W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Uwazam ze takie hurtowe wstawianie przepisow powinno byc dokladnie sprawdzane.Bardzo czesto widac ze te przepisy sa kopiowane..np.jak na literke S to kilkanascie przepisow na salatki z tym tamtym owym....naprawde az mi sie czytac tego nie chce bo odrazu odnosze wrazenie ze to spis tresci z jakiejs ksiazki hurtem jak leci.Na mnie to dziala jak czerwona plachta na byka i omijam te przepisy szerokim lukiem.Czy naprawde nie ma na to jakiegos sposobu ?

Odp: Odp: Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
czepiacie się ważne, że punktów przybywa szynko i ranga rośnie więc nagrody będą!

Odp: Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
caroline1983 napisał(a):

Mam prośbę do niektórych uzytkowników. Zlitujcie sie i nie wstawiajcie hurtem po 10 itp. przepisów. W takim natłoku to nikt na nie nawet nie spojrzy (zwłaszcza bez zdjecia). Znacznie lepiej przegląda się przepisy różnych osób.


PS. A tak wogóle to cos takiego to wygląda naprzeklejanie jak popadnie. Zwłaszcza że w niektórych widać że ucięło początek lub koniec i dodawane są co minute...


Właśnie... też mnie trochę to irytuje, jak widzę przepisy dodawane bez opamiętania z notatek lub z zeszytów . Niektóre są wręcz śmieszne /2 składniki wymieszane/ i wielki mi "HALO - PRZEPIS", a zdjęcia oczywiście nie znajdzie się w żadnym cud- przepisie......... pozdrawiam wszystkich

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

caroline1983
Mam prośbę do niektórych uzytkowników. Zlitujcie sie i nie wstawiajcie hurtem po 10 itp. przepisów. W takim natłoku to nikt na nie nawet nie spojrzy (zwłaszcza bez zdjecia). Znacznie lepiej przegląda się przepisy różnych osób.


PS. A tak wogóle to cos takiego to wygląda naprzeklejanie jak popadnie. Zwłaszcza że w niektórych widać że ucięło początek lub koniec i dodawane są co minute...

Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
Henia napisał(a):

Papaja napisał(a):

ech a wy znowu

Jak miło Cię widzieć w kolorze!

a dziękuję to jedno z wielu zrobionych na sesji

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Papaja napisał(a):

ech a wy znowu

Jak miło Cię widzieć w kolorze!

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
A ja z racji dbania o dobry humor ( i własnego bólu głowy - sama ze sobą nie mogę wytrzymać ) doszłam do wniosku ,że trzeba się porozpieszczać .
Zapraszam na lody . I nic mnie nie obchodzi ,że jest 22 .00 -
Rumu nie postawię bo mogła bym jutro mieć jeszcze gorszy ból głowy ale mogę dać winogronka
Czy ktoś ma moze tabletkę i moze mi podać wodę

A - i o kołysankę poproszę - tylko po cichu
obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 16 lis 2010 22:14 przez Babciagramolka)

Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
ech a wy znowu

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Babciagramolka napisał(a):

Bahus- nie żartuj - Administratorzy mają na prawdę problem. Sam wiesz ,że nie wystarczy ,że się wie o tym ,że ktoś jest złośliwy i dokucza innym - trzeba to udowodnić . )


Buniu oczywiście, że wiem i rozumiem...mój żarcik był ogólny, niewinny i "sarkastyczny", podkreślający naszą bezsilność, wobec mętów zakłócających powszechną wolę spokoju..Nie możemy być zawsze "poważni" i virtual traktować tak jak realne życie.
Można tu jednak zaobserwować pewną prawidłowość...Kto im bardziej zażarcie polemizuje z zadymiarzami powoduje eskalację takich a nie innych ich zachowań. Henia wiedzie prym w "organizowaniu" sobie całej rzeszy przeciwników i obserwując jej "działania" (choćby w stosunku do mojej osoby) wcale się temu zjawisku nie dziwię, Henia niestety celuje w czepianiu się wszystkich o wszystko. Nie tędy droga do spokoju na stronie. Ale co tam....to tylko moje prywatne zdanie...w niczym nie zmieniające pewnych zakorzenionych już standardów, wedle mnie "róbta co chceta"

PS. Henię uprzedzam, że w żadne polemiki z nią w powyższej sprawie nie będę się wdawał. O "białym" nie można powiedzieć inaczej niż "białe"


Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Karolina Wilner
A co to jest ten klan grecki jesli sie mozna zapytac?

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie