W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
Babciagramolka napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Kochani

Pewnie już zauważyjiście że mamy problem .Od jakiegoś tygodnia ,, wyroiła ,,nam się
silna grupa dokuczaczy .Najpierw -,, lobby greckie " :
Pani Barbara...
Sandra
Szczurek ) ,
Alexa34,
kołogospodyńwiejskich ,
Luchu007 -
depplbuahahaha ( cudownie wykluty z Lechu007)
x345 kontynuacja Lechu007 ( te same przepisy tyle że bez zdjęć )
Król33 ,
Pani Zima
Przysmak
alex111
Babuszka

Ponieważ stało się to już bardzo irytujące i dotyka wielu użytkowników mam propozycję - zgłaszajcie tu lub do mnie linki swoich przepisów pod którymi ktoś z tego grona napisał coś niekulturalnie, wstawiał hurtowo niskie oceny lub zwyczajnie złośliwie się wymądrzał. Spróbujemy to jakoś opanować - bo tak na wyrywki to nikt z nas nie ma obrazu całosci .

Szkoda że ktoś czuje się tak niedowartosciowany że musi podbudowywać własne ego dokuczjąc innym. '

Acha - jeśli dostajecie głupie wpisy na PW ( prywatne wiadomości ) to nie odpowiadajcie - dajcie znać ) .

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję , że poradzimy sobie z tą plagą na spokojnie .Miłego dnia



Odnawiam listę- żebyśmy byli na bierząco- własnie pojawiła się Babuszka - to dopisałam do listy .Cudownie Zobaczcie ile kont na stronie przybyło. Moderatorzy powinni specjalną nagrodę ustanowić za podnoszenie ogladalności strony .A i użytkownicy na tym zyskują - słuchajcie kazdy taki komentarz czy ocena to slad w Googlach- wiecie jacy popularni będziecie . Dzisiaj Zewa zgarnia zaszczyty . Brawo Ewciu - widzę, ze ostra konkurencja o tytuł Prezesa Kluby Zjedynkowanych będzie



Nie wiem co się dzieje - Lechu007 znów wraca - był już depplbuahahaha - teraz wstawia te same przepisy ( tyle że bez zdjęć ) jako x345 - uważajcie


Wyciągam wątek na wierzch zeby wszyscy widzieli



Weryfikacja : Pani Zima i Przysmak sypią słodkimi komentarzami aż miło .
Szczurek nie wytrzymał i znów ,,jazgocze "


:

D

Odnawiam listę ,, szkodników " , zeby przypadkiem nie umknęło , kto jest kim.
Ostatnio mamy odnowienie aktywności Pani Zima i Przysmak - kogoś wyraźnie bawi dokuczanie innym .

zmieniono 1 raz (ostatnio 08 lis 2010 20:15 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

annaherda26
DziekiTy również masz smaczne przepisy-kilka już wypróbowałam, a jednak komuś podpadłaś!Wszystkie oceny trzeba przyjmować z uśmiechem na twarzy i podziwiam cię za to.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
annaherda26 napisał(a):

Witam!Ja jeszcze nie mam jedynek ale to tylko dlatego że jestem tu nowa i ,że mam tylko 2 przepisy, ale postaram się to nadrobićObiecuję pilnie pracować nad jedynkami i może kiedyś przyjmiecie mnie do klubu

Nie ma sprawy! Staraj się! Tylko coś mi się wydaje,że będzie trudno, bo przepisy masz ciekawe! No,ale jak się komuś narazisz...

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

Henia napisał(a):

luna19 napisał(a):

Bahus napisał(a):

A mi nikt nie daje jedynek....i już nie wiem...martwić się czy cieszyć ?



w tym wypadku martwić bo mozesz być podejżany o współ udzial hihih ja tam moge sie poświęcić i w minute pobić rekord hihihi tylko net mi dzis coć muli wiec moze jutro

No, niestety, niestety! Sama sobie oceniać nie możesz (o posiadanie przydatnych klonów Cię nie posądzam)! No, ale nie martw się, znajdę Ci jeszcze miejsce na przyszły poniedziałek.Napisz, ile jedynek sobie życzysz! Moje usługi zamówiły już Pyza i Bunia (m.in.)!

W tym przypadku, odpuść sobie! Chłop niech radzi sobie sam! Tylko udaje zagubionego, wie co zrobić!

Ja Bahusowi chcialam tych jedynek nastawiac bo cos chlipie ze jeszcze nie dostal hihihih

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

annaherda26
Witam!Ja jeszcze nie mam jedynek ale to tylko dlatego że jestem tu nowa i ,że mam tylko 2 przepisy, ale postaram się to nadrobićObiecuję pilnie pracować nad jedynkami i może kiedyś przyjmiecie mnie do klubu

Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

luna19 napisał(a):

Bahus napisał(a):

A mi nikt nie daje jedynek....i już nie wiem...martwić się czy cieszyć ?



w tym wypadku martwić bo mozesz być podejżany o współ udzial hihih ja tam moge sie poświęcić i w minute pobić rekord hihihi tylko net mi dzis coć muli wiec moze jutro

No, niestety, niestety! Sama sobie oceniać nie możesz (o posiadanie przydatnych klonów Cię nie posądzam)! No, ale nie martw się, znajdę Ci jeszcze miejsce na przyszły poniedziałek.Napisz, ile jedynek sobie życzysz! Moje usługi zamówiły już Pyza i Bunia (m.in.)!



Ja Bahusowi chcialam tych jedynek nastawiac bo cos chlipie ze jeszcze nie dostal hihihih

Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Henia napisał(a):

zewa napisał(a):

'' co Zewo poskarzyłas sie Heni i Buni ,a prosze cie bardzo czy wiesz ze masz mnie w swoich znajomych tylko pod innym nickiem kiedys mi dokuczałas teraz ja podokuczam tobie ... tak sie nie robi ze znajomymi a pisząc w poście słowo Troll miałas na mysli siebie czy tak? ''
To wiadomość do mnie od babuszki - dobre co nie ?

Zrób to co ja zrobiłam kiedy dostałam identyczny tekst od margolbn, podziękowałam wszystkim nieznanym znajomym. Mam teraz w znajomych 10 osób, pewnych i znanych.A bezczelność tej osoby jest tak wielka,że aż śmieszna! Więc za jej głupotę i za dalsze zabawianie nas przez nią! Nawet nie rozumie,że jest naszym pierrotem i dostarcza nam świetnej zabawy!Myśli,że nam dokucza, a to ona się denerwuje, a my się doskonale bawimy!
A jedynki? Trudno, za dobrą zabawę trzeba zapłacić.Przyznasz,że cena nie jest wysoka za taki ubaw!

Heniu jak zwykle masz rację.
Dzięki

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
zewa napisał(a):

'' co Zewo poskarzyłas sie Heni i Buni ,a prosze cie bardzo czy wiesz ze masz mnie w swoich znajomych tylko pod innym nickiem kiedys mi dokuczałas teraz ja podokuczam tobie ... tak sie nie robi ze znajomymi a pisząc w poście słowo Troll miałas na mysli siebie czy tak? ''
To wiadomość do mnie od babuszki - dobre co nie ?

Zrób to co ja zrobiłam kiedy dostałam identyczny tekst od margolbn, podziękowałam wszystkim nieznanym znajomym. Mam teraz w znajomych 10 osób, pewnych i znanych.A bezczelność tej osoby jest tak wielka,że aż śmieszna! Więc za jej głupotę i za dalsze zabawianie nas przez nią! Nawet nie rozumie,że jest naszym pierrotem i dostarcza nam świetnej zabawy!Myśli,że nam dokucza, a to ona się denerwuje, a my się doskonale bawimy!
A jedynki? Trudno, za dobrą zabawę trzeba zapłacić.Przyznasz,że cena nie jest wysoka za taki ubaw!

Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

Bahus napisał(a):

A mi nikt nie daje jedynek....i już nie wiem...martwić się czy cieszyć ?



w tym wypadku martwić bo mozesz być podejżany o współ udzial hihih ja tam moge sie poświęcić i w minute pobić rekord hihihi tylko net mi dzis coć muli wiec moze jutro

No, niestety, niestety! Sama sobie oceniać nie możesz (o posiadanie przydatnych klonów Cię nie posądzam)! No, ale nie martw się, znajdę Ci jeszcze miejsce na przyszły poniedziałek.Napisz, ile jedynek sobie życzysz! Moje usługi zamówiły już Pyza i Bunia (m.in.)!

Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
'' co Zewo poskarzyłas sie Heni i Buni ,a prosze cie bardzo czy wiesz ze masz mnie w swoich znajomych tylko pod innym nickiem kiedys mi dokuczałas teraz ja podokuczam tobie ... tak sie nie robi ze znajomymi a pisząc w poście słowo Troll miałas na mysli siebie czy tak? ''
To wiadomość do mnie od babuszki - dobre co nie ?

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie