W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: : Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Henia napisał(a):

Bahus napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):




Z pierwszych moich obserwacji- ,,klan grecki ,, znów robi nagonkę na Henię .




Pluton egzekucyjny w drodze. "Klanie grecki" drżyj:.....

Bahus, ja już Ci pisałam i powtarzam po raz ostatni: swoje głupie dowcipasy schowaj dla tych, których to bawi, a jeśli temat dotyczy mnie, nie życzę sobie abyś to w jakikolwiek sposób komentował.Ośmieszać możesz siebie, ale Ty tego nie lubisz, wolisz "jeździć" po innych. Przekraczasz granice dobrego smaku.


Osoby, które są zainteresowane powodem takiej a nie innej mojej reakcji, zapraszam na priv, wyjaśnię.
I to jest jedyne, co mam Ci do powiedzenia, nie ma potrzeby dyskusji na ten temat i nie zamierzam z Tobą polemizować.


ble ble ble...ależ to wcale nie było skierowane do Ciebie. Ale "uderz w stół a nożyce się odezwą"

Oj kobieto Ty masz obsesję na moim tle...zakochałaś się czy co?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
Bahus- nie żartuj - Administratorzy mają na prawdę problem. Sam wiesz ,że nie wystarczy ,że się wie o tym ,że ktoś jest złośliwy i dokucza innym - trzeba to udowodnić .A to co ostatnio się dzieje przechodzi wszelkie granice . Kilka kont już zablokowano - ale odrastaja jak grzyby po deszczu. I nie ma co ironizowac bo sprawa jest poważna . Ja przynajmiej nie widzę nic zabawnego w tym , że ,, starzy " użytkownicy dostają 1 hurtowo bo ktoś wlazł na stronę i się bawi . Chyba lepiej , że razem się przeciw takim ,, umilaczom " konsolidujemy ,niż by każdy miał z tym walczyć sam. Wiem , że masz poczucie humoru ale proszę nie bagatelizuj poważnych spraw bo to tylko woda na młyn dla tych których bawi dokuczanie innym .
Nie zgadzam się na to by tolerować takie zachowania i będę o tym pisać i walczyć o spokój na stronie . A proszę o to by pisać o tym do mnie na PW bo o to prosili moderatorzy by zgłaszać problemy zbiorczo bo tak jest łatwiej Adminom .
Wiem , że zajmuję się mało rozrywkowymi sprawami- wolała bym czasem ,,poszaleć " na wątku rumowym - ale jak myślisz co się będzie działo jak pozwoli się trolom na chamstwo ? Kogo bedzie bawić zabawa w innych wątkach jak mu ktoś nawypisuje bzdur pod przepisami albo nastawia 1 ? Miło będzie ? Chyba nie . To moze jednak warto trochę popilnować porządku I moze być , że to ja jestem ta czepialska - jak ma to dać rezultaty to godzę się na opinię ,, czepialskiej sklerotyczki bez poczucia humoru "
Bawcie się dobrze - a ja sobie posprawdzam kto bruździ ( przydam się na coś )

: Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):




Z pierwszych moich obserwacji- ,,klan grecki ,, znów robi nagonkę na Henię .




Pluton egzekucyjny w drodze. "Klanie grecki" drżyj:.....

Bahus, ja już Ci pisałam i powtarzam po raz ostatni: swoje głupie dowcipasy schowaj dla tych, których to bawi, a jeśli temat dotyczy mnie, nie życzę sobie abyś to w jakikolwiek sposób komentował.Ośmieszać możesz siebie, ale Ty tego nie lubisz, wolisz "jeździć" po innych. Przekraczasz granice dobrego smaku.
Osoby, które są zainteresowane powodem takiej a nie innej mojej reakcji, zapraszam na priv, wyjaśnię.
I to jest jedyne, co mam Ci do powiedzenia, nie ma potrzeby dyskusji na ten temat i nie zamierzam z Tobą polemizować.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Babciagramolka napisał(a):




Z pierwszych moich obserwacji- ,,klan grecki ,, znów robi nagonkę na Henię .




Pluton egzekucyjny w drodze. "Klanie grecki" drżyj:.....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka


Babciagramolka napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Kochani

Pewnie już zauważyjiście że mamy problem .Od jakiegoś tygodnia ,, wyroiła ,,nam się
silna grupa dokuczaczy .Najpierw -,, lobby greckie " :
Pani Barbara...
Sandra
Szczurek ) ,
Alexa34,
kołogospodyńwiejskich ,
Luchu007 -
depplbuahahaha ( cudownie wykluty z Lechu007)
x345 kontynuacja Lechu007 ( te same przepisy tyle że bez zdjęć )
Król33 ,
Pani Zima
Przysmak
alex111
Babuszka

Ponieważ stało się to już bardzo irytujące i dotyka wielu użytkowników mam propozycję - zgłaszajcie tu lub do mnie linki swoich przepisów pod którymi ktoś z tego grona napisał coś niekulturalnie, wstawiał hurtowo niskie oceny lub zwyczajnie złośliwie się wymądrzał. Spróbujemy to jakoś opanować - bo tak na wyrywki to nikt z nas nie ma obrazu całosci .

Szkoda że ktoś czuje się tak niedowartosciowany że musi podbudowywać własne ego dokuczjąc innym. '

Acha - jeśli dostajecie głupie wpisy na PW ( prywatne wiadomości ) to nie odpowiadajcie - dajcie znać ) .

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję , że poradzimy sobie z tą plagą na spokojnie .Miłego dnia



Odnawiam listę- żebyśmy byli na bierząco- własnie pojawiła się Babuszka - to dopisałam do listy .Cudownie Zobaczcie ile kont na stronie przybyło. Moderatorzy powinni specjalną nagrodę ustanowić za podnoszenie ogladalności strony .A i użytkownicy na tym zyskują - słuchajcie kazdy taki komentarz czy ocena to slad w Googlach- wiecie jacy popularni będziecie . Dzisiaj Zewa zgarnia zaszczyty . Brawo Ewciu - widzę, ze ostra konkurencja o tytuł Prezesa Kluby Zjedynkowanych będzie



Nie wiem co się dzieje - Lechu007 znów wraca - był już depplbuahahaha - teraz wstawia te same przepisy ( tyle że bez zdjęć ) jako x345 - uważajcie


Wyciągam wątek na wierzch zeby wszyscy widzieli



Weryfikacja : Pani Zima i Przysmak sypią słodkimi komentarzami aż miło .
Szczurek nie wytrzymał i znów ,,jazgocze "


:

D

Odnawiam listę ,, szkodników " , zeby przypadkiem nie umknęło , kto jest kim.
Ostatnio mamy odnowienie aktywności Pani Zima i Przysmak - kogoś wyraźnie bawi dokuczanie innym .


Miłego wieczoru


Kochani- prośba - ponieważ znów zaczyna się ruch w wiadomym temacie mam prośbę . Zgłaszajcie mi na PW wszelkie hurtowe jedynkowanie i złośliwości bo potrzebne to do zgłoszenia Adminom by mieli podstawę do blokowania osób które wchodzą tu tylko po to by dokuczać innym . Parę kont już dostało ban - z pomocą wszystkich mamy szansę nie pozwolić na to by ,, psuje " znów nam psuły atmosferę na stronie . Proszę by pisać na PW bo ja te zgłoszenia pozbieram i przekażę dalej już usystematyzowane bo tak to Admin dostanie kręćka od tych zgłoszeń jak każdy będzie to robić indywidualnie.
Buziaczki dla Wszystkich i nie dajcie się


Z pierwszych moich obserwacji- ,,klan grecki ,, znów robi nagonkę na Henię .

zmieniono 1 raz (ostatnio 14 lis 2010 20:39 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
Babciagramolka napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Kochani

Pewnie już zauważyjiście że mamy problem .Od jakiegoś tygodnia ,, wyroiła ,,nam się
silna grupa dokuczaczy .Najpierw -,, lobby greckie " :
Pani Barbara...
Sandra
Szczurek ) ,
Alexa34,
kołogospodyńwiejskich ,
Luchu007 -
depplbuahahaha ( cudownie wykluty z Lechu007)
x345 kontynuacja Lechu007 ( te same przepisy tyle że bez zdjęć )
Król33 ,
Pani Zima
Przysmak
alex111
Babuszka

Ponieważ stało się to już bardzo irytujące i dotyka wielu użytkowników mam propozycję - zgłaszajcie tu lub do mnie linki swoich przepisów pod którymi ktoś z tego grona napisał coś niekulturalnie, wstawiał hurtowo niskie oceny lub zwyczajnie złośliwie się wymądrzał. Spróbujemy to jakoś opanować - bo tak na wyrywki to nikt z nas nie ma obrazu całosci .

Szkoda że ktoś czuje się tak niedowartosciowany że musi podbudowywać własne ego dokuczjąc innym. '

Acha - jeśli dostajecie głupie wpisy na PW ( prywatne wiadomości ) to nie odpowiadajcie - dajcie znać ) .

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję , że poradzimy sobie z tą plagą na spokojnie .Miłego dnia



Odnawiam listę- żebyśmy byli na bierząco- własnie pojawiła się Babuszka - to dopisałam do listy .Cudownie Zobaczcie ile kont na stronie przybyło. Moderatorzy powinni specjalną nagrodę ustanowić za podnoszenie ogladalności strony .A i użytkownicy na tym zyskują - słuchajcie kazdy taki komentarz czy ocena to slad w Googlach- wiecie jacy popularni będziecie . Dzisiaj Zewa zgarnia zaszczyty . Brawo Ewciu - widzę, ze ostra konkurencja o tytuł Prezesa Kluby Zjedynkowanych będzie



Nie wiem co się dzieje - Lechu007 znów wraca - był już depplbuahahaha - teraz wstawia te same przepisy ( tyle że bez zdjęć ) jako x345 - uważajcie


Wyciągam wątek na wierzch zeby wszyscy widzieli



Weryfikacja : Pani Zima i Przysmak sypią słodkimi komentarzami aż miło .
Szczurek nie wytrzymał i znów ,,jazgocze "


:

D

Odnawiam listę ,, szkodników " , zeby przypadkiem nie umknęło , kto jest kim.
Ostatnio mamy odnowienie aktywności Pani Zima i Przysmak - kogoś wyraźnie bawi dokuczanie innym .


Miłego wieczoru

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

Henia, rozbawiłaś mnie

Przeczytałam priv i mi nie jest zabawnie, ale cieszę się,że ktoś zachował dobry humor,Życzę Ci radosnego całego dnia!

Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Henia, rozbawiłaś mnie

Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

Papaja napisał(a):

dużo osób już jest w tym klubie, ja jak na razie komentarze od pewnej awanturującej i złośliwej pani ale mam to gdzieś, wiem jaka jest prawda i moderatorzy też wiedzą


Dlaczego nie napiszesz po prostu, że to ja skomentowałam Ci dwa przepisy? Ja się tego nie wstydzę. A zdjęcia w nich masz zeskanowane na bank! i nie tylko ja to zauważyłam - moderatorzy nie usunęli bo nikt jeszcze nie trafił skąd są skany. Czy napisanie prawdy uważasz za złośliwość i awanturowanie się? Nawet Ci tych przepisów nie oceniłam bo po co? i tak nic do Ciebie nie dociera...Kłamca i oszust będzie nim zawsze, nawet jak zmieni nicka

Dotychczas nikt nie zgłosił moderatorom, że zdjęcia Papai to skany, więc jak do tej pory, z tego co wiem nikt się tym nie zajmował! Jeżeli otrzymamy zgłoszenie z podaniem źródła - natychmiast się tym zajmiemy.

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Papaja napisał(a):

ja mam 4 chyba to się nie załapię?

Na kandydata młodszego, chyba, że się jakoś wkupisz....

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie