zdjęcia przy przepisach

Obserwuj wątek

Odp: zdjęcia przy przepisach

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
bardzo zgrabne!

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

malgorzata
Oto moje nogi!

Odp: zdjęcia przy przepisach

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
mmm, dobre nogi nie sa zle

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

malgorzata
to ja moze dam nogi...?

Odp: zdjęcia przy przepisach

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
no ale nie kazdy ma ochote ujawniac swoje czesci ciala... mi to nie przeszkadza

Odp: zdjęcia przy przepisach

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
ah, zle wczesniej zrozumialam chef'a, ale to juz niewazne... ))
ja tez uwazam, ze wszyscy powinnicie zamiescic swoje prawdziwe zdjecia (najlepiej twarzy, chociaz inne czesci ciala tez moga byc)

Odp: Odp: Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

No a jeszcze taka sprawa, zeby dodac przepis trzeba zadeklarowac:
"Oświadczam, że przepis (treść oraz zdjęcie) nie został skopiowany z żadnej publikacji tradycyjnej ani elektronicznej i zamieszczając go w serwisie Gotujmy.pl nie naruszam prawa autorskiego."
Czy dodanie zdjecia z netu automatycznie nie oznacza ze i zdjecie i przepis sa skopiowane? (chyba ze zdjecie jest innej potrawy...)

Co do mojego brule... jest z netu fakt, ale jeszcze nikt sie nie czepial chyba, w razie czego bede sama musiala ugotowac i wstawic... ale chef cos mi mowi ze na twoim zdjeciu to tez niekoniecznie ty w oryginale jestes....

Prawda jest taka ze prawie kazdy czlowiek kilka razy dziennie lamie prawo, w ogole sie nad tym nie zastanawiajac...
ja już obiecałem że jak znajdę swoją fotkę w kitlu to wstawię

Odp: Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
No a jeszcze taka sprawa, zeby dodac przepis trzeba zadeklarowac:
"Oświadczam, że przepis (treść oraz zdjęcie) nie został skopiowany z żadnej publikacji tradycyjnej ani elektronicznej i zamieszczając go w serwisie Gotujmy.pl nie naruszam prawa autorskiego."
Czy dodanie zdjecia z netu automatycznie nie oznacza ze i zdjecie i przepis sa skopiowane? (chyba ze zdjecie jest innej potrawy...)

Co do mojego brule... jest z netu fakt, ale jeszcze nikt sie nie czepial chyba, w razie czego bede sama musiala ugotowac i wstawic... ale chef cos mi mowi ze na twoim zdjeciu to tez niekoniecznie ty w oryginale jestes....

Prawda jest taka ze prawie kazdy czlowiek kilka razy dziennie lamie prawo, w ogole sie nad tym nie zastanawiajac...

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

hmm.. sprawa jest prosta
zdjecia zamieszczane w internecie sa zamieszczane z rozna intencja ich autorow
niektorzy sobie zycza zeby je kopiowac i rozpowszechniac, inni wrecz przeciwnie.
jest to z reguly ustanowione w regulaminie serwisu, na ktorym sa fotografie lub regulowane stosownymi klauzulami
idealna sytuacja jest wtedy, gdy dodajecie zdjecie swojego autorstwa.
w przeciwnym wypadku warto zapytac autora o pozwolenia.
mielismy juz przypadki interwencji z serwisow, z ktorych zdjecia zostaly skopiowane. czasami udaje sie zalagodzic sytuacje, innym razem musimy fote usunac i jeszcze niezle nam zmywaja glowe ;-) mysle ze to specyfika tego rodzaju serwisu, ale - jesli łaska - unikajmy zdjec z prawnie niepewnych zrodel ;-)

...rozumiem że w takich trudnych sytuacjach wszystko zwalacie na babcie H....hahahaha

Odp: zdjęcia przy przepisach

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
to byloby w dobrym tonie, natomiast nie zawsze nalezy oczekiwac, ze autor bedzie tym usatysfakcjonowany

Odpowiedz na/ edytuj zdjęcia przy przepisach