze wstawić odpowiedni punkt w regulaminie.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Tylko żeby było napisane przy nicku-KONTO ZABLOKOWANE-kazdy domysli się dlaczego.

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Myślę, ze lepiej sprawdziłoby sie 1 ostrzeżenie i pozniej ew. zablokowanie konta. Zablokowane konto bedzie dzialalo jakos odstraszasz a po skasowanym koncie nie pozostanie sladu.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu